HP Inc. preuzima proizvođača periferije HyperX

poruka: 4
|
čitano: 2.968
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP Inc. preuzima proizvođača periferije HyperX".
13 godina
offline
HP Inc. preuzima proizvođača periferije HyperX

... nigdje ne navode koliko ljudi će dobiti otkaz... meh...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HP Inc. preuzima proizvođača periferije HyperX

Bolje onda uzet još jedan Cloud dok još valja. Kvaliteta HP-ove periferije je tragikomična.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: HP Inc. preuzima proizvođača periferije HyperX
Imam hp bežičnu tipkovnicu i mogu reći da sam super zadovoljan cijenom, dizajnom i kvalitetom, ali printere njihove nikad više ne kupujem.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HP Inc. preuzima proizvođača periferije HyperX
Pitanje je samo hoce li zadrzati ime ili spojiti sa Omen brandom, tipa HyperX Omen.

Usput HP treba gledati ne kao jednu kompaniju, nego kao hrpu kompanija na okupu.

HP Ink printere je prije proizvodio Canon, i bili su vrh, a kasnije su kupili Samsung Ink i nastavili koristiti Samsung tehnologiju i postali su smece.

ProCurve mrezna oprema je vrhunska i proizvodila se dugo u Aruba pogonima, pa su odlucili i kupoti Aruba i staviti ga pod HPE brand.

Ono sto ne znas napraviti, kupis. HP radi software i to je to, ostalo druge kompanije unutar kompanije.

Isto je bilo kad su kupili Compaq, da bi prosirili ponudu na prijenosnike i kucne korisnike.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice