U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

poruka: 322
|
čitano: 114.274
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t".
8 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Meni se desilo da me izbacilo iz app na smrt tv i više se nisam mogao ulogirati... ni na moj Eon, tabletu, mobu kao moj mail ima neki glitch u sistemu i ugovor mi poništili (nisam jedini kojem se to desilo) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
jedini razlog zast sam ugasio njihovu uslugu je jer kad prebacim sa jednog kanala na drugi , treba po 30 sec da dode slika, bude crn ekran....nekad radi savršeno, a nekad tak jede g****.(imam samsung tv)
battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
dado16 kaže...
jedini razlog zast sam ugasio njihovu uslugu je jer kad prebacim sa jednog kanala na drugi , treba po 30 sec da dode slika, bude crn ekran....nekad radi savršeno, a nekad tak jede g****.(imam samsung tv)

Isto Samsung TV ( NU Serija )....prebacivanje između kanala 3 sekunde - sada mjerio.....

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2021 17:34 (Ulica Ulice).
12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Do same smart aplikacije nije, tu je neki drugi problem, e sad koji ne znam. smart app je svima ista nevažno koja je zemlja, razlika je odakle ko vuče sadržaj i preko kakve konekcije, vj je tu negdje problem?
Ovdje u bih vlada mišljenje da im je Smart app nešto najbolje i najpouzdanije što imaju u ponudi, što mogu potvrditi i iz osobnog, kao i iz iskustva mnogih prijatelja i poznanika, aplikacija radi ko sat. Čitam ovdje i o problemima sa prijavom i odjavom usluga na stranici, koji su također nepostojeći u bih tako da dolazim do zaključka da ja telemach hrvatska glavni krivac za sve te gluposti. Najvjerojatnije se radi o dječjim bolestima jer je relativno nova usluga (bilo ih je i kod nas u početku), koji će vremenom biti ispravljeni.
Prebacivanje kanala kod mene kanala traje nepune 2s, a to opet kako sam shvatio najviše ovisi o tv-u i konekciji, 30 sekundi je frustracija i razbio bi ga čekićOm davnih dana da je 10s a ne 30 😅







Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2021 17:47 (error_666).
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
je, taj problem oko prebacivanja kanala je vezan za internet, koristim 4g router i tcom karticu i kad restartiram router i promjeni frenkvenciju onda zna radit normalno, na pojedinim bandovima zeza...al mi se neda svako malo ili switchat ili restartirat.....da imamo neki normalni internet tipa optika vjerujem da nebi bilo problema
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Imam par pitanja za vas koji vec duze vrijeme koristite uslugu:

1. uzeo bi EON smart box preko svog accounta za vikendicu, koja je naravno drugoj adresi. Da li je to moguce, odnosno moze li se u isto vrijeme gledati program na TV appu i na Smart boxu?
2. Mogu li smart box registrirati na drugi mail, ili mora biti isti kao i glavni account?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
1. može se, 2. isti mail, jedan mail jedan account, ak napravis dva maila dva puta placas....
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Hvala.
....imam jos jedno pitanje.

Kaze na njihovo sajtu, ako sam dobro shvatio, da je EON box podijeljen na 2 okruzenja - EON tv i Android TV. Jasno je da EON tv mora biti na istom accountu/mailu kao i glavni racun. A treba li i Android TV? Ili eventualno da ga koristim bez logiranja u Android tv?

...kako ce ga koristiti i zena, dijete, babe i djedovi, ne zelim da pristupaju Android TVu preko mog accounta, za EON mi je svejedno, tamo ionako ne mogu napraviti nista.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2021 12:34 (Maddog_HR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Kako aktivirate EON na smart tv-u?

Instalirao sam aplikaciju na TV-u i izlistao mi se neki kod sa uputama da ga upišem na mojeon portalu međutim na portalu u smart tv kategoriji mi samo piše da nema aktivnih uređaja. Nema nigdje opcije da aktiviram smart tv odnosno da upišem kod.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O

Mislim da to moras na eon.tv na na portalu.

12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Ne mora biti isti mail, za uslugu samu mora biti onaj koji je registriran. Za Android ne mora biti isti, ukratko onaj mail koji je uveden u glavnim opcijama boxa, taj će se i koristiti

@jack
kako kolega iznad kaže,na portalu se unosi, baš piše OTP kod i ima polje za unijeti.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2021 17:02 (error_666).
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Našao, problem je bio što sam otkazao pretplatu na EON i ta opcija mi se nije pokazivala iako je besplatni mjesec dana još uvijek bilo aktivno. Kada sam ponovo aktivirao pretplatu otvorila se i ta opcija, inace nisam mogao aktivirati smart tv.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Može li se kako promijeniti uređaj na kojemu je aktivna usluga? Želim s istim profilom se ulogirati na drugi TV, a s onim gdje sam ga aktivirao želim obrisati. Je li to moguće?

 

Jer kada se prijavim javi da je već registriran max broj uređaja.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O

Pa makni taj tv koji neces i ulogiraj se na novom

16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O

Nisam znao odakle. Pronašao sam - morao sam ići na mojeon.hr i tamo imam uređaje koje mogu brisati.

 

Kada idem na eon.tv i na postavke ništa ne vidim, zaboravio sam na ovu stranicu gdje mogu upravljati uređajima.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Pero Dinamit kaže...

Nisam znao odakle. Pronašao sam - morao sam ići na mojeon.hr i tamo imam uređaje koje mogu brisati.

 

Kada idem na eon.tv i na postavke ništa ne vidim, zaboravio sam na ovu stranicu gdje mogu upravljati uređajima.

 Napomena, da je to dozvoljeno samo jednom mjesečno.

15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
stipest kaže...
Pero Dinamit kaže...

Nisam znao odakle. Pronašao sam - morao sam ići na mojeon.hr i tamo imam uređaje koje mogu brisati.

 

Kada idem na eon.tv i na postavke ništa ne vidim, zaboravio sam na ovu stranicu gdje mogu upravljati uređajima.

 Napomena, da je to dozvoljeno samo jednom mjesečno.

 nisam dosad brisao tv jer nisam imao potrebe, al sam brisao ostale uređaje, računalo ,mobitel, i ak nisam izbrisao jedno 20 puta u mjesec dana....e sad da li to vrijedi i za tv?

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
za tv tj smart tv app i za ovu mobilnu za mobitel tablet I sl ne vaze ista pravila. Smart tv jedan slot (i drugi je za box), može se jednom mjesečno brisat , dok je za mobilnu verziju dozvoljeno pet uređaja (uz pravo izmjene ili brisanja dva uređaja mjesečno),tako je bar ovdje u bih, mada čisto sumnjam da je u hr drugačije.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 16:59 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
kazem ja sam definitivno obrisao više od 10 puta...tak da po ovome tu ne vrijedi
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Sta god da je, to je glupost. Tko se samo toga sjetio da mi ga vidjeti.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
online
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Pero Dinamit kaže...
Sta god da je, to je glupost. Tko se samo toga sjetio da mi ga vidjeti.

sve je to s razlogom.. onako u 7 spojiš starcima na tv da pogledaju dnevnik, u 8 spojiš susjedi da pogleda seriju, a u 9 vratiš sebi da pogledaš super kup

16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O

Da, i? Samo jedni mogu gledati u isto vrijeme, nije da program može gledati uža i šira obitelj u isto vrijeme.

 

Šta njih briga tko gdje gleda ako samo jedni mogu gledati u isto vrijeme. Drugo da u isto vrijeme gledaju.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Ne znam, ovdje ne može, a i tako i piše na stranici. dobiješ obavijest da si iskoristio maksimalan broj brisanja i to je to. Ako je baš hitno, korisnička sluzba obriše.
13 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Proradio je SK4K u HR na smart TV app-u...

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Nego, ako sada želim prekinuti probni period od 30 dana, tj ne želim ga nastavljati plaćati, hoću li uslugu moći koristiti svih 30 dana ili se odmah ukida?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
ekstra
Bilo je i za očekivati, kod ostalih članica grupe u bih/srb/slo je pusten ima sedam dana.
Kad smo kod sk4k, evo usporedio sam,ipak je malo lošija slika naspram prikaza sa Eon boxa ( očito danak limitu od 7 Mbps na smart app)

@pero
kao i kod svih drugih, moći ćes regularno koristit uslugu do kraja probnog perioda, iako si je odjavio
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 15:23 (error_666).
11 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O
Meni su rekli da u isto vrijeme mozes gledati na Boxu, tv appu, mobu (tabletu) i kompu...dakle dok god je rijec o razlicitim uredjajima na kojima gledas u isto vrijeme, radit ce.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Mora li biti baš njihov box ili može biti bilo koji Android box? Ako je neki drugi, može li se isto gledati na dva TV-a ( jedan preko boxa, drugi preko smart aplikacije)?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan O

Smart tv aplikacija i jos jedan uredaj rade normalno u isto vrijeme. Vise od tog nisam probaval.

13 godina
offline
U Hrvatskoj je konačno stigao EON, popularan OTT t

Da li će se android televizor smatrati smart tv-om u njihobvom sustavu, pa da možeš još i na nekom androidu/windowsima ili sličnom gledati u isto vrijeme?

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice