Hrvatska je od danas i službeno pridružena članica

poruka: 5
|
čitano: 2.517
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska je od danas i službeno pridružena članica".
Hrvatska je od danas i službeno pridružena članica

Da li im je na kraju pjevao Roko svoju anđeosku ariju? Il bar Lidija sisu pokazala?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Hrvatska je od danas i službeno pridružena članica

"Hrvatska je od danas i službeno pridružena članica CERN-a."

Tako im bog pomogao (CERN-u)  

 

Ne znam zakaj, ali čini mi se da sad odjednom sva sredstva koja bi inače išla u istraživanje budu uložena u projekte "farbanja tunela" - ipak ih ima tam po zemljom, kolko god hoćeš, a treba to "u bar deset slojeva ofarbat", para se ima, rođo i drugovi budu lijeva ruka desni džep sigurno...

 

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska je od danas i službeno pridružena članica

nasreću, prve vijesti iz cerna su da su svi rvati tamo zatečeni zdravo i dobro. druge će vijesti biti o čudnovatim nestancima dijelova opreme no o tom kompotom. treća vijest će vjerojatno biti da je neki od naših mlatimudanskih klerikalaca otišao blagosloviti cern. eo, čujem da je plenki izjavio kako ima puno povjerenje u znanstvenike, bez obzira na medijske objede, a institucija neka radi svoj posao.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 9:32 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Hrvatska je od danas i službeno pridružena članica

Prvi doprinos Hrvatska je u CERN-u imala krajem 70-ih godina prošlog stoljeća, kada su znanstvenici iz nađe zemlje radili na sudarivaču čestica SPS (Super Proton Synchrotron).

 

mislite ...kada su znanstvenici iz nađizemlje odnosno pronađistana...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 6:24 (Louis Pluto).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska je od danas i službeno pridružena članica

mislim, lako se nama zajebavati no ovo što je prosrao mzos "tom prigodom" nitko od nas ne bi pri zdravoj pameti mogao smisliti. 

 

pe se: eo sam našao jednoga kojega to veseli

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 10:09 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice