Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 940.149
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

Tipična priča, antivakser/antimasker kada oboli od korone trči doktorima, guta gomilu (vjerojatno nepotrebnih) antibiotika i tada ga ne brine zarada zle farma industrije. A čim mu je malo bolje opet sve relativizira. Koja je to kaša u glavi. 

Ali zato nedostatak pameti i poštenja nadoknađuje glasnoćom.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bunjac-sirio-zavjere-o-koroni-sad-je-jedva-prezivio-umrla-mi-je-vrsnjakinja/2304369.aspx

 Nije to kaša, to je agenda. Zna jako dobro kome govori. Kao što Lauc/Bakić/Sladoljev aka živi zid 2.0 znaju kome govore svoje nebuloze.

 

Vlast je slatka, sabor je slatki..mmm taj slatki novac poreznih obveznika.

Nadglednik dina
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...

 Nije to kaša, to je agenda. Zna jako dobro kome govori. Kao što Lauc/Bakić/Sladoljev aka živi zid 2.0 znaju kome govore svoje nebuloze.

 

Vlast je slatka, sabor je slatki..mmm taj slatki novac poreznih obveznika.

Da, Trump se cijepio, ekipa Fox Newsa se cijepila, a i dalje povlađuju antivakserima.

Ali ovaj se nije ni cijepio, znači stvarno je vjerovao u te gluposti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

"Stožer je donio i odluku o obveznom posjedovanju EU digitalne covid-potvrde za popisivače i kontrolore zbog skorašnje provedbe druge faze popisa stanovništva", rekao je Božinović.

 

Eto, popisivači trebaju potvrde!!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

"Stožer je donio i odluku o obveznom posjedovanju EU digitalne covid-potvrde za popisivače i kontrolore zbog skorašnje provedbe druge faze popisa stanovništva", rekao je Božinović.

 

Eto, popisivači trebaju potvrde!!

 Neozbiljno. To je trebalo ranije biti iskomunicirano s popisivačima.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
WadeWilson kaže...
Bitanga kaže...

"Stožer je donio i odluku o obveznom posjedovanju EU digitalne covid-potvrde za popisivače i kontrolore zbog skorašnje provedbe druge faze popisa stanovništva", rekao je Božinović.

 

Eto, popisivači trebaju potvrde!!

 Neozbiljno. To je trebalo ranije biti iskomunicirano s popisivačima.

 

Bude sigurno testiranje gratis.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

Tipična priča, antivakser/antimasker kada oboli od korone trči doktorima, guta gomilu (vjerojatno nepotrebnih) antibiotika i tada ga ne brine zarada zle farma industrije. A čim mu je malo bolje opet sve relativizira. Koja je to kaša u glavi. 

Ali zato nedostatak pameti i poštenja nadoknađuje glasnoćom.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bunjac-sirio-zavjere-o-koroni-sad-je-jedva-prezivio-umrla-mi-je-vrsnjakinja/2304369.aspx

Pokajnik a božanski i ljudski je oprostiti..., bar prizna da je prestravljen od fatalne fobije od cjepiva. Samo, žao mi ljudi koji su ga možebitno slijedili...ali kao što rekoh, barem je javno iznio loše Korona iskustvo koje su mnogi od nas proživili.

Sumamed sam i ja dobio, kao preventivu da pored virusne infekcije ne dobiješ i bakterijsku...to je onda gadna kombinacija. Nakon Sumameda popio sam još dvije kutije drugog antibiotika jer sam za vrijeme korone dobio težu upalu uha. To da sam pluća iskašljao,

bio tri puta na rendgenu, bio više od mjesec dana na bolovanju, i polako se vračao u normalu u periodu u tri mjeseca spominjao sam i ranije...Korona=gripa 

8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
WadeWilson kaže...
Bitanga kaže...

"Stožer je donio i odluku o obveznom posjedovanju EU digitalne covid-potvrde za popisivače i kontrolore zbog skorašnje provedbe druge faze popisa stanovništva", rekao je Božinović.

 

Eto, popisivači trebaju potvrde!!

 Neozbiljno. To je trebalo ranije biti iskomunicirano s popisivačima.

  Ne gluparaj, iskomunicirano je, već sam to napisao.
I još će se pravila dinamički dorađivati, po potrebi.
Uvjet da te prime za popisivača je - EU-covid potvrda.
Nije naznačeno kao uvjet, jer:
u zakonu ne piše da je cijepljenje obavezno, da su maske normalna stvar u epidemiji, kao što ne piše niti da bi bilo normalno ponašati se normalno.
Obzirom da vas gomila budalaša nariče zbog prava na necijepljenje/nenošenje maski... nepranje ruku, nogu valjda...
...vjerojatno bi se našao bar jedan živozidaš ili lolekbolek "racionalist" koji bi tužio izborno povjerenstvo da su stavili kao službeni UVJET da se moraš cjepiti.
To što bi svakom normalnom to trebalo biti normalno, da ne zaražuje ljude naokolo (koliko je to moguće) - ovdje je "gušenje sloboda" i valjda "diskriminacija prava na rad".


Fala Perunu da je Francuska (a evo sad i Italija) uvela obveznost tih potvrda za sve bitno, i da su se posljedično gomile konačno docijepile.
A šta raditi kad npr onaj gore siroti - radije bi umro nego li se cijepio? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 19:27 (Zechina).
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Entry Point kaže...

 Nije to kaša, to je agenda. Zna jako dobro kome govori. Kao što Lauc/Bakić/Sladoljev aka živi zid 2.0 znaju kome govore svoje nebuloze.

 

Vlast je slatka, sabor je slatki..mmm taj slatki novac poreznih obveznika.

Da, Trump se cijepio, ekipa Fox Newsa se cijepila, a i dalje povlađuju antivakserima.

Ali ovaj se nije ni cijepio, znači stvarno je vjerovao u te gluposti.

 

Najgluplje je da svaki od tih koji se boje cjepiva i farmacije, kad dođe njihovo dupe u pitanje, pristaju na sve moguće injekcije i cjepiva, sve antibiotike, samo kako bi spasili vlastito dupe.
SVAKI od zakletih antivaksera koji je dobio citokinsku oluju ili zbog teške kliničke slike morao na respirator, svaki je prije toga molio da mu se da cjepivo!
I daj ti sad budali reci da je ne samo prekasno za cjepivo, već da bi ga u toj situaciji cjepivo dokusuralo (a i bez tog ima tek valjda 50% šansi da se izvuče).

Bunjac je poremećen i vjerojatno se stvarno boji cjepiva jer je paranoik, ali to ne znači da NIJE zločesti sociopatski manipulant. Brat mu je novinar, svašta je o njemu rekao, od toga da je stvarno "ekscentričan", do toga da u pola tog što kenja naokolo uopće privatno ne vjeruje nego populistički odrađuje "politiku". 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 19:37 (Zechina).
9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jel ovo dejavu ili zagrebancija? 

Svakih nekoliko stranica ista rasprava odnosno isti postovi.

 
9 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Tema se privremeno zaključava jer je ionako u "deadlocku" - ovo što je Kolačić rekao - iste stvari se ponavljaju svako nekoliko strana, a dobra je jedino za generiranje međusobnih uvreda i psovki.

 
24 2 hvala 18
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice