HP Omen Gaming 15 - U svom elementu

poruka: 7
|
čitano: 4.124
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP Omen Gaming 15 - U svom elementu".
15 godina
offline
HP Omen Gaming 15 - U svom elementu

Osobno imam tocn taj model i mogu reci da za u 12/2017 za 6000kn nije bilo jaceg laptopa. Sve radi ok za te novce.

 

Ali panel je stvarno koma...

Motorola G5 Plus 3/32
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP Omen Gaming 15 - U svom elementu

knight, o ovome sam pričao. Solidan laptop, po meni dobrih specifikacija, a vidi koliki mu je reach (doseg, komentari + pregledi) na forumu 

Why so serious?
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
HP Omen Gaming 15 - U svom elementu

Sranje za cijenu + slabasan proc za igranje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
HP Omen Gaming 15 - U svom elementu

Neloš laptop ali mu je ekran u banani.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HP Omen Gaming 15 - U svom elementu
Ja ga imam al i7 + gtx 1060 kombo sa 120 Hz ekranom i gsync-om i odlican je... stvarno me iznenadio jer su prijasnji hp-ovi bili koma.... ovo je stroj....
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 9:27 (jocommb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HP Omen Gaming 15 - U svom elementu
Cesc kaže...

knight, o ovome sam pričao. Solidan laptop, po meni dobrih specifikacija, a vidi koliki mu je reach (doseg, komentari + pregledi) na forumu 

Eto ja prvi ne bih ni kliknuo na laptop za gaming, to mi je apsolutno neinteresantno - prvo nisam pravi gamer, a i kada igram, imam desktop racunar za to. I to nema veze s tim ko je proizvodjac.

S druge strane, kada sam vidio recenziju za HP elite book 840 G<nesto> klikao sam, i cini mi se i komentarisao, jer imam G3...

 

Btw, zavisi od vijesti do vijesti, isto tako imas od 01.05, sa svega 5 komentara i nesto preko 1000 klikova: https://www.bug.hr/laptopi/novi-macbook-air-tek-u-drugoj-polovici-godine-4049

13 sati, 0 komentara, <900 klikova: https://www.bug.hr/mobiteli/buduci-iphone-2018-s-lcd-zaslonom-stize-u-vise-boja-4257

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 10:48 (knight).
HP Omen Gaming 15 - U svom elementu

IMHO samo zato jer se ne koristi integrirana grafička i ima WASD tipke druge boje ne znači da je ovo "gaming" računalo.

 

GTX 1050 je kartica takve snage da će se sve novije igre vrtiti u low/med detaljima i to ne više od 40-50 FPSa.

 

GTX 1050 TI još ajde ajde, daleko bolje rješenje 1060, to se i može nazvati gaming strojem onda.

 

Za 3-4 godine zaboravi da ćeš na ovome igrati bilo što osim Minesweepera.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice