Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-19 vj

poruka: 14
|
čitano: 5.964
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-19 vj".
16 godina
offline
Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-19 vj

"ta se informacija može dodati u aplikaciju" može da, ako bolesna osoba da privolu za objavu"

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-1
Jedva čekam da je ne instaliram. Apisova aplikacija 😆

Prominent forensic medicine professor Klaus Püschel has vast experience in autopsying individuals who have died with the Chinese coronavirus in Hamburg, Germany. During an appearance German television, the professor stunned the audience by claiming that the hysteria over the coronavirus is “completely exaggerated,” as all fatalities he examined had serious previous illnesses which would have soon resulted in death with or without the virus. Püschel stated that there is no “killer virus.”

Since the pandemic began, the head of forensic medicine at the University Medical Center Hamburg-Eppendorf and his team have been autopsying the people who died in Hamburg in connection with the coronavirus. According to Püschel, all of the deceased had at least one previous illness. “[E]ven if this sounds harsh,” Püschel said, “they would all have died in the course of this year.” About 80 percent of the more than 140 people examined suffered from cardiovascular diseases. The average age of the dead is 80 years.

Healthy people should not be afraid of infection: “The fear that this is a killer virus and that many will die from it is completely exaggerated,” said Püschel. “We have to make it clear that we don’t want to be in a glass case. We can’t protect ourselves from everything. And this virus is a comparatively low risk.” The virus is also by no means a death sentence for the elderly and sick. “Most will survive the disease there,” said Püschel.

“This virus affects our lives in a completely exaggerated way. This is out of proportion to the risk posed by the virus,” says the renowned medical examiner. “I am convinced that corona mortality will not even make itself felt as a peak in annual mortality.” There is no reason for fear of death in connection with the spread of the disease.


Ovce neka i dalje paničare. Vidim da su naši mediji već krenuli s propagandom.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 17:46 (Great Scott!).
 
6 6 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-19 vj

Puno buke nizasto. Ovo je potpuno promaseni pristup. Ukoliko zele imati rezultate, treba postojati jedinstvena aplikacija na razini cijele EU, a ne da svaka prcija razvija (tj uludo baca novac poreznih obveznika) na svoju verziju. Zar nisu granice otvorene? Zar ne postoji slobodno kretanje? Zar nije pocela turisticka sezona? O dobrovoljnom sudjelovalju da i ne pocinjem. Ako operateri mogu over the air pushati svoje smece na mobitele, onda se i ovo trebalo instalirati na svaki mobitel. Onaj tko ne zeli "da ga se prati i zarazuje s 5G signalom" neka lijepo ostavi mobitel doma.

Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-1
Great Scott! kaže...



Ovce neka i dalje paničare. Vidim da su naši mediji već krenuli s propagandom.

 

Ja sam ovca. Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! 

 

Ne paničarim, ali mi nije niti svejedno. A ti se lijepo uputi na index.hr, tamo imaš puno istomišljenika.

 

8 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-1
Ovi izgleda imaju neki problem sa Bluetoothom ako imaju tako mali domet
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-1
Brate mili oni s tim aplikacijama ko internet explorer. Korona prosla, oni izdali app...
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-19 vj

ko stari kenjac nemrem izdržat:

 

aplikacija bude radila jedino na Internet Exploreru 6.0

 

i Androidu 4.3 i iOS 7.0

 

kopirajt APIS & FINA

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-19 vj

bez brige: virus je samo privremeno ukinut (i pripadajući igrokazi) zbog izbora. djelovanje mu je zabranjeno "jer narušava političku stabilnost". "neki" znaju da im bez glasova iz BiH nema kruha (preko pogače). no eto njega već dan poslije objave rezultata. u aplikaciju samo valja dodati praćenje još nepoharanih dućana, gdje ima wc-papira. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-19 vj

Ajmo svi instalirati taj qurac i prijaviti se da smo bolesni, čist experimenta radi.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-19 vj

ja koristim nokia 3310...kako da instaliram

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-1
HCMAA kaže...

ja koristim nokia 3310...kako da instaliram

 prokušanom metodom s natruhama altruizma. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 13:59 (Ajar).
15 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-1
Ajar kaže...

bez brige: virus je samo privremeno ukinut (i pripadajući igrokazi) zbog izbora. djelovanje mu je zabranjeno "jer narušava političku stabilnost". "neki" znaju da im bez glasova iz BiH nema kruha (preko pogače). no eto njega već dan poslije objave rezultata. u aplikaciju samo valja dodati praćenje još nepoharanih dućana, gdje ima wc-papira. 

 Mislim da malo previše seruckaš ali dobro.

Već sada polako iz dana u dan raste broj zaraženih pa nije baš tako. U BIH stanje nije bajno već duže vrijeme tako da i to nije baš tako kako pišeš.

 

Ne kužim sve koji kenjaju na sve što se napravi, što vi ne smislite neko bolje rješenje pa ga stavite na korištenje? Baš me zanimaju vaše konkretne ideje. Ajmo, baš me zanima.

 

Mi 'rvati kao kad je nogomet i neko prvenstvo, ima nas 4 mil izbornika onda. 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-1
Pero Dinamit kaže...
Ajar kaže...

bez brige: virus je samo privremeno ukinut (i pripadajući igrokazi) zbog izbora. djelovanje mu je zabranjeno "jer narušava političku stabilnost". "neki" znaju da im bez glasova iz BiH nema kruha (preko pogače). no eto njega već dan poslije objave rezultata. u aplikaciju samo valja dodati praćenje još nepoharanih dućana, gdje ima wc-papira. 

 Mislim da malo previše seruckaš ali dobro.

Već sada polako iz dana u dan raste broj zaraženih pa nije baš tako. U BIH stanje nije bajno već duže vrijeme tako da i to nije baš tako kako pišeš.

 

Ne kužim sve koji kenjaju na sve što se napravi, što vi ne smislite neko bolje rješenje pa ga stavite na korištenje? Baš me zanimaju vaše konkretne ideje. Ajmo, baš me zanima.

 

Mi 'rvati kao kad je nogomet i neko prvenstvo, ima nas 4 mil izbornika onda. 

 To je jedan od problema ovog društva, sve svi znaju, naravno  na ''fejsbuku'' i raznim ''portalima'' a ''uživo'' nisu u stanju sami obrisat gu...cu!

 

 Nije ni čudo da smo na''dnu-dna'' i bit ćemo još dugo, jer svaka ''generacija'' max iznenadi svojim ''ponašanjem''.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
5 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija za praćenje zaraze COVID-1
#kostolomac

evo cili dan se zafrkajem sa zavarivanjem...sad sam u wc-u...sad budem koristio 3slojni
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice