HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok, Netf

poruka: 10
|
čitano: 5.509
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok, Netf".
15 godina
offline
HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok, Netf

Ovo je diskriminacija starijih od 25 godina...

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok, Netf

Smart tarifa telemach (tele 2) 40kn 4gb,1000min razgovor placa se pozivni,ja sretan....

To Each His Own.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok,
lmutak kaže...

Smart tarifa telemach (tele 2) 40kn 4gb,1000min razgovor placa se pozivni,ja sretan....

 Je, samo ko je ima od prije... :) imam je i ja... a kod nadoplate dobijem bonusa koji mi taman pokrije te naknade za pozive za ono malo što zovem obične pozive...

13 godina
offline
HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok, Netf

Za klince je najbolje bez tarife na bonove. Svome osnovcu  uplatim 60 kn za SIMPU za tri mjeseca (uz ovo dođe 600 mb prometa) i uključim opciju internet S (1gb za 20 kn/mj). I tako razgovara/komunicira  samo preko Whatsappa, a kod kuće i prijatelja je na lokalnim mrežama. Neutrošeni promet se prebacuje u slijedeći mjesec, a kada je kratak ubacim 40 kn za 3 gb.  

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok, Netf

Ovo je pretplata za naivne vise nego mlade.

U bonbonu se na pretplati dobije 40 GB za 100 kn i nitko te ne pita za godine, spol ili vjeroispovjest.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/bonbon/tarife-nove-pretplatnike/284724.aspx?page=0&jumpto=6440124&sort=asc&view=flat

 


- Velika kombinacija (2.400 min, 300 SMS, 6 GB) za 55 kn (umjesto 95 kn),
- Jako velika kombinacija (2.400 min, 300 SMS, 20 GB) za 70 kn (umjesto 110 kn) te
- Jako jako velika kombinacija (2.400 min, 300 SMS, 40 GB) za 100 kn (umjesto 140 kn).

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
4 0 hvala 1
11 godina
offline
HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok, Netf

200kn za flat i samo pici bez brige i pameti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok,
Timo kaže...

200kn za flat i samo pici bez brige i pameti 

 Da li je brzina ograničena? i Da li se moraju slati poruke nakon x GB?

11 godina
offline
Re: HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok,
Sasoon kaže...
Timo kaže...

200kn za flat i samo pici bez brige i pameti 

 Da li je brzina ograničena? i Da li se moraju slati poruke nakon x GB?

ne razumijem pitanje, ako mozes pojasnit. kak mislis ogranicena brzina i kakvo slanje poruka?

 

brzina je 4G ili 5G zavisi kakav uredaj imas i na kakav repetitor se spajas. ja sam na 4g

 

 

16 godina
online
Re: HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok,
Timo kaže...
Sasoon kaže...
Timo kaže...

200kn za flat i samo pici bez brige i pameti 

 Da li je brzina ograničena? i Da li se moraju slati poruke nakon x GB?

ne razumijem pitanje, ako mozes pojasnit. kak mislis ogranicena brzina i kakvo slanje poruka?

 

brzina je 4G ili 5G zavisi kakav uredaj imas i na kakav repetitor se spajas. ja sam na 4g

 

 

 Na Simpi je npr. Internet Dan bio ograničen na 75/25 mbita, a obično u pretplatama (koje su umaju razgovore/sms/gb, ne one namjenjene samo internetu) koje imaju flat znaju tražiti da pošalješ poruku nakon X gigabytea. Npr. Tele2 traži nakon 5GB potrošenih u danu pošalješ SMS "nastavi", mislim da je HT to tražio nakon 60GB i slično, vjerojatno da ne bi samo karticu ubacio u router i napravio 10TB prometa.

11 godina
offline
Re: HT: neograničeni YouTube, Instagram, Tik Tok,
Sasoon kaže...
Timo kaže...
Sasoon kaže...
Timo kaže...

200kn za flat i samo pici bez brige i pameti 

 Da li je brzina ograničena? i Da li se moraju slati poruke nakon x GB?

ne razumijem pitanje, ako mozes pojasnit. kak mislis ogranicena brzina i kakvo slanje poruka?

 

brzina je 4G ili 5G zavisi kakav uredaj imas i na kakav repetitor se spajas. ja sam na 4g

 

 

 Na Simpi je npr. Internet Dan bio ograničen na 75/25 mbita, a obično u pretplatama (koje su umaju razgovore/sms/gb, ne one namjenjene samo internetu) koje imaju flat znaju tražiti da pošalješ poruku nakon X gigabytea. Npr. Tele2 traži nakon 5GB potrošenih u danu pošalješ SMS "nastavi", mislim da je HT to tražio nakon 60GB i slično, vjerojatno da ne bi samo karticu ubacio u router i napravio 10TB prometa.

 hvala na pojasnjenju. 

nisam za sada tako nesto iskusio. nema smanjenja brzine niti dobivam poruke. imam tarifu 6 godina

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice