Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulaznim Am

poruka: 7
|
čitano: 17.680
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulaznim Am".
5 godina
offline
Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulaznim Am

Zasto Core, a ne Ryzen (retoricko pitanje, vise opaska), 1TB SSD ne bih rekao da je nesto "velik", s 500 ne bi mogo vise od 3 nove igre instalirati

 

 

 
0 0 hvala 0
Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulaznim Am

Teško shvatljiva cijena posebice kad gaming laptop s 3060 karticom dođe skoro 5,000kn manje

 

 

Prijenosno računalo ACER Nitro 5 NH. - 015.000.626 - Links

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulaznim Am

Za malo vise para sam nedavno uzeo laptop koji je solidno jaci od ovog... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulaznim Am

 "Naglašavamo testiranom računalu, jer kod ovakvih PC složenaca prodavač ne jamči točan model i marku komponente, osim kad je riječ o procesoru. Sve ostalo – kućište, memorija, napajanje, SSD-ovi, matična ploča i grafička kartica, podložni su varijacijama, u smislu proizvođača."

U kojem to smislu i kako to uopce moze biti legalno?
kupujem golf 3 1,6 motor e sada hoce biti dizel ili benzin , 3 ili 5 vrata itd to ces vidit kada ti dode auto kuci . koji k ?! 
javim se linksu i oni ne znaju koje su komponente ugradene ? pa kako ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulaznim Am

" Naglašavamo testiranom računalu, jer kod ovakvih PC složenaca prodavač ne jamči točan model i marku komponente, osim kad je riječ o procesoru. Sve ostalo – kućište, memorija, napajanje, SSD-ovi, matična ploča i grafička kartica, podložni su varijacijama, u smislu proizvođača."
Na koju foru je legalno nekome prodati maka u vreci ? nigdje ne pisu tocne specifikacije. 

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulazni
Intel i najeftinije? Da sam umro sad bi se u grobu okretao od smijeha😂😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Instar Gamer Hurricane 10700K - Picek s ulazni
esse kaže...

" Naglašavamo testiranom računalu, jer kod ovakvih PC složenaca prodavač ne jamči točan model i marku komponente, osim kad je riječ o procesoru. Sve ostalo – kućište, memorija, napajanje, SSD-ovi, matična ploča i grafička kartica, podložni su varijacijama, u smislu proizvođača."
Na koju foru je legalno nekome prodati maka u vreci ? nigdje ne pisu tocne specifikacije. 

 Ista stvar kad sam naručivao šogiju prije 4-5 mjeseci složeni komp iz njmačkog web shopa, dobiješ okvirne informacije i ne znaš točno koji model matične, grafičke itd. znaš da će biti gtx 1660s i i5 10400f te model chipseta, ali koji je hladnjak na procesoru, točno koja matična, napajanje itd. šipak.

 

Uzmi ili ostavi. Uzel je jer se isplatilo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice