Huawei FreeBuds 4 - Udobnost kao prioritet

poruka: 3
|
čitano: 13.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei FreeBuds 4 - Udobnost kao prioritet".
12 godina
offline
Re: Huawei FreeBuds 4 - Udobnost kao prioritet
Davore hvala na recenziji, konačno netko misli i na nas kojima in-ear nikako ne odgovaraju.
 
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Huawei FreeBuds 4 - Udobnost kao prioritet
MP7 kaže...
Davore hvala na recenziji, konačno netko misli i na nas kojima in-ear nikako ne odgovaraju.

 

Znam da vas ima, ali moram priznati da recenzije on-ear slušalica u pravilu glatko odbijam, jer većinom imaju jako loš zvuk pa nema smisla tratiti vrijeme, kad imam 800 drugih stvari koje čekaju na recenziju. Ovaj FreeBuds 4 je jedan od rijetkih on-ear modela koji mi je u tom smislu ostavio dobar dojam. Kad otkrijem neki drugi takav dobar on-ear model, svakako ću pisati (i) o njemu 

Never put Dolby on snake detectors.
14 godina
offline
Re: Huawei FreeBuds 4 - Udobnost kao prioritet
Davor kaže...
MP7 kaže...
Davore hvala na recenziji, konačno netko misli i na nas kojima in-ear nikako ne odgovaraju.

 

Znam da vas ima, ali moram priznati da recenzije on-ear slušalica u pravilu glatko odbijam, jer većinom imaju jako loš zvuk pa nema smisla tratiti vrijeme, kad imam 800 drugih stvari koje čekaju na recenziju. Ovaj FreeBuds 4 je jedan od rijetkih on-ear modela koji mi je u tom smislu ostavio dobar dojam. Kad otkrijem neki drugi takav dobar on-ear model, svakako ću pisati (i) o njemu 

 Davore, koji je najbolji par earbudsa koji si testirao sto se kvalitete zvuka tice? Kakav je Samsung Galaxy Buds+ u odnosu na Apple Airpods pro i sl. rjesenja?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice