Iduće godine Apple bi mogao prodati 85 milijuna Ai

poruka: 3
|
čitano: 1.789
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iduće godine Apple bi mogao prodati 85 milijuna Ai".
7 godina
neaktivan
offline
Iduće godine Apple bi mogao prodati 85 milijuna Ai

Mogao bi prodati i 85 milijuna i 100 milijuna a mogao bi ih prodati i 5

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Iduće godine Apple bi mogao prodati 85 milijuna Ai

Pa ovo je cak i realno, nije da imas neku drugu opciju.

Sada su prosle vec 3-4 generacije bez utora za slusalice, a i Samsung kao  najveci konkurent ga je isto maknuo.

 

Ovo je dugorocno bio jako isplativ potez Applea - jer ce svaki konkurent pratiti trend koji im se isplati, pa ce navika svakog novog kupca biti da uzme AirPodse bez premisljanja.

Kod zicnih slusalica je konkurencija uvijek bila ogromna, pa tu iz Applea nisu mogli ista traziti osim guranja Beatsa, no kako kupac sad nema izbor nego uzeti bezicne, AirPodsi su instinktivna kupnja jer na necemu moras slusati glazbu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iduće godine Apple bi mogao prodati 85 milijuna Ai

veoma optimistčna prognoza koliko će ih se pokvariti izvan jamstvenog roka ili pogubiti. a možda naraste još koji par ušiju, zbog radijacije ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice