Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji, A1

poruka: 10
|
čitano: 3.902
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji, A1 ".
8 godina
offline
Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji, A1

Koliko doniraju vladajući, mogli bi barem 1 plaću donirati. 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,
T700 kaže...

Koliko doniraju vladajući, mogli bi barem 1 plaću donirati. 

 

 bio bi to čisti populizam i demagogija... a dobro znaš da oni zaziru od toga

8 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,
Vidis da postoje mucenici koji se pale na to.
8 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,
Umbel kaže...
Vidis da postoje mucenici koji se pale na to.

 ? 

Kad uzmes u obzir da si političari sami određuju plaću, sabor određuje plaću to je kao da su si sami odredili plaću i na kraju kad se treba narodu smanjiti plaća onda nije problem ali kad se treba političaru smanjiti plaća onda dolazi do nećkanja. Davno je Lesar iz Laburista predložio smanjiti plaću za 30%  dakle obje stranke SDP i HDZ su se nećkale. Kasnije je netko od njih spomenuo 6% samo da se baci kost, da se ne priča više o tome. 

 

Osobno mislim da vladajući trebaju biti primjer posadi. kaže se da kapetan broda mora biti primjer a naši uglavnom nisu.  kroz svoj primjer trebaju pokazati da je to tako  treba biti, dakle ako treba štedjeti na hrani, ili na nečemu drugome onda vladajući moraju biti primjer. Ako se treba cijepiti onda su oni trebali biti primjer, barem neki srpski ministri su to uradili a naši smišljaju izliku da će to uraditi kad bude vrijeme. 

Sječate se kad je Plenković dirao novaka Đokovića za kojeg se ispostavilo da je zaražen, da je to uradila obična osoba on bi odma išao u izolaciju, a samo Plenković je odma zaključio da nije to niš da on ne treba, eto kakav je primjer narodu. 

 

Da li je populizam ako smatram da bi na glasanju mi građani trebali na glasačkom listiću birati koliku plaću bi trebali imati ministri ? Jer smo mi narod poslodavac njima, ne oni sebi. 

 

 

8 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,
Zato ti je i politika puna mutnih tipova i rodijaka, hostaplera i nesposobnjakovica, jer su bolji/pametniji/sposobniji u privatnom sektoru.
Ako misliš da premijer neke države treba imati manju placu od keramicara, jasno mi je zasto smo gdje jesmo.
A te patnicko mucenicke fore o odricanju place, trosenju privatnog vremena za javno dobro, lopatanju odgovornih, dobrom duhu kojeg bakica nazove a on asfaltira cestu, itd., imas na celu Zagreba.

Iskreno, ne postoji drzavni sluzbenik sa kim bi se netko od privatnika koje poznajem zamjenio. Ili je problem u meni sto poznajem bolje ljude.
6 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,

Ti sada ideš iz krajnosti u krajnost. Predsjednik treba imat plaću kakvu ima. Ministri isto. Medutim, slike i šeprtljavost kojim i kojoj svjedočimo od '91. meni kažu da tu plaću nisu zaradili. Keramičar svoju je! Usput, zaljepi si 1 kvadrat pločica pa vidi sam kak će to izgledat. Nema "jadnog" ili "ispod časti" zanimanja. Volja i želja za uspjehom razlikuje obrtnika keramičara i internetskog trola koji je u društvu poduzetnika i "poduzetnika". 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
8 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,
Zaboravih na tren da sam na bugovom forumu.
Pa sto se onda ne bavis politikom ako je super placa u politici?
Ja osobno, kao kako ti kazes "internetski trol", ne bih nikada. Nisu mi dovoljna primanja s obzirom na odgovornost i radno okruženje.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2021 17:33 (Umbel).
13 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,
Bug novinari molim ispravite naslov.
Nije Banija, nego Banovina.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,

Potpuna istina!

 

Do '91 sve je bilo na "vrhu zadatka" te oličenje učinkovitosti, a "političari" su bili licem, oličjem te naličjem cijelim ispravni, iskreni, požrtvovni te samodostatni, ma pravi drugovi!

 

To vidimo po njihovoj djeci koja eto danas vladaju s nama, "krasni ljudi" štob' opet rako jedan isto tako poznati...

 

Bez veze!

6 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pojačao kapacitete na Baniji,

Do ´91. nije bilo RH. Barem ne u obliku suverene, samostalne, međunarodno priznate demokratske republike. Više nitko osim Hrvata nije kriv za stanje u državi.  

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice