Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

poruka: 70
|
čitano: 17.852
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n

Pa u tome i jeste...danas Huawei,sutra Samsung ili netko treći...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
nik_02 kaže...

Tko bi pametan uopće i razmišljao o Huawei pored najboljeg Samsunga.

Ja se nadam da je ovo bio sarkazam, inače polupani lončići.

Koristi jedan premium Huawei i onda koristi premium Samsung, večina će ostati na Huawei-u - THIS IS A FACT.

Da ne kažemo da je Huawei jeftiniji,a napredniji. Osim famoznog displey-a nema šta drugo ponudit naspram Huawei-a koji ga još šiša u cijeni. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
MasterOfDisaster kaže...
nik_02 kaže...

Tko bi pametan uopće i razmišljao o Huawei pored najboljeg Samsunga.

Ja se nadam da je ovo bio sarkazam, inače polupani lončići.

Koristi jedan premium Huawei i onda koristi premium Samsung, večina će ostati na Huawei-u - THIS IS A FACT.

Da ne kažemo da je Huawei jeftiniji,a napredniji. Osim famoznog displey-a nema šta drugo ponudit naspram Huawei-a koji ga još šiša u cijeni. 

 

 

Ima netko istrazivanje koje dokazuje ovaj "fakt"?

16 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

Straga "ono", sprijeda zub. Nisam oduševljen dizajnom. Iznutrice standardno dobre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

A zvuk?

3.5 mm jack ili opet adapter?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n

Koristio sam Samsung i trenutno koristim Hauwei Mate Pro 20 i jedino što mogu reći je da povratka nema.

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
MasterOfDisaster kaže...

Ja se nadam da je ovo bio sarkazam, inače polupani lončići.

Koristi jedan premium Huawei i onda koristi premium Samsung, večina će ostati na Huawei-u - THIS IS A FACT.

Da ne kažemo da je Huawei jeftiniji,a napredniji. Osim famoznog displey-a nema šta drugo ponudit naspram Huawei-a koji ga još šiša u cijeni. 

svatko tko mi se hvali sa 1100+ eura uredjajem kao jeftinijim.. ne znam uopce kaj bi reko..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

Eh da!

 

Još samo kad mudri i strpljivi Kinezi za 2-3 godinice napuste x86 i ARM te prijeđu na RISC-V, kojega su uzgred budi rečeno već sada nadopunili sa preko 50 dodatnih instrukcija, ode trenutni svijet današnjih cijenovno napumpanih super duper mobitela, desktop računala, radnih stanica, servera u tri lijepe!

 

Tek onda će biti ovakvih "igrica" koliko ti srce želi!

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

Oni koji su samo pročitali naslov i krenuli pisati gdje je tu išta novo, nema inovacije, šta ovo, ono, kinezi smrde: pročitajte članak.

Kinezi su danas jedini koji nešto novo rade, ostali slijede, evo danas pročitao baš da xiaomi mix 4 bude imao 100% screen-to-body odnos.

Bez Huaweia i Xiaomija danas ne bi uopće imali ovako visok screen-to-body odnos.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
Fulcrum kaže...
MasterOfDisaster kaže...
nik_02 kaže...

Tko bi pametan uopće i razmišljao o Huawei pored najboljeg Samsunga.

Ja se nadam da je ovo bio sarkazam, inače polupani lončići.

Koristi jedan premium Huawei i onda koristi premium Samsung, večina će ostati na Huawei-u - THIS IS A FACT.

Da ne kažemo da je Huawei jeftiniji,a napredniji. Osim famoznog displey-a nema šta drugo ponudit naspram Huawei-a koji ga još šiša u cijeni. 

 

 

Ima netko istrazivanje koje dokazuje ovaj "fakt"?

Evo od mojih 10 prijatelja, njih 7 je kupilo Huawei nakon Samsunga i to premium uređaja i od tih 7 svi, ali baš svi su rekli da nema teorije da idu natrag na Samsung, eto to je životni fakt. Ono troje od deset je zaluđeno Samsungom, da uopće ne žele probati Huawei, ili bilo koji drugi uređaj jer jedino valja Samsung, makar drugo ništa nisu ni probali (panjevi).

nixass kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ja se nadam da je ovo bio sarkazam, inače polupani lončići.

Koristi jedan premium Huawei i onda koristi premium Samsung, večina će ostati na Huawei-u - THIS IS A FACT.

Da ne kažemo da je Huawei jeftiniji,a napredniji. Osim famoznog displey-a nema šta drugo ponudit naspram Huawei-a koji ga još šiša u cijeni. 

svatko tko mi se hvali sa 1100+ eura uredjajem kao jeftinijim.. ne znam uopce kaj bi reko..

Pa ovdje govorimo u premium uređaju koji je cijenom uvijek malo jeftiniji od konkurencije, a tehnološki napredniji od njih. Ne treba banalizirat tih 1.100 eura, jer zna se šta sam htio reći. Svi ti premium uređaji se kreću oko te cijene, pa tako i Huawei, jer dok nije dignuo cijene nitko ih nije smatrao igračem za premium tržište, kada su digli cijene odmah su bolji i cjenjeniji, čista psihologija marketinga. Inače ima negdje na YouTube-u (prije par godina) video gdje lik iz Huawei-a objašnjava kako su morali dići cijene premium uređaja na razinu konkurencije jer ih nitko nije doživljavao u tom segmentu. Sve je stvar dobrog marketinga.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
PlayMaker10 kaže...

 Ameri će ovo napravit svakome tko im postane konkurencija, to je jasno kao dan. Ne sumnjam da je i Samsung imao prste u ovome jer znamo da Appleu i Samsungu gori pod nogama.

Huawei je više konkurencija Samsungu nego Amerima ( odnosno Appleu) tako da to nema previše veze sa "Trumpovom urotom da ovlada tržištem smartphoneova". Trump ih je uzeo na zub iz dva razloga: jer su pod sponzorstvom kineske vlade pa im želi napakostiti, a drugo je zato jer stvarno imaju backdoor pristup na mrežnoj opremi (ok, imaju i drugi proizvođači jedino su pod utjecajem zapada). Neovisno o zabrani ili ukidanju zabrane jedan dio firmi je izbacio Huawei iz korištenja već prije Trumpove odluke.

 

Nazivno uređaj djeluje ok, ali opet mislim da većina kupaca neće osjetiti to što ga neće moći kupiti direktno, a ako netko baš želi će si ga naručiti direktno. A bar u Android svijetu ima dovoljno alternativa.

 

Jedino što ne kužim je čemu taj zakrivljeni rub? Radi estetike? Uređaj izgleda lijepo s tim rubovima, ali su mi katastrofa bili na S7 Edge, izrazito nepraktično.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
southy kaže...
PlayMaker10 kaže...

 Ameri će ovo napravit svakome tko im postane konkurencija, to je jasno kao dan. Ne sumnjam da je i Samsung imao prste u ovome jer znamo da Appleu i Samsungu gori pod nogama.

Huawei je više konkurencija Samsungu nego Amerima ( odnosno Appleu) tako da to nema previše veze sa "Trumpovom urotom da ovlada tržištem smartphoneova". Trump ih je uzeo na zub iz dva razloga: jer su pod sponzorstvom kineske vlade pa im želi napakostiti, a drugo je zato jer stvarno imaju backdoor pristup na mrežnoj opremi (ok, imaju i drugi proizvođači jedino su pod utjecajem zapada). Neovisno o zabrani ili ukidanju zabrane jedan dio firmi je izbacio Huawei iz korištenja već prije Trumpove odluke.

 

Nazivno uređaj djeluje ok, ali opet mislim da većina kupaca neće osjetiti to što ga neće moći kupiti direktno, a ako netko baš želi će si ga naručiti direktno. A bar u Android svijetu ima dovoljno alternativa.

 

Jedino što ne kužim je čemu taj zakrivljeni rub? Radi estetike? Uređaj izgleda lijepo s tim rubovima, ali su mi katastrofa bili na S7 Edge, izrazito nepraktično.

Sve 5, osim označenog. Ako si pratio, zapadu je dokazano za razne firme da imaju backdoor pristup, ali Huawei-u to nikada nije dokazano i to je velika razlika.

13 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

ne znam šta je ovdje revolucionarno i strašno napredno, mob ko i svaki drugi high end ...

 

ekran u klasi samsunga i applea, ( vj slabiji ) proc slabiji od appleovog, kamere navodno bolje, al to će još trebat dokazat... ostalo sve već viđeno.

 

to snimanje od 7000 snimaka u sekundi je u kojoj rezi? koji mem bandwidth bi trebao za to i koja memorija?

 

dobro je šta je 5G ready jednom kad to dođe ćeš ipak htjet imat novi mob doduše :D

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

Ajme što je gadan dizajn... Te boje, disco 90te...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

išao vidit scepcke na str, a ono i web teška kopija appleovog, samo lošije sve ... i treba ih trump udariti hahah

 
2 4 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
Fali Kinu, drž se Amerike.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 16:14 (GIavas).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

Nikad vise kineza. Al ozbiljno..

Imam poco i ok radi ali oficijelni miui ima hrpu bugova.

Cak custom rom radi bolje.

Huawei me nikad nije privlacio. Neznam valjda jer je vlasnik kapekine (kod nas se zvalo kapejot). 

Uvjek kupujem proslogidisnje flagshipe jer se to isplati. Tak da sad uzimam Galaxy Note 9..

Poco F1
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n

evo ja i uzeh p30pro.Samsungu ni prismrdio nisam

Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n

nije da branim Huawei.ja posjedujem 3ći u familiji...nema takvih problema,lagiranja i gluparija.Kod mene p30 pro 5ti mjesec u pogonu a gazim ga fala Bogu.p30pro nije da nema mana ali za običnog korisnika koji zna opteretiti,sasvim dovoljan/izdrživ i obećavajući gadget.Poco još mora dosta griza pojest.Isto sam i ja vikao za Kineza kao i ti,gle čuda danas.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 17:11 (Igor150).
6 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
Jel Mišo još u Minkenu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
Amerika je stvorila i Kinu, još sedamdesetih su Nixon i židovski milijarderi predvođeni Kissingerom upumpali milijarde Maou i počeli graditi tvornice... No, nisu se nadali da će Kinezi poletjeti ovako brzo i prešišati svoje "ulagače". No, to je rat samo na papiru. U stvarnosti su Kinezi kupili već pola Hollywooda i velikih tehno tvrtki, a svoje dionice i novac drže i u američko-židovskim bankama (u kojima lovu i dionice drži i Bin Ladenova obitelj), npr. Huawei koji je stalni sponzor američko-židovskog kongresa, itd., itd... Dakle, novac ruši sve barijere te predstava za javnost i šišanje ovaca, tj. nas ide dalje.
6 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
Kokobil50 kaže...
Amerika je stvorila i Kinu, još sedamdesetih su Nixon i židovski milijarderi predvođeni Kissingerom upumpali milijarde Maou i počeli graditi tvornice... No, nisu se nadali da će Kinezi poletjeti ovako brzo i prešišati svoje "ulagače". No, to je rat samo na papiru. U stvarnosti su Kinezi kupili već pola Hollywooda i velikih tehno tvrtki, a svoje dionice i novac drže i u američko-židovskim bankama (u kojima lovu i dionice drži i Bin Ladenova obitelj), npr. Huawei koji je stalni sponzor američko-židovskog kongresa, itd., itd... Dakle, novac ruši sve barijere te predstava za javnost i šišanje ovaca, tj. nas ide dalje.

To što Kinezi imaju puno love uložene u SAD-u ne znači puno, jer ako dođe do toga ne mogu to nikako naplatiti, kao niti hrpu američkih obveznica.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 18:23 (love2ml86).
10 godina
protjeran
offline
Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg nećet

Moj Meizu isto nema Google services i uopće mi ne fali imam i facebook,whatsapp,telegram,viber,navigaciju,karte.Jedino nemam gmail no mailove  dobijem preko zamjenske e-mail aplikacije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
MasterOfDisaster kaže...

Sve 5, osim označenog. Ako si pratio, zapadu je dokazano za razne firme da imaju backdoor pristup, ali Huawei-u to nikada nije dokazano i to je velika razlika.

To je još gore, svi znaju da ima backdoor, a ne mogu ga prokužiti 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
Kokobil50 kaže...
Amerika je stvorila i Kinu, još sedamdesetih su Nixon i židovski milijarderi predvođeni Kissingerom upumpali milijarde Maou i počeli graditi tvornice... No, nisu se nadali da će Kinezi poletjeti ovako brzo i prešišati svoje "ulagače". No, to je rat samo na papiru. U stvarnosti su Kinezi kupili već pola Hollywooda i velikih tehno tvrtki, a svoje dionice i novac drže i u američko-židovskim bankama (u kojima lovu i dionice drži i Bin Ladenova obitelj), npr. Huawei koji je stalni sponzor američko-židovskog kongresa, itd., itd... Dakle, novac ruši sve barijere te predstava za javnost i šišanje ovaca, tj. nas ide dalje.

Što bi se reklo, vrag je uvijek u detalju, a ljepota u oku promatrača.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
southy kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Sve 5, osim označenog. Ako si pratio, zapadu je dokazano za razne firme da imaju backdoor pristup, ali Huawei-u to nikada nije dokazano i to je velika razlika.

To je još gore, svi znaju da ima backdoor, a ne mogu ga prokužiti 

  Kako raketa leti, a ne maše krilima?!

 

Kako?!?!

 

Maše, maše samo toliko brzo da ti ne vidiš!

6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
bruno1026 kaže...

nisam grammar nazi, ali ovaj "Minhen" me bode u oči da ću oslijepit.

 "Obije kamere" nisi primjetio? xd

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
southy kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Sve 5, osim označenog. Ako si pratio, zapadu je dokazano za razne firme da imaju backdoor pristup, ali Huawei-u to nikada nije dokazano i to je velika razlika.

To je još gore, svi znaju da ima backdoor, a ne mogu ga prokužiti 

      

 

Pa koji si ti car. Da svi znaju, a tko je to SAD i zapad, ali su svi jadni mutavi pa ne mogu pronaći već godinu dana, a jesu snalažljivi ti kinezi - OMG.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
Moj tata je jači od tvog. Nije,moj je jači... Čitam komentare .. Kineski mobitel sa upitnom podrškom za zapadne zemlje sa cijenom od 1100€,podsjeća me na prodavanje cigli sa početka 90'. Kao nema dovoljno izbora,ali eto Samsung i Iphone skupi,ovaj nije..haha 1100€. Stvarno smo postali mala Švicarska.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro: impresivan mobitel kojeg n
nixass kaže...
1100 eura za mobitel bez gappsa.
"Samsung i iPhone killer", za 1100 eura.
Ne znam na čemu su Huawei pobornici zadnje 2-3 sezone al mene bi bilo sram ovo nazivati ikakvim killerom..

O tragediji zvanoj notch i zakrivljeni ekran, u jednom uređaju, da ne pričam..


No uvijek je tu Noa, hvaljen od autora ovog članka :)

Huawei fanbase koji se formirao zadnjih godina je posebna sorta. Nikad nisam mislio da ću vidjeti Kineski pandan Appleovim sljedbenicima, no i to se dogodilo. 

 

Tu je sigurno i Bug odigrao ulogu koji ih intenzivno reklamira istih tih zadnjih par godina. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice