IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom - G

poruka: 15
|
čitano: 25.351
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom - G".
14 godina
offline
IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom - G

Radio Stubica FTW!

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom - G

Idealno za slušat radio Banovinu

Moj PC  
0 0 hvala 0
IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom - G

gledao sam si ovako nešto uzeti, ali nisam bio siguran u kvalitetu zvuka, ipak je to jako bitno.

 

 

Imam soundbar HW-Q800T od Samsunga i čiji je zvuk jako dobar, a čak ga niti ne koristim radi filmova nego youtube music ili tunein radio.

Također naglavne slušalice Sony WH1000-XM3 koje su stvarno super za ono što rade, iako je sad problem po ljeti jer se oznoji uho i iskreno nisu za ljeto, a niti sport.

 

 

Zbog tih razloga nisam siguran da li bi ovakav uređaj bio sjajan, jer mi kvaliteta zvuka s ipak dosta jeftinih 1500kn ne zvuči kao nešto spektakularno. Ali dobro, možda se varam.

 

Samo da su još mrvicu, još malu mrvicu išli naprijed i osim fizičke slike stavili mogućnost stavljanja "LED panela" (čak i uz mnogo veću cijenu), jaoooo, to bi bilo stvarno sjajan gadget za nas koji osim tehnologije volimo i da lijepo izgleda.

Slično ima Lenovo (ali nema zvuk!) ali tako nešto nažalost vjerojatno mi nikad nećemo dobiti 

 

Digital Picture Frame | Lenovo Smart Frame | Lenovo US

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2021 12:01 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

gledao sam si ovako nešto uzeti, ali nisam bio siguran u kvalitetu zvuka, ipak je to jako bitno.

 

 

Imam soundbar HW-Q800T od Samsunga i čiji je zvuk jako dobar, a čak ga niti ne koristim radi filmova nego youtube music ili tunein radio.

Također naglavne slušalice Sony WH1000-XM3 koje su stvarno super za ono što rade, iako je sad problem po ljeti jer se oznoji uho i iskreno nisu za ljeto, a niti sport.

 

 

Zbog tih razloga nisam siguran da li bi ovakav uređaj bio sjajan, jer mi kvaliteta zvuka s ipak dosta jeftinih 1500kn ne zvuči kao nešto spektakularno. Ali dobro, možda se varam.

 

Samo da su još mrvicu, još malu mrvicu išli naprijed i osim fizičke slike stavili mogućnost stavljanja "LED panela" (čak i uz mnogo veću cijenu), jaoooo, to bi bilo stvarno sjajan gadget za nas koji osim tehnologije volimo i da lijepo izgleda.

Slično ima Lenovo (ali nema zvuk!) ali tako nešto nažalost vjerojatno mi nikad nećemo dobiti 

 

Digital Picture Frame | Lenovo Smart Frame | Lenovo US

 

I ja sam bio skeptičan oko kvalitete zvuka, ali na kraju sam ostao ugodno iznenađen 

 

Što se tiče LED panela, bojim se da se tome ne treba nadati kod ovakvih zvučnika. Da bi takav uređaj bio dobar zvučnik, mora imati mrežicu kroz koju se zvuk neometano širi. To je i glavni razlog zašto se u ovaj "okvir za slike" ne mogu umetnuti fotke s ljetovanja  

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
neaktivan
offline
IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom - G

Može li se to poslušati u Ikei?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
Visak kaže...

Može li se to poslušati u Ikei?

 

Nažalost nemam pojma, ja sam imao dva komada doma. Možda se javi netko tko je ovih dana bio u dućanu! 

Never put Dolby on snake detectors.
5 godina
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
Znači spajanje(bežično) s TV-om nemere:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
Ja imam one druge koji služe kao polica za slike, zvuk je više nego dobar. Nije hifa, ali nije ni kantica. Što da kažem osim da Nad +wharfedale 9.1 stoje većinom ugašeni.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
HCMAA kaže...
Znači spajanje(bežično) s TV-om nemere:(

 

Ne može bežično, a ne može ni žično - ovi zvučnici/okviri nemaju nikakav vid žičnog ulaza za zvuk. Moguće ih je, međutim, bežično povezati sa Sonosovim soundbarovima Arc i Beam te u tom slučaju mogu biti bežični stražnji surround zvučnici.

Never put Dolby on snake detectors.
5 godina
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
Bolje onda neki soundbar...za malo više kuna
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
moderator
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
HCMAA kaže...
Bolje onda neki soundbar...za malo više kuna

 

Pa ovisi što ti treba. Ako trebaš bežični zvučnik za par prostorija u domu i želiš da ti je to rješenje izvanredno intuitivno za koristiti, onda ti soundbar nikako ne rješava problem 

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
offline
IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom - G

Ima tu isto neki test + mjerenja i cini se da to uopce nje lose (obzirom kako je napravljen i za sta je namjenjen):

 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/ikea-symfonisk-picture-frame-speaker-review.25139/

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom - G

Cijena im je 115 kuna, to sam prvo vidio. Čitam tekst samo hvalospjeve no u glavi mi i dalje onih 115kn mislim si pa nevjerovatno, okvir, zvuk, mozes ovo ono. Čitam dalje kad odjednom cigla u glavu 1500kn e budale! Šteta sto nisu znnacajno jeftiniji!

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 1:56 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: IKEA SYMFONISK okvir za sliku s WiFi zvučnikom
Boris grozni kaže...

Cijena im je 115 kuna, to sam prvo vidio. Čitam tekst samo hvalospjeve no u glavi mi i dalje onih 115kn mislim si pa nevjerovatno, okvir, zvuk, mozes ovo ono. Čitam dalje kad odjednom cigla u glavu 1500kn e budale! Šteta sto nisu znnacajno jeftiniji!

 

Eh, da su 115 kuna, već bih imao po jedan u svakoj prostoriji u kući 

Never put Dolby on snake detectors.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice