Hrvatska agencija Five usavršila službenu aplikaci

poruka: 8
|
čitano: 2.780
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska agencija Five usavršila službenu aplikaci".
8 godina
neaktivan
offline
Hrvatska agencija Five usavršila službenu aplikaci

jedva čekam kada to sranje završi jednom zauvijek

 
1 3 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatska agencija Five usavršila službenu aplikaci

 

     Bravo za ekipu iz Fivea.

Samo naprijed dečki!!!

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska agencija Five usavršila službenu aplikaci

sori no ne kužim čemu ta aplikacija služi (uopće, bez pridjeva). daje prognozu dolaska zime za županije (prdon: sedam kraljevstva) westerosa? izračunava koeficijente za smaknuća? grafički prikazuje udio incesta u ukupnoj populaciji? prati plodne dane zmajeva? prima prijave za noćnu stražu? omogućuje brzo dobivanje kredita od željezne banke za plaćanje kave na stradunu?  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 5:17 (Ajar).
Moj PC  
7 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hrvatska agencija Five usavršila službenu apli
Ajar kaže...

sori no ne kužim čemu ta aplikacija služi (uopće, bez pridjeva). daje prognozu dolaska zime za županije (prdon: sedam kraljevstva) westerosa? izračunava koeficijente za smaknuća? grafički prikazuje udio incesta u ukupnoj populaciji? prati plodne dane zmajeva? prima prijave za noćnu stražu? omogućuje brzo dobivanje kredita od željezne banke za plaćanje kave na stradunu?  

 Dobro pitanje.

Većinu ovoga nabrojanog vjerovatno aplikacija može, osim ovog boldanog dijela, to ne može.

Mislim, možeš predati zahtjev, ali željezna banka nema tolko para  (pogotovo ako piješ machiato) 

Ajd da si tražio pare za 100 milijuna vojnika plaćenika s ful opremom, nema frke, ali kava na stradunu , još kad ispadne da još i nekoga vodiš, nemru to ni Lannisteri za deset vladavina isplatit...

 

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
Re: Hrvatska agencija Five usavršila službenu apli
da kojim slučajem Dubrovnik ne postoji...serija nikad nebi bila snimljena (demagogija)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hrvatska agencija Five usavršila službenu apli

Kao i većina tih appova, sluzi za krasni kurac. 

16 godina
offline
Re: Hrvatska agencija Five usavršila službenu apli
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

jedva čekam kada to sranje završi jednom zauvijek

kak prepoznati vegana mrzitelja GOTa na ulici?

lako, sam ce se javiti

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 13:37 (nixass).
15 godina
offline
Re: Hrvatska agencija Five usavršila službenu apli
nixass kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

jedva čekam kada to sranje završi jednom zauvijek

kak prepoznati vegana mrzitelja GOTa na ulici?

lako, sam ce se javiti

 čak i prije: nosi kožnu obuću. 

 

nego, zašto ne postoji hrvatska agencija u stambolu na bosporu (gđe bolan paša leži) pa načini aplikaciju za turske sapunjare - šejtandžiluk ašikjastuk kusurburek? to bi se prodavalo nemilice. (samo pitam. za prijateljicu, jasno.)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 13:50 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice