Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protjeran

poruka: 142
|
čitano: 27.722
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protjeran".
3 godine
protjeran
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
današnji antifašisti su antidemokrate,nametljivci i jugoslaveni
 
4 5 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protjeran

mainstream mediji su u rukama lijevih fašista pa je sasvim normalno da postoji otpor s druge strane.

Sad kad su odradili hrvatsku verziju nek se gospoda zapute na wikipedija teme o povijesti srpskog Dubrovnika i tamošnjim znamenitim Srbima kao što su Bošković ili Gundulić. LOL

Moj PC  
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protjeran

 

Ah, ljudi lijepi je dan, a vi bi o ovako teškim temama diskutirali.

Neka živi ljubav i sloga među ljudima bez obzira na sve razlike.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 3 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protjeran

da li netko danas roštilja ?

 

 

9 DA
13 NE
7 Na dijeti sam
Dooolje kriptovalutaška mafijo !! Vratite nam grafičke kartice, bando !!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 9:19 (Drazen99).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
A povodom čega bi roštilja što se to danas slavi
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
14 godina
online
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
dreadmoore kaže...
A povodom čega bi roštilja što se to danas slavi

 Ustanak protiv okupatora.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
Kad su partizani krenuli u oslobođenje i u borbu protiv antifašista ne ne roštiljam iz razloga što su bili isti k.... Kao i ovi fašist jer samo je narod najebao koji su bili neutralni.Kako tad tako i danas.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
14 godina
online
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
dreadmoore kaže...
Kad su partizani krenuli u oslobođenje i u borbu protiv antifašista ne ne roštiljam iz razloga što su bili isti k.... Kao i ovi fašist jer samo je narod najebao koji su bili neutralni.Kako tad tako i danas.

 Mislim da je netko žestoko zakazao u tvom obrazovanju. 

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
Ne nije samo ne promoviram ni jedne ni druge
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
Pa nebi rekao... Jer na kraju tako i je ispalo... Pocetak je bio za svaku pohvalu al kako je islo prema kraju nije nikako bilo za pohvalu.... I sve ok, zlocince treba kaznit... Al punit jame lesevima, masovna groblja nakon zavrsetka rata? To nikako niie normalno jer ni u srcu nacizma nije tolko i tako ljudi pobijeno.... Kao sto sam vec rekao za normalne ljude nista bolje od ustasa komunjare nisu.... Na kraju krajeva ovo m "drugu" gore su 91. pod istim obiljezjima, parolama i pozdravima u Vukovar, Skabrnju i svugdje ostalo dolazili....
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
Hrvatska je napadnuta pod petokrakom zvijezdom a zvijezda ta označava komunizam tako da ih nikad neću veličati jer nisu ništa bolji od onih koji su bili fašist, bilo koji hrvat u hrvatskoj i šire bi se trebao zauvijek riješiti i ograditi od takvih diktatura.Jer nijedna nije ništa dobro donijela osim patnje i otimačine.Bilo je nekih dijelova koji su bili dobri za običan narod nije bilo puno bogatih i siromašnih postojao je srednji stalež, to je jedna od dobrih stvari međutim da bi stvorio takav srednji stalež, morao si otimati od onih imućnijih što opet se vraćamo na otimačinu itd.Toliko od mene.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 10:17 (dreadmoore).
Moj PC  
3 12 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
Daj se fokusirajte.

Bitno je da je hrvatska wiki očišćena od dezinformacija i nacionalizma.

A akteri stavljeni na svjetski Hall of shame, te dobro osramoćeni.

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
dreadmoore kaže...
Kad su partizani krenuli u oslobođenje i u borbu protiv antifašista ne ne roštiljam iz razloga što su bili isti k.... Kao i ovi fašist jer samo je narod najebao koji su bili neutralni.Kako tad tako i danas.

 Pitanje je, veliko i ozbiljno pitanje da li bi danas postojala HR kao država da nije bilo partizana tj. antifašista. Sigurno ne bi imali Istru, vjerojatno ne bi imali ni prodanu Dalamciju, moguće ni bilo kakvu državu.

Tuđman je bio partizan, general.

14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
forumaš kaže...
dreadmoore kaže...
Kad su partizani krenuli u oslobođenje i u borbu protiv antifašista ne ne roštiljam iz razloga što su bili isti k.... Kao i ovi fašist jer samo je narod najebao koji su bili neutralni.Kako tad tako i danas.

 Pitanje je, veliko i ozbiljno pitanje da li bi danas postojala HR kao država da nije bilo partizana tj. antifašista. Sigurno ne bi imali Istru, vjerojatno ne bi imali ni prodanu Dalamciju, moguće ni bilo kakvu državu.

Tuđman je bio partizan, general.

 Kao sto sam rekao sve je u pocetku bilo divno i krasno.... samo sto kod nas borba protiv fasizma i komunjarske fore idu ruku pod ruku a nemogu i netrebaju bit skupa te dvije stvari....

Tudman je na kraju ostao antifasist ali i antikomunist i borio se protiv partije i takozvanih drugara i brace preko save... 

jer se moze bit borac protiv fasizma i da nebudes antihrvatska komunjara.....

VenAtoR#2231
2 godine
protjeran
offline
Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protjeran

Čitam postove i jebo te, morao sam gugati što je fašizam, zašto je loš itd...

Nema nama napretka dok se dijelimo na lijeve-desne, ustaše-četnike itd...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
Ustaše i četnici su u istoj grupi samo što četnici nekad presvuku košulju pa postanu partizani.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
jocommb kaže...
forumaš kaže...
dreadmoore kaže...
Kad su partizani krenuli u oslobođenje i u borbu protiv antifašista ne ne roštiljam iz razloga što su bili isti k.... Kao i ovi fašist jer samo je narod najebao koji su bili neutralni.Kako tad tako i danas.

 Pitanje je, veliko i ozbiljno pitanje da li bi danas postojala HR kao država da nije bilo partizana tj. antifašista. Sigurno ne bi imali Istru, vjerojatno ne bi imali ni prodanu Dalamciju, moguće ni bilo kakvu državu.

Tuđman je bio partizan, general.

 Kao sto sam rekao sve je u pocetku bilo divno i krasno.... samo sto kod nas borba protiv fasizma i komunjarske fore idu ruku pod ruku a nemogu i netrebaju bit skupa te dvije stvari....

Tudman je na kraju ostao antifasist ali i antikomunist i borio se protiv partije i takozvanih drugara i brace preko save... 

jer se moze bit borac protiv fasizma i da nebudes antihrvatska komunjara.....

 Sve je to na kraju profesinalni patritizam. S time da su nekada te profesionalci davali tvronice u vlasništvio radnicima, pa su radnici od profita dobili svoje stanove u kojima se živi i danas. Režije su bile stvarna cijena, ne profit n a režijama i sl. To je meni jedina ključna razlika između nekada i danas.

Sve ostalo mi je profesinlno mahanje zastavama i droga za mase. Ali jasno da se oko takvih stavri mi nikada nećmo složiti kolektivno. Nikada. Ali nema veze. Idemo dalje, na kraju i tak svi završimo jednako :D

15 godina
offline
Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protjeran

mnijem kako bi bilo dovoljno pod zapise u Wikipediji samo potpisati "autora" + ustanoviti službu za pritužbe (i dosljedno provjeravati sve zapisano/prevedeno). brzo bi se to raščistilo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
jocommb kaže...
forumaš kaže...

 Pitanje je, veliko i ozbiljno pitanje da li bi danas postojala HR kao država da nije bilo partizana tj. antifašista. Sigurno ne bi imali Istru, vjerojatno ne bi imali ni prodanu Dalamciju, moguće ni bilo kakvu državu.

Tuđman je bio partizan, general.

 Kao sto sam rekao sve je u pocetku bilo divno i krasno.... samo sto kod nas borba protiv fasizma i komunjarske fore idu ruku pod ruku a nemogu i netrebaju bit skupa te dvije stvari....

Tudman je na kraju ostao antifasist ali i antikomunist i borio se protiv partije i takozvanih drugara i brace preko save... 

jer se moze bit borac protiv fasizma i da nebudes antihrvatska komunjara.....

Iz kojeg se točno razloga antifašizam i komunizam trpaju ruku pod ruku? To su bitno različite stvari.

Niti su svi partizani bili komunisti, niti su svi komunisti bili protiv RH.

Tuđman je bio i partizan i komunist i za RH.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
da nije bilo partizana nebi bilo jugoslavije, znači nešto drugo bi bilo, postojale bi druge države u sličnom ili drugačijem obliku.Ovako su se hrvati jugoslaveni dočepali tuđe teritorije Istre
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj

...jer da je do desančarskih Rvat'na, RH bi bila ZG + 50 km, što zbog njihove nesposobnosti, što zbog dupelištva..

 

kamo sreće da u Hrvatskoj postoji desnica, nacionalizma ima malo, ali ima previše sirovog šovinizma podebljanog marketinškom kampanjom pivovarske industrije kad se fokus nacije okrene na 11 odraslih ljudi koji u kratkim hlačicama naganjaju loptu... ako nam je to maksimum nacionalne svijesti, jesmo li mi nacija uopće ?

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
Ma u hrvatskoj samo treba zabraniti poklič zds i veličanja bravara tita i jugoslavenske pobjede i za vjeke vjekova ćemo se riješiti 41 i 45.Samo po džepu udarati tu smo najosjetljiviji.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 12:06 (dreadmoore).
Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj

Apsolutno se slažem da je inteligencija najveći neprijatelj ekstrema s obe strane. Mislim da se ovde nismo razumjeli zbog terminologije jer ja ljevicom nazivam današnje samoprozvane ljevičare, a ne prave ljevičare. Ono što se devedestih godina prošlog stoljeća nazivalo sijaset mentalnih bolestiju danas se zove ljevičarstvo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 12:27 (Robiant).
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protjeran

Dakle Wikipedia je nakon opsežne analize, na opće čuđenje, otkrila da se desničari služe dezinformacijama.

Ovo podsjeća na istraživanje koje je utvrdilo da je bolje biti mlad, zdrav i bogat, nego star, bolestan i siromašan.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
dreadmoore kaže...
HCMAA kaže...
Jasenovac:
1.5-2.2 milijuna žrtava
Križni put i Bleiburgu:
2.8-3.5 milijuna žrtava

 Da a dezinformacije su očite a brojke se ne podudaraju pogotovo kad se spomene Jasenovac i Bleiburg.Srbi kažu da je u Jasenovcu ubijeno 700k-1.2M Srba a popis stanovništva iz 1931 i 1948 prikazuje sasvim drugu sliku, u tom rasponu srbi su imali povećanje populacije od skoro 1m dok su Hrvati izgubili oko 500k stanovnika kako.Tko sad šalje dezinformacije.I to baš odeš i vidiš na srpskoj wikipediji.A možeš i na engleskoj. 

Ovo je jedan lijep primjer.

 

Nitko živ ne zna koliko je točno 1931. bilo Srba, koliko Hrvata, koliko Slovenaca itd., a taj broj je, iz današnje perspektive, mutan čak i za 1948.

 

Zašto?

 

Popis iz 1931. nije omogućavao izjašnjavanje prema nacionalnoj opredijeljenosti jer je kralj Aleksandar, zavodeći diktaturu, obznanio svekolikom narodu da od danas (6. 1. 1929.) nema više Srba, Hrvata i Slovenaca nego postoje samo Jugoslaveni. Naravno, takvo tumačenje je trajalo donjegove smrti, ali to je bilo sasvim dovoljno da 1931. na popisu ne budu Hrvati, Slovenci ni Srbi. Ono što se na tom popisu popisivalo jest bila vjerska pripadnost. Međutim, nisu svi katolici u Kraljevini Jugoslaviji bili Hrvati, niti su svi Hrvati bili katolici jer se jedan dio predaka današnjih Muslimana tada izjašnjavao kao Hrvati (drugi pak dio kao Srbi). Upravo iz tog razloga što ne možemo razlučiti koliko je bilo Hrvata-muslimana, a koliko Srba-muslimana, ne možemo ni znati stanje prije rata. Čak ga ne možemo ni procijeniti.

 

Popis iz 1948. je bio popis po nacionalnostima s time da su uvedene 2 nove nacije - Crnogorci (koji su prije 1941. bili Srbi) i Makedonci (koji su prije 1941. za državu bili Srbi, a za sebe Bugari). Muslimani i dalje nisu bili zasebna nacija i koliko ih se izjasnilo kao Hrvati, koliko kao Srbi, a koliko kao neopredijeljeni, to opet nitko živ ne zna. Doduše, zbog nacionalnog izjašnjavanja, ovdje je lakše napraviti procjenu negoli 1931., ali je činjenica da, iz današnje perspektive, nemamo točno stanje ni za 1948., a kamoli za 1931.

15 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
dreadmoore kaže...
Pa da se razumijemo ni ustaše a ni partizani nisu dobri, sve su to loši ljudi u promoviraju svojih interesa.Naravno ne moraš se sa mnom složiti ali iz neutralnog gledišta isti k.... Samo drugo pakovanje.

 I na kraju ostaju samo četnici...

14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
A šta su četnici jedno i drugo kako vjetar puhne tako i oni presvuku košulju.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
15 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
dreadmoore kaže...
Hrvatska je napadnuta pod petokrakom zvijezdom a zvijezda ta označava komunizam.

Što kažu povijesne činjenice o ovome.

 

Savez komunista Jugoslavije je raspušten na XIV. kongresu u siječnju 1990. Partijske organizacije u JNA uglavnom su prešle u novoosnovanu stranku SK-PZJ.

JNA i TO Hrvatske su do 8. X. 1991. bile jedine legalne vojne organizacije na teritoriju Hrvatske. Tek nakon toga datuma JNA nije imala ovlasti boraviti na teritoriju Hrvatske bez odobrenja hrvatske vlasti. Ovo je sa stanovišta Hrvatske. Sa stanovišta međunarodne zajednice, odnosno u njeno ime Badinterove komisije, od 29. 11. 1991. Jugoslavija je bila u procesu raspadanja, dakle još je uvijek postojala. Tek je 8. izdanim mišljenjem s početka 1992. proglašeno da Jugoslavije više nema.

 

JNA je 22. X. 1991. ukinula zvijezdu petokraku kao svoj simbol.

 

Ukratko, nakon što je Hrvatska proglasila važećom svoju odluku o nezavisnosti, 8. X. 1991., SKJ više nije postojao. Postojao je u Hrvatskoj SKH-SDP koji bi, da je uveo proporcionalni sustav glasanja na izborima, vjerojatno dobio izbore u koaliciji sa socijalistima i KNS-om. JNA je postala agresorom najranije 9. X. 1991. i punih 13 dana od cijelog trajanja rata je napadala Hrvatsku sa zvijezdom petokrakom kao simbolom. Ako uzmemo stav međunarodne zajednice, onda to nije činila nijednoga dana.

14 godina
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj
Ajd malo pogledaj sliku ovog zločinca pod kojom to zastavom je u razrušenom Vukovaru.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski širitelji dezinformacija trajno protj

Sva sreća da matapediu posjećuju jedino njihova rodbina, prijatelji i suseljani. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice