HT-ov 5G u više hrvatskih gradova nudi gigabitne b

poruka: 32
|
čitano: 9.206
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT-ov 5G u više hrvatskih gradova nudi gigabitne b".
4 godine
offline
HT-ov 5G u više hrvatskih gradova nudi gigabitne b

Da pojednostavimo vulgaris korisniku, poput mene, koji razmišlja o kupovini 5G uređaja; kako da testiram brzinu na određenoj lokaciji bez 5G telefona? 😁

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: HT-ov 5G u više hrvatskih gradova nudi gigabit
Eric Prydz kaže...

Da pojednostavimo vulgaris korisniku, poput mene, koji razmišlja o kupovini 5G uređaja; kako da testiram brzinu na određenoj lokaciji bez 5G telefona? 😁

 Pitaš frenda koji ima mobitel ili USB stick ili mobilni router (Huawei, Netgear) koji podržavaju 5G da dođe do tebe na čašicu razgovora.

 

Također razmišljam o kupovini 5G mobitela (Xiaomi Mi 11 lite 5G ili Samsung A52S 5G - tu su negdje po cijeni), ali od toga nema koristi dok A1 i HT (a onda valjda i Telemach) ne omoguće svim svojim tarifama korištenje 5G mreže. Za sada to mogu samo 2 najjače / najskuplje HT-ove pretplate za privatne korisnike (ovo je ipak tema o HT-u). Za mene to znači da ću još pričekati dok se 5G ne proširi, dok cijene 5G mobitela ne padnu i dok tarifa koja meni paše ne bude imala pristup 5G mreži.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice