Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

poruka: 23
|
čitano: 6.957
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro".
16 godina
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

Jos jedno pola godine, i mogao bi se uzeti P20 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

bagra snobovska. umjesto da to lijepo obave u udbini (zgrada stožera svemirskih županija, dvorana "ličkog rukovanja") i doprinesu malo razvoju zapuštenog ličkog gospodarstva i renesanse. e, baš ga neću ne samo kupiti, nego već ni ukrasti. uinat. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 13:25 (Ajar).
Moj PC  
2 7 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

999 eura za ovo? Što oni sebi umišljaju? Previše.

 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

Ima tu materijala da bu "Pro" ubio u pojam SG+ !!!!! 

 

Cijena, sukladno trendovima, koji bi mogli uskoro biti još višlji! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

Ne znam da li je pametno i koristiti ove uredjaje kad ih ni zaposlenici ne koriste :) https://www.notebookcheck.net/Arrested-Huawei-CFO-was-in-possession-of-an-iPhone-iPad-and-MacBook.414936.0.html 

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

Kme, ovčice, kme...

 
1 4 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

Ovi smartphonei su postali totalna dosada..definitivno trebaju počet izbacivat svake 2 godine te uređaje jer apsolutno ničeg novog nema, sve isto samo drugo ime.

 
4 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
ATJLučko kaže...

Ima tu materijala da bu "Pro" ubio u pojam SG+ !!!!! 

 

Cijena, sukladno trendovima, koji bi mogli uskoro biti još višlji! 

ima tu materijala da jabucarima otpadne kosa s glave.. jadan apple jos u 2016., opametit ce se i ovce nekad valjda.. ili ne?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Ovo sve puca po šavovima. Soma € za mobitel. Huawei, alo. Ajde kad se sjetim flamea Samsunga i IPhonea. Očigledno ovaca nema samo u tom taboru više. Ispada uskoro da će i IPhone biti jeftinjara u odnosu na Huawei, a Samsung za socijalu.
 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Prij3svih kaže...
Ovo sve puca po šavovima. Soma € za mobitel. Huawei, alo. Ajde kad se sjetim flamea Samsunga i IPhonea. Očigledno ovaca nema samo u tom taboru više. Ispada uskoro da će i IPhone biti jeftinjara u odnosu na Huawei, a Samsung za socijalu.

A uzrok tomu smo mi sami, potrosaci koji pristajemo na to. Cijene se u buducnosti sigurno nece smanjivati, mogu samo rasti.

11 godina
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Prij3svih kaže...
Ovo sve puca po šavovima. Soma € za mobitel. Huawei, alo. Ajde kad se sjetim flamea Samsunga i IPhonea. Očigledno ovaca nema samo u tom taboru više. Ispada uskoro da će i IPhone biti jeftinjara u odnosu na Huawei, a Samsung za socijalu.

i sta je tu lose? brendovi dolaze i odlaze, zasto Huawei ili netko drugi ili treci ne bi bili najskuplji uredaji na svijetu? sta je to rezervirano samo za Samsung ili Apple?

 

hoces reci da jedan Xiaomi ili One Plus nisu jednako dobri kao ovi gore zato sto su duplo jeftiniji?

 

naucite vise da cijena nije mjerilo vrijednosti ili kvalitete robe na trzistu

 

to sto netko smatra da je nesto preskupo ili prejeftino je samo odraz osobnog sustava vrijednosti za pojedinu robu, sto naravno na trzistu nista ne znaci i nema veze sa trzisnim pozicioniranjem prooizvoda, rezultat prihvacenosti i prodaje proizvoda jasno odreduje da li je cijena kriva ili dobra, a ne da li je u rangu sa kvalitetom ili vrijednoscu samog proizvoda.

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Timo kaže...
Prij3svih kaže...
Ovo sve puca po šavovima. Soma € za mobitel. Huawei, alo. Ajde kad se sjetim flamea Samsunga i IPhonea. Očigledno ovaca nema samo u tom taboru više. Ispada uskoro da će i IPhone biti jeftinjara u odnosu na Huawei, a Samsung za socijalu.

i sta je tu lose? brendovi dolaze i odlaze, zasto Huawei ili netko drugi ili treci ne bi bili najskuplji uredaji na svijetu? sta je to rezervirano samo za Samsung ili Apple?

 

hoces reci da jedan Xiaomi ili One Plus nisu jednako dobri kao ovi gore zato sto su duplo jeftiniji?

 

naucite vise da cijena nije mjerilo vrijednosti ili kvalitete robe na trzistu

 

to sto netko smatra da je nesto preskupo ili prejeftino je samo odraz osobnog sustava vrijednosti za pojedinu robu, sto naravno na trzistu nista ne znaci i nema veze sa trzisnim pozicioniranjem prooizvoda, rezultat prihvacenosti i prodaje proizvoda jasno odreduje da li je cijena kriva ili dobra, a ne da li je u rangu sa kvalitetom ili vrijednoscu samog proizvoda.

 

 

 

 Čovjek objasnio, kome je skupo nek ga zaobiđe, samo jbg svi  danas gledaju na marku heh

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 20:50 (i7 extreme).
15 godina
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

Koristim Huawei mobitele u kontinuitetu od 2010. sve do sada, a trenutni uređaj (P9 lite 2016) koristim nešto manje od 3 godine. U tom vremenskom razdoblju Huawei je prvotno prošao tranziciju iz C brenda u B brend, a prije koju godinu i iz B brenda u A brend. Možda će nekima bit teško za povjerovati, ali na prvom njihovom uređaju kojeg sam koristio nigdje nije ni pisalo "Huawei", već samo "powered by Google" ili tako nešto na pozadini. 

 

Paralelno s ugledom rasle su i cijene njihovih uređaja te se bojim da ćemo se Huawei i ja definitivno rastati. Ne mislim za npr. P30 lite platiti duplo više nego što je koštao P9 lite. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Timo danas 20:21

i sta je tu lose? brendovi dolaze i odlaze, zasto Huawei ili netko drugi ili treci ne bi bili najskuplji uredaji na svijetu? sta je to rezervirano samo za Samsung ili Apple
×***
Ma briga me za brand. Brine me cijena. 1000 € za mob, kuda to ide. Komad uređaja napravljen od stakla, jedan pad i lete euri kroz prozor. Ovo oko mobitela meni osobno postaje zatupljujuće. Klinci nam postaju zatupljujući. U promilima se iskazuju ljudi koji imaju realnu korist od istih. Poprilično skup uređaj od stakla koji većina koristi za tzv. zabavu.
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
bačela kaže...

999 eura za ovo? Što oni sebi umišljaju? Previše.

 Za narcise  nije. Jbg, 32mpx vrijedi taj novac.

16 godina
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
PlayMaker10 kaže...

Ovi smartphonei su postali totalna dosada..definitivno trebaju počet izbacivat svake 2 godine te uređaje jer apsolutno ničeg novog nema, sve isto samo drugo ime.

Nema bolje od klasike, ili SE vrlo specifičan homepage gumb+lampica obavijesti 2u1 kombinacija.

 

Čudi me kak do sad neka druga firma nije posudila takav sličan dizajn, ili recimo ukrali Kinezi pa na isti princip napravil znatno veči mob.Meni se tak nekaj i dalje najviše sviđa, ili ima nas kolko hočeš sa istim ukusom za dizajn mobova.

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
U temi kamere u smartphoneima kolega stavio usporedbu zooma p20, p30 i p30 pro.

Zoom na p30 pro brutalan, velik skok u odnosu na prošlu generaciju, a i u odnosu na p30.

Ali treba pričekati i vidjeti ponašanje u noćnim uvjetima.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Neki dan sjedim i izvrti mi se honor 8 u ruci. Ne znam ni ja kako, a klizak je. I bum na laminat. Ja se već pozdravio s njim. Podignem ga kad ono ništa. Frajer čitav. Sve radi. :)
Tako da priče jednom ti padne. Zavisi kako padne i kakve si sreće.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 3:58 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro

velik .............skokkk

 

dobaar. 

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Oldy kaže...
Neki dan sjedim i izvrti mi se honor 8 u ruci. Ne znam ni ja kako, a klizak je. I bum na laminat. Ja se već pozdravio s njim. Podignem ga kad ono ništa. Frajer čitav. Sve radi. :)
Tako da priče jednom ti padne. Zavisi kako padne i kakve si sreće.

Slazem se, meni moj mate 20 pro neki dan dva puta izletio iz dzepa na pod (nemam maskicu, pa je uzasno klizak). Oba puta sam sjedio na uredskom stolcu, ali na podu je bio laminat, tako da mu nije bilo doslovno nista.

5 godina
protjeran
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Au, jbmti, u ruci Mate 20, a na podu laminat. Toliko o onoj: izvana gladac, iznutra jadac.
Pis on ju, tu :P
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Antiseptik kaže...
Au, jbmti, u ruci Mate 20, a na podu laminat. Toliko o onoj: izvana gladac, iznutra jadac.

da mi frend kod kojeg sam bio kad se to dogodilo zivi u vili, a ne u studentskom domu, vjerojatno bi pao na kamene plocice 

11 godina
offline
Re: Huawei u Parizu predstavio P30 i P30 Pro
Prij3svih kaže...
Timo danas 20:21

i sta je tu lose? brendovi dolaze i odlaze, zasto Huawei ili netko drugi ili treci ne bi bili najskuplji uredaji na svijetu? sta je to rezervirano samo za Samsung ili Apple
×***
Ma briga me za brand. Brine me cijena. 1000 € za mob, kuda to ide. Komad uređaja napravljen od stakla, jedan pad i lete euri kroz prozor. Ovo oko mobitela meni osobno postaje zatupljujuće. Klinci nam postaju zatupljujući. U promilima se iskazuju ljudi koji imaju realnu korist od istih. Poprilično skup uređaj od stakla koji većina koristi za tzv. zabavu.

cijene idu gore ili dolje po diktatu trzista.

 

ne kuzim zasto ste toliko zapeli za cijene. cijena je broj koji oznacava koliko novaca moras platiti za uslugu ili proizvod. apsolutno nije odraz vrijednosti ili kvalitete robe ili usluge. 

 

to sto ja ili ti mislimo da je nesto preskupo ili prejeftino je cisto odraz naseg osobnog sustava vrijednosti, bez obzira na to koliko ja ili ti imali novca i bez obzira na to koliko smo spremni izdvojiti za bilo koju robu ili uslugu

 

mozemo govoriti za bilo koju robu ili uslugu da je preskupa ili prejeftina, to nema veze za trzisnim pozicioniranjem robe ili usluge, jer je cijena upravo to, pozicioniranje davaoca robe ili usluge na trzistu

 

meni je nepojmljivo da netko placa tenisice ili cipele 1000kn, ali mi je glupo govoriti da je cijena previsoka, jer s druge strane kada netko daje 10000kn za graficku, mi nije nepojmljivo 

 

ovaj dio oko zatupljjivanja ljudi, je takoder stvar osobe do osobe, odnosno roditelja ako govorimo o djeci, ne zatupljuju uredaji i tehnologija ljude, vec sadrzaj koji konzumiras preko tih uredaja i nacin na koji koristis te uredaje, dakle na tebi je i na roditeljima da usmjeravaju sadrzaj koji smatraju da je dobar ili los za svoju djecu

 

u mome slucaju, racunala, tableti i mobiteli su neizostavan alat u zivotu i mene i moje djece, imam ih dvoje, stariji je 9 godina, i bas zbog racunala i mobitela je sam, bez ikakvog pritiska od strane nas roditelja, prvo naucio engleski, prvenstveno kroz igre, zatim je naucio kodirati, pomocu Grashooper aplikacije, koju je sam nasao i poceo koristiti, i sada je poceo gledati kako da nauci raditi skinove za dotu, jer to igra najduze i skuzio je da ljudi kupuju te pizdarije, pa sad gleda kako da i on napravi nesto, naravno da je to jos van njegovih mogucnosti, ali djeca iznenade i naprave svasta sto mi mislimo da nisu u stanju

 

sto hocu reci, mobitel je trenutno najjaci i najmocniji alat za bilo sto, uvijek je uz tebe pri ruci i snjime mozes apsolutno sve, od konzumiranja sadrzaja, ucenja, poslova, kreative, zabave itd itd, samo je stvar kako ga tko koristi.

 

i ne bih se slozio da se u promilima mjere ljudi koji imaju realnu korist od njih, dapace rekao bih da su u manjini oni kojima je mobitel samo pozivi i igre, ne poznajem nikoga osobno kome je mobitel samo igracka za zabavu, moguce je da imam krivu percepciju stanja

 

 

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice