Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 939.699
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
16 godina
online
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Samo da se pohvalim da sam dobio treću dozu. Ovog puta Pfizer (prve dve Sinopharm). Čini mi se nikakva reakcija (blagi osećaj otečenosti na mestu uboda tokom jučerašnjeg dana, ako je to vredno pominjanja).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2021 15:46 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Punti kaže...

Aj molim te daj te podatke koje gledaš da ih i mi vidimo, jer ih nisam uspio naći u onom gore postu.

U svakom izvještaju imaš imaš broj umrlih do tog datuma i tablični prikaz smrti po dobnim skupinama za prethodni tjedan i kumulativno od početka pandemije.

 

Za period do 30.05. sam zbrojio kumulativne podatke za mlađe od 60, dok sam za period 31.05.-15.08. zbrajao tjedne podatke.

 

Svaki tjedni izvještaj koji sam koristio sam i linkao.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ihush kaže...
MrBlc kaže...
..

Gledam omjer prije/poslije cijepljenja, koji se nije promijenio, a trebao je zbog velike razlike u procijepljenosti.

 -s podacima imaš 'problem' .. prisjeti se kbc-dubrava i 8 nepostojećih umrlih s-od-covida nakon cijepljenja.. 'metodologoja' i sl. objašnjenja. Tj postoji indicija da se nakon cijepljenja drugačije 'broje' oboljeli-preminuli, tj ne pitaju, ne testiraju (ne žele rezultate..)... Sad imamo novu kampanju u kojoj se 'pobjednički' navodi da je 80% preminulih necijepljenih (ako to povežemo da cijepljene uopće je provjeravaju za covid dobijemo čudne brojke.. i pitanja bez odgovora).

 

+ .. nejasno koje podatke gledaš (kao post iznad..)..

Nepoznato je da li su te smrti ušle u izvještaj jer isti ne prikazuje smrti po cjepnom statusu.

 

U slučaju da nisu, to bi podignulo prividnu efikasnost cjepiva za sve skupine, te bi smanjenje smrtnosti trebalo biti proporcionalno procijepljenosti pojedine skupine, što u podacima ne vidimo. Dakle, ta teza bi, u slučaju da je dokažemo, eliminirala 3.) opciju i preostala objašnjenja bi bila ili preboljelost ili blaža varijanta virusa.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...

Zašto opet manipuliraš? Nisam napisao da je trajno stanje, već su imali nagli pad. Imali su pad od 50% u 10-ak dana, uz ukidanje mjera. Čak i ako je rast uzrokovan EURO-om, prestankom, bez obaranja R-a ispod 1 bi i dalje imali stagnaciju, a ne drastični pad. Dakle, i uz ukidanje mjera im je R uspio pasti ispod 1.

 

Od onda imaju rast od 20% (R oko 1.05), moguće da je to rezultat opuštanja nakon tolikog pada, a moguće da je to već posljedica turizma...

 

 

P.S. Ton ti baš ne priliči osobi koja je upravo uhvaćena u laži...

 znači imaš nulu, skoči na sto i padne na pedeset sa tendencijom rasta i to slaviš kao pobjedu? 😀

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Možda je on Lauc, ali jebeš mi sve ti si tikvan karamarko
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

 

Ne vidim u HR da se se govori  o trećoj dozi cijepiva...jel' zna netko više nešto o tome?

Mislim, cijepio bi se, da dobijem tri čipa u sebe i tako to.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
all_or_nothing kaže...
MrBlc kaže...

Zašto opet manipuliraš? Nisam napisao da je trajno stanje, već su imali nagli pad. Imali su pad od 50% u 10-ak dana, uz ukidanje mjera. Čak i ako je rast uzrokovan EURO-om, prestankom, bez obaranja R-a ispod 1 bi i dalje imali stagnaciju, a ne drastični pad. Dakle, i uz ukidanje mjera im je R uspio pasti ispod 1.

 

Od onda imaju rast od 20% (R oko 1.05), moguće da je to rezultat opuštanja nakon tolikog pada, a moguće da je to već posljedica turizma...

 

 

P.S. Ton ti baš ne priliči osobi koja je upravo uhvaćena u laži...

 znači imaš nulu, skoči na sto i padne na pedeset sa tendencijom rasta i to slaviš kao pobjedu? 😀

 

Pa to je Lauc denial sindrom. Svakih par mjeseci proglasi kraj epidemije, Bakić to podeblja svojim kreativnim grafovima, i kasnije kaže "to se nije desilo, krivo su me interpretirali". A ovaj promijeni grafove. Zbog njihovih manipulacija, suodgovorni su za smrt par tisuća preminulih u Hr koji su ih poslušali i povjerovali im.


Ima ovaj dijalog Lauca sa Lukom Čičinom Šainom, prenio sam ga prije par dana, gdje ga Luka pristojno sasječe i onda Lauc njemu u slijedećem postu kaže "to ja nisam rekao, krivo su me interpretirali" ???
To, naprosto, nije normalno.

I evo ti sad: nije antivaxer, ali se iz petnih žila trudi dokazati da je metodologija kojom je Ministar zdravstva obznanio dokaze, da necijepljeni više oboljevaju i  umiru - kriva.
Jer, eto, proces koji je bazično jednostavan i logičan, dešava se svugdje - od Floride, Rusije... naovamo; da necijepljeni de facto produžuju i proširuju epidemiju -  "ne dešava se".
Lockdown u stvari ubija ljude. Maske ne koriste. Cjepiva su praktički besmislena.
Sve se relativizira do besmisla. Tisuće (nepotrebno) preminulih su tek R,  - faktor, koeficijent (evo sad gore, ponovno).
A ovi sljedbenici, koje s prezirom gleda kao niža bića i brojke, "faktor R" ili puki reprodukcijski broj, oni ga slave i gledaju kao gurua.
"Glupi ste i umrijet ćete zbog toga" ... "Da gospodaru, i mi tebe štujemo". 
Sekta. 


Veli Lauc prekjučer otprilike: cjepiva do beskraja i to više nema smisla... ekstra profit big-pharme ... (ali nije antivaxer) i onda veli: "evo, ja sam sad kupio dionice Moderne i BionTecha." Ruga im se u lice i ovi to ne kuže!  
Još manipulira kao, AZ jedina ne radi s profitom a evo, vidite kako sam ja dobar, ja vas upozoravam da sam kupio ove druge unosne pa ako vas nagovaram na cijepljenje s tima onda to uzmite u obzir.
A pošto mu je tekst protiv cijepljenja - znači on je u stvari "iskren" (nikog ne nagovara već baš suprotno). win-win: ima dionice i cijepio se, ne možeš ga optužiti da je antivaxer, a s druge strane ponižava i krca stado, buduće kupce njegovog "glikanskog testa protiv starenja". 

Evo, našao sam:

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2021 0:56 (Zechina).
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

@Zeko, al ga valjas. Evo ja sam kupio dionice farmaceutske industrije krajem 2018 godine nakon opetovanih clanaka i govora kako vjerojatno dolazi epidemija. O tom sam razmisljao nakon one "epidemije" svinjske gripe da ce pokusati ponovo jer nisu bili procesirani. I imam dobre savjetnike...koji bi valjda tada po vama bili teoreticari zavjere.A pratili su sluzbene dokumente EU jos tada o zahtjevima za ono sto danas zovemo covid potvrda. Doduse pogrijesili su jer mislili da su ljudi inteligentniji da ce kad dodje "epidemija" krace trajati i treba biti spreman prodati na vrhuncu kad dodje cjepivo jer je logicno da je onda gotovo.Tko se cijepio cijepio.Ako nije ucinkovito opet je vrhunac. Al Einstein je opet bio u pravu da su samo dvije stvari beskrajne,al za svemir nije siguran.

 

Pa ipak Vam nedvosmisleno govorim da je rijec o najvecem zlocinu protiv covjecanstva nakon www2. Na ljudskoj gluposti mozes zaraditi,al sada to postaje krvavi novac koji ne zelim. I Lauc to isto dobro zna.Postoje granice koje neki ljudi postuju. Ni jedna zarada toga nije vrijedna.

Al najgori su oni koji za crkavicu koju dobijaju da pisu sto treba "dusu vragu prodaju" kako narod kaze.

 
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

@Zeko, al ga valjas. Evo ja sam kupio dionice farmaceutske industrije krajem 2018 godine nakon opetovanih clanaka i govora kako vjerojatno dolazi epidemija. O tom sam razmisljao nakon one "epidemije" svinjske gripe da ce pokusati ponovo jer nisu bili procesirani. I imam dobre savjetnike...koji bi valjda tada po vama bili teoreticari zavjere.A pratili su sluzbene dokumente EU jos tada o zahtjevima za ono sto danas zovemo covid potvrda. Doduse pogrijesili su jer mislili da su ljudi inteligentniji da ce kad dodje "epidemija" krace trajati i treba biti spreman prodati na vrhuncu kad dodje cjepivo jer je logicno da je onda gotovo.Tko se cijepio cijepio.Ako nije ucinkovito opet je vrhunac. Al Einstein je opet bio u pravu da su samo dvije stvari beskrajne,al za svemir nije siguran.

 

Pa ipak Vam nedvosmisleno govorim da je rijec o najvecem zlocinu protiv covjecanstva nakon www2. Na ljudskoj gluposti mozes zaraditi,al sada to postaje krvavi novac koji ne zelim. I Lauc to isto dobro zna.Postoje granice koje neki ljudi postuju. Ni jedna zarada toga nije vrijedna.

Al najgori su oni koji za crkavicu koju dobijaju da pisu sto treba "dusu vragu prodaju" kako narod kaze.

Je... dobro je da si se pronasao u tome. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
A dobro je, već sam se uplašio da Hoggy neće spomenuti WW II ili Hitlera. Svemir je i dalje u balansu.
Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ne vidim da itko više spominje Izrael i Palestinu.

Bakić ih je dosta davno spominjao. Tamo je situacija poprilično čudna. Ostaje jedino pitanje koliko Palestinci imaju netočne brojke. Ne mislim nužno zbog namjernog laganja i muljanja, već čisto zato što su u kaosu u organizacijskom smislu.

Ako nema muljanja i velike netočnosti onda padaju u vodu dvije teze:
Da cjepivo stvara bolji imunitet i da isključivo necijepljeni produžuju epidemiju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pogledaj Floridu i Texas, tu se sve zna i nema ništa čudno.
Trenutno zbog nedostatka kreveta oboljelih od covida-19 rade trijažu, liječenje će moći dobiti cijepljeni jer imaju veću šansu preživljavanja.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/florida-je-pred-koronakolapsom-kolaric-to-bi-moglo-biti-upozorenje-i-nama/2298437.aspx

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/lijecnici-u-teksasu-prvo-ce-spasavati-cijepljene/2298497.aspx

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kakve veze Florida i Texas imaju s ponašanjem epidemije u Izraelu i Palestini?

Dalje ovo o Texasu ne treba ni komentarti. Žutilo totalno. Realnost je da će status o cijepljenju biti jedan od X kriterija.

Za Floridu ne znam što reći. Nekako opet članak koji samo potvrđuje da nema nikakva pravila i da je sve ispolotizirano i da je Trump kriv za epidemiju.:)
6 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ma dajte da ponovimo kad teorija predvidja rezultate eksperimenta u znanosti biva priznata.Desava se predvidjeno barem u Floridi,  napad medija na deSantisa pred pocetak skole jer je zabranio prisilu za maske npr u skolama itd. Predsjednike Burundija, Tanzanije pa i Haitija mos ubiti ili eto da barvneki umru od srca sto je teorija zavjere javno predvidjela q,al guvernera deSantisa za sad jos nemozes bas tako ukloniti, iako smeta do bola planovima. Pa je predvidjen,izmedju ostalog, udar brojevima pred ulazak djece u skole, isprobanom metodom gdje PCR test broji sto i koliko zelis, a sve smrti se biljeze na covid. Samo kako je to bilo predvidjeno i prica je dugo kolala Floridom  u narodu zapravo ima kontra efekt. Nije 233 al princip je isti. Kao i padanje mrtvih ljudi po cestama, lazan broj slucajeva u Zadru nakon utakmice i slicno. Djeca moraju nosti maske , mjere moraju postojati.

Iako nepostoji niti jedan znanstveni dokaz da maske, narocito ne od krpe,  uopce pomazu sto je za airborne viruse ako bas hocete znanstveno i ocekivano.

 

 

Elementarrna fizika fludia opet potvrdjena. Al u novonormalnom ekperiment u znanosti vise nema nikakvu ulogu ako ne potvdjuje propagandu. Kad pise Jaric onda znas da je naruceno, pripremljeno - propaganda.

Tipa prvo su oni koji se necjepe gluplji,a kad je ocekivano rezulat bio jos vise takvih "budhala" onda je islo posipanje pepelom i nabrajanje drugih razloga iako ne i najbitnijih. Svi tj vecina vidi da prica smrdi, al ne znaju sto da rade da stane i da zive normalno.

Pa se tako cijepila devenaestogodisnjakinja iz Zadra " da bi putovala", unatoc roditeljskog stava NE, ali je i srcani misic popustio sto god to znacilo. Puno ih moli Boga da ozdravi jer otac ima odredjenu moc i "gadnu narav".  Nije ga briga sto to vjerojatno naravno nije od cjepiva i sto je punoljetna pa je "sama" odlucila. 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Meni je tebe žao.
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...

Pogledaj Floridu i Texas, tu se sve zna i nema ništa čudno.
Trenutno zbog nedostatka kreveta oboljelih od covida-19 rade trijažu, liječenje će moći dobiti cijepljeni jer imaju veću šansu preživljavanja.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/florida-je-pred-koronakolapsom-kolaric-to-bi-moglo-biti-upozorenje-i-nama/2298437.aspx

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/lijecnici-u-teksasu-prvo-ce-spasavati-cijepljene/2298497.aspx

 

No, i? Kaj sad?

Ja tu ne vidim apsolutno nikakav problem. Ko se hoce cijepit nek se cijepi, ko nece nek se ne cijepi i kasnije neka ne kuka. Mislim da smo to vec zakljucili X puta u ovoj temi. I sad kad ti par forumasa koji se ne slazu s tobom napišu isto to, i dalje nisi zadovoljan, nego plačeš i vrijedjas ljude ko neki adolescent a pogotovo te pika kada ti netko stisne "ne slazem se" ilitiga TD (sad jos zabrani ljudima da se ne smiju ne slagati s tobom :-)). Nema od toga vajde.

Try and fail, but never fail to try.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kuži mene, idem tražiti na wikipedii cjepivo koje nije odobreno,


Nema ustvari potpuno odobrenog cjepiva, sve samo emergency use

Možda FDA potpuno odobri Pfizer cjepivo u ponedjeljak.


Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 13:38 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Zašto je legalno nagovarati ljude na cjepivo koje nije prošlo dugogodišnja testiranja? Kako mogu bit tako sigurni oko toga sto ce se dogoditi ljudima npr. za 5-10 godina? Ako se što dogodi ljudima tko ce odgovarat za to?

Vrlo jednostavna pitanja koja si svaka racionalna osoba treba postavit, no preupitivanje je = Teorija zavjere. Zanimljivo, jer do nedavno ljudi koji ne preupitiju stvari su bili smatrani tulcima.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Zašto je legalno nagovarati ljude na cjepivo koje nije prošlo dugogodišnja testiranja? Kako mogu bit tako sigurni oko toga sto ce se dogoditi ljudima npr. za 5-10 godina? Ako se što dogodi ljudima tko ce odgovarat za to?

Vrlo jednostavna pitanja koja si svaka racionalna osoba treba postavit, no preupitivanje je = Teorija zavjere. Zanimljivo, jer do nedavno ljudi koji ne preupitiju stvari su bili smatrani tulcima.

 To bi onda znaćilo da bi cjepivo trebalo biti testirano 5-10 godina da bi se vidjelo nosi li posljedice nakon deset godina?

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ne kazem da ga treba zabraniti na 10 godina, samo da ne trebas nagovarat, a pogotovo ucijenjivati nekog sto ne zeli uzet nesto sto nitko ne zna kako ce funkcionirati. Mislim tako funkcioniraju stvari za 99.99% drugih lijekova.

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Zašto je legalno nagovarati ljude na cjepivo koje nije prošlo dugogodišnja testiranja? Kako mogu bit tako sigurni oko toga sto ce se dogoditi ljudima npr. za 5-10 godina? Ako se što dogodi ljudima tko ce odgovarat za to?

Vrlo jednostavna pitanja koja si svaka racionalna osoba treba postavit, no preupitivanje je = Teorija zavjere. Zanimljivo, jer do nedavno ljudi koji ne preupitiju stvari su bili smatrani tulcima.

 

Zašto je legalno nagovarati ljude na kupovinu auta? Zašto je legalno nagovarati ljude na skijanje? Zašto je legalno nagovarati ljude na fiksni internet? Zašto je legalno nagovarati ljude na seks?

Zašto je legalno uopće pričati s nekim?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 14:36 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Ne kazem da ga treba zabraniti na 10 godina, samo da ne trebas nagovarat, a pogotovo ucijenjivati nekog sto ne zeli uzet nesto sto nitko ne zna kako ce funkcionirati. Mislim tako funkcioniraju stvari za 99.99% drugih lijekova.

Kako bi ti riješio problem epidemije?

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
D3lBoy kaže...

Zašto je legalno nagovarati ljude na cjepivo koje nije prošlo dugogodišnja testiranja? Kako mogu bit tako sigurni oko toga sto ce se dogoditi ljudima npr. za 5-10 godina? Ako se što dogodi ljudima tko ce odgovarat za to?

Vrlo jednostavna pitanja koja si svaka racionalna osoba treba postavit, no preupitivanje je = Teorija zavjere. Zanimljivo, jer do nedavno ljudi koji ne preupitiju stvari su bili smatrani tulcima.

 

Zašto je legalno nagovarati ljude na kupovinu auta? Zašto je legalno nagovarati ljude na skijanje? Zašto je legalno nagovarati ljude na fiksni internet? Zašto je legalno nagovarati ljude na seks?

Zašto je legalno uopće pričati s nekim?

Loš argument, nitko te ne uvjetuje zbog skijanja, kupovine auta, fiksnog interneta... Loša ekvivalencija.

forumaš kaže...
D3lBoy kaže...

Ne kazem da ga treba zabraniti na 10 godina, samo da ne trebas nagovarat, a pogotovo ucijenjivati nekog sto ne zeli uzet nesto sto nitko ne zna kako ce funkcionirati. Mislim tako funkcioniraju stvari za 99.99% drugih lijekova.

Kako bi ti riješio problem epidemije?

Sigurno ne prisiljavanjem neceg što je napravljeno na "majke mi", a predpostavljam kad bi ljudima sta bilo za 10 godina samo bi bilo "E pa nije bilo obavezno "

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Znači nemaš rješenje, samo kritiku.
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Loš argument, nitko te ne uvjetuje zbog skijanja, kupovine auta, fiksnog interneta... Loša ekvivalencija.

 

Kako ne? Probaj imati djecu bez auta. Možeš, ali ćeš biti uvelike ograničen, žicat ćeš nekog tko ima, plaćat ćeš taksije.

Probaj radit i živjet bez interneta. Probaj živjeti bez posla i novca.

Isto kao i bez cjepiva, život oko nas je pun ograničenja i što se tiče hrpe drugih stvari.

 

A sve su to puno opasnije aktivnosti od cijepljenja koje ti isto mogu donijet i novčanu i fizičku i mentalnu štetu u životu i nitko osim tebe neće odgovarati za njih, a pogotovo ne oni koji su te nagovarali na njih.

 

Koja to točno ograničenja ima netko tko je necijepljen trenutno? Ja za sad još nisam vidio nijedno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Čitam okolo pojedince koji se nisu cijepili, onak glave pognute i mole Boga da ih se ne pita dal su se cijepili.

 

Ne kužim, koji je točno problem odgovorit na pitanje, i reći "nisam se cijepio" pa još nisu krenuli ubijat radi toga, zar ne 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 21:24 (zvonac).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

Pa, zato što bi imali ovce i novce. Kao ono ne bum se cijepio, al ću zato ugrožavati ostale.

 

Il si sa nama ili nisi.

Il' si za Zle Sile ili za obranu dvorca Siva lubanja.

 

Meni je guba i Skeletor, te He-Man, al sam se cijepio. Mastersi su samo metafora.

Kada đedo i treća doza, cijepim se.

 

Svi se trebamo cijepiti.

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 22:16 (PzKpfw).
10 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

   Cijepljeni roditelji, da li ćete cijepiti svoju djecu, počinje škola i to će biti jako aktualno ovih dana, većina glavnih medija će to propagirati kao nešto super i cool, pa me zanima vaše mišljenja

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Meni su najjaci ljudi koje boli kurac, evo primjer trenutno na poslu samnom kolega koji kašlje, kiše nemože doslovno normalno disati dolazi na posao među ostale.Ja mu maloprije govorim a mozda je i korona jbt svi govore nije mi ništa obična prehlada kaže nahladio se veli spavao negdje na propuhu a zadnji dana ni propuh nije pomagao koliko je vruće ali eto.Pa na kraju jedan kolega isto tako prošle godine u 12 mjesecu, dolazio na posao ma kaze nije mu ništa malo se nahladio ovako onako i na kraju izgubi mater samo svojim neodgovornim ponašanjem.I sva mu je priča bila takva ma ja nisam vjerovao da postoji corona itd ja mu rekao eto sad znaš da postoji, samo zato što te je bolio kurac.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
poporos kaže...

   Cijepljeni roditelji, da li ćete cijepiti svoju djecu, počinje škola i to će biti jako aktualno ovih dana, većina glavnih medija će to propagirati kao nešto super i cool, pa me zanima vaše mišljenja

Ne vidim problem. Ako bude potrebno. 

Veci su problem antivaxxer roditelji koji ne zele sa nicim cijepiti djecu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice