Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaraciju o

poruka: 8
|
čitano: 3.593
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaraciju o ".
14 godina
offline
Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaraciju o

Za ne povjerovati!!!

 

Izdaja!!!!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaraciju o

Jedini način da ova država napreduje je da se izbori održavaju svakih 6 mjeseci. To se može sada besplatno raditi online. Dakle bez ikakvih troškova a sve se može odraditi potpuno transparentno na blockchainu i uz pomoć mobitela. Dakle predlažem da izbori budu svakih 6 mjeseci. Ajmo referendum kritične mase građana. Ako to u Italiji nije problem gdje vlada pada svake Subote, ne vidim zašto bi bilo u HR. Sad pitajte političare jel  im to odgovara? AHA HA HA HA.....Već znate odgovor. E to je skupo, nema infrastrukture, treba to razvijat, nije sigurno, krađa identiteta, imamo u planu u idućem mandatu... bla bla bla.... i tako prođe život u obećanjima i nadanju. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 15:15 (Noel).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaracij
A sta mi ne potpisemo.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaracij
za vrijeme mraka kod nas su bile dvije tvornice koje su zapošljavale skoro 5000 radnika...političari su pljeskali kad su jednoj rušeni dimnjaci... inače ista takva postoji i u Norveškoj.

tim istim političarim puna usta startupova...pa tako prije par godina jedan kao u garaži na otoku pokraj nas pokrenuo proizvodnju 3D printera... gradonačelniku bila puna usta demagogije o oživljavanju otoka.. evo taj start up doživio ono što doživi njih 90%...otišao u vječna lovišta
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 16:04 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaraciju o

Spavas li mirno Dragane Petricu? :)

 

Taman kad si ih popljuvao na linkedinu oni odlucili tebi za inat potpisati. Bas su djubrad.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaracij

đabe kad u praksi ostaje sve isto

15 godina
offline
Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaraciju o

Uvijek ima mjesta napretku, novinari moraju pljuvati da ljudi klikaju na naslove, bolji je CPI. Nisam previše upoznat sa drugim državama, ali ne znam ima li ikoja država toliko olakšica i poticaja kao što mi imamo za firme koje su u početku, za mlade i za nezaposlene, samo su neki neupućeni ili previše ponosni da bi ih zatražili.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Hrvatska će ipak potpisati europsku deklaracij
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Spavas li mirno Dragane Petricu? :)

 

Taman kad si ih popljuvao na linkedinu oni odlucili tebi za inat potpisati. Bas su djubrad.

 Šteta je već počinjena. Zakašnjelim pridruživanjem deklaraciji, a ne pravovremenim s ostalim zemljama EU-a demostrirana je potpuna nezainteresiranost za startupe i tech sektor u cjelini. Da nije bilo pritiska velikana IT-ja na fejsu (a možda i tog mojeg na Linkedinu), bolio bi ih kitonž i dalje...

drpetric
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice