Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 943.419
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
^
i ja bi se cijepio da je obvezno.

Ali nije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 20:42 (Theophilus Ruy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...

 

Još jedan dokaz da nisi dobro pročitao ni razumio što pišem.

 

1) Nije ime, već naziv (riječ je o Flynnovom efektu).

 

2) U postu koji si citirao objasnio sam što je Flynnov efekt.
Da si pogledao poveznicu koju si sad citirao, bilo bi ti na hrvatskom, od tjednika koji nije "udbaško-komunističk"i, a ako su ti s istom temom Jutarnji list ili Slobodna Dalmacija "previše lijevo", evo čak se i na HercegBosna.org forumu raspravljalo o tome.

 

3) Odakle si sad Rusiju uvukao u kontekst?

 

4) "submisivna osobnost" - ako pro-vaxeri imaju "submisivnu osobnost" (?), znači li to da anti-vaxeri imaju "dominantnu osobnost" (to je opozit od prvog)?

Pristojniji a i primjereniji način bi bio reći: ako su neki podložni tuđim mišljenjima (prvenstveno autoritetu), znači li to da su ljudi koji se ne žele cijepiti naprosto - tvrdoglavi?
Indirektno vrijeđaš i ljude koji se ne žele cijepiti, sigurno nsu svi tvrdoglavi.
(Osobno: načelno, da:  smatram da nam društveno fali više poniznosti i poštovanja spram neupitne logike i autoriteta, a da previše i nepotrebno njegujemo tradiciju svojeglavosti i dišpeta.)

5) Nitko ovdje ništa ne nameće, dobrovoljno sudjeluješ u raspravi. Tvoj pokušaj prijetnje sa "držite (se) svojih spavaćih soba" je preformulirano "pričajte što hoćete, ali u svoja četiri zida", i to u prijetećem tonu. Bez obzira na cinično "molim" i "hvala" ispred/iza tog; što ne mijenja bit poruke.
To nije tvoja sloboda i upravo si prekoračio granice vlastite slobode.

 Nisi ni ti:

 

1) Pod ime, mislim da se razbacujes terminima kao što se mogu i ja, misliš da si poseban jer si pročitao što je Flynnov efekt, samim time si potvrđeno inteligentan, sumnja uklonjena

2) Nije relevantno jer si krivo shvatio

3) Citat je na Iggyev post, rusi su u ratovima (a i van) radili puno moralno krivih stvari na račun dobrobita grupe

4 Tvoje mišljenje, kaže se kako ono, svi imaju mišljenje kao i š.... (paralela Flynn priči)

5) Spavaća soba nije prijetnja već molim da svoje submisivne tendencije držite u krevetu, nemaju svi jednaku želju za čizmom. A ta izjava je jednako moja sloboda koliko i nečija da se svi trebamo cijepit.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 20:41 (josipva).
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
josipva kaže...
Zechina kaže...
Podaci WHO-a i svih relevantnih institucija su - kineske manipulacije? Kako bi se to ( i zašto?), točno, uopće izvelo? Čipiranjem od  Huaweia? 

 Na isti način kao što ni Černobil nije bio problem nikome unutar SSSR-a. Standardna komunistička propaganda i zakapanje problema. Nije nov pojam, obrazuj se.

 

Tebi je Alibaba pozitivan primjer, meni nije.

 
Sad više nije ni Rusija nego - SSSR!

I opet to forsiraš, sad - s Černobilom?

Standardna komunistička propaganda i zakapanje problema:

Znači Trump je stari komunist kad za Covid-19 kaže "it's just a flu" ("to je obična prehlada")? Ili je ... Kinez? 

 

Nije nov pojam, obrazuj se

Pa gdje da se to obrazujem da tako navijački preuzimam stavove, pardon - ti nisi submisivan pa vjerujem da su to tvoji originalni stavovi?
Gdje si se ti to točno obrazovao, u kojoj to državi?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 20:46 (Zechina).
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
josipva kaže...

2) Nije relevantno jer si krivo shvatio

 

Kako to misliš da nije relevantno?

Pa upravo empirijski dokazuješ obrnuti Flynnov efekt, sad utvrđujemo korelaciju.

Pa pomozi mi da te shvatim.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...

 

Kako to misliš da nije relevantno?

Pa upravo empirijski dokazuješ obrnuti Flynnov efekt, sad utvrđujemo korelaciju.

Pa pomozi mi da te shvatim.

 Ajoj što ga strawman-aš to je ajme.

1) Flynn efekt i potencijalni reverzni Flynn efekt su daleeeeeko od očite i dokazane stvari, postoje ozbiljne i vrlo razumne teorije koje stavljaju uzročnost takvih rezultata van očitog uzroka kojeg ti misliš tj. inteligencije populacije. Dakle to nije zaključena tema već je otvorena interpretaciji. Čitaš i shvaćaš samo prvu i najdostupniju informaciju, slično kao i s kineskom propagandom a i s cjepivom

2) Izbjegavaš točke koje ti ne odgovaraju i pokušavaš iskopati točke gdje ti se čini da sam "najslabiji" kao i s ovim pokušajem. Takvoj raspravi nije cilj razumijevanje već guranje svoje ideologije i "razoružavanje" protivnika.

 

Ja napuštam ovu raspravu jer mi se iskreno neda ulagati ovoliko vremena u pisanje po forumu. Ti zečina slobodno nastavi razbijati protivnike, kad završiš sa prisilnim cijepljenjem možeš krenuti i sa prisilnim ograničavanjem unosa hrane debelima, to je također pandemija modernog doba, sretno

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
seas kaže...

Ja sam pomorac na kruzerima Pricess Cruises-a već 15 godina. Posljednjih 10 godina cijepljenje protiv gripe je, za sve osobe koje su u kontaktu sa putnicima, OBAVEZNO. To znaći da SVI koji su na brodovima se MORAJU cijepiti. Jedino se možeš izvući ako si alergičan na jaja, koja su valjda dio cjepiva, ili na neki drugi satavni dio cjepiva. I to nije na "majke mi", to treba dokazati lječničkom potvrdom. I BTW, Princess ti besplatno daje cijepivo, jednom godišnje, za odgovarajuću mutaciju virusa.

I to nije samo na Princessu. Sve velike kruzing kompanije to traže. I ja nisam čuo nikoga da govori da je to prisila, teror, fašizam. A posada je iz svih krajeva svijeta, od Amerikanaca pa do Britanaca, Francuza, Italijana, Portugalaca, Šveđana, Norvežana ....! Stvar je u tome da ti kompanija daje izbor: ili se cijepi ili traži kompaniju koja to ne traži. Vrlo jednostavno.

Svaka kompanija ima pravo tražiti od svojih zaposlenika neka pravila. Ako ti se ne sviđa, traži drugu firmu. 

Ja sam za cijepljenje jer tako štitim i sebe i druge. Država mi je besplatno omogućila da se cijepim, pa zašto nebi. U BUG-u 340 je fenomenalno opisano sve u vezi cjepiva (SVAKA ČAST DEČKI). Ja vjerujem da je cjepivo OK. A svako cjepivo, svaki ljek ima nuspojave. Pogledaj nuspojave koje ti dođu uz Asporin, Paracetamol.

A da se mene pita, ja bi to riješio ovako: država ti daje cjepivo besplatno, omogućuje ti preventivu i ako se ne želiš cjepiti moraš potpisati da ćeš svako lječenje, ako si zaražen Coronom, platiti sam, iz svog žepa, kompletno lječemje i boravak u bolnici. I ako ne želiš potpisati, a ako nisi na listi cijepljenih, ista stvar. Ljude možeš natjerati na nešto jedino ako ih opališ po đepu.

 

Ti ćeš biti u mom timu. Ili timu "ubodeni". Biti ćeš kapiten.

 

Theophilus Ruy kaže...

i ja bi se cijepio da je obvezno.

Ali nije.

A ti se kolega ne izvlači, i sa povredom ideš na travnjak, ovaj sudija neVAReni ne pada na takve prekršaje.

I JESTE. OBAVEZNO JE. Staviš to sebi u glavu i imaš jednu obavezu manje da uradiš. Ne mora biti zakonsko, može biti psihološko. Za tvoje dobro.
Ako budeš fin možda te stavim na klupu.

josipva kaže...
* * *

 Nisi ni ti:

 

* * *

Jest, on je u mom timu. A tebe josipva stavljam u anti-vaxerki tim.

Još 3 osobe nam trebaju i utakmica može da počne.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Flynn efekt nema tu veze s ničime.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 21:23 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Cijepivo nije obvezno.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 21:37 (Theophilus Ruy).
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
seas kaže...

A svako cjepivo, svaki ljek ima nuspojave. Pogledaj nuspojave koje ti dođu uz Asporin, Paracetamol....

 ne zaboravimo ibuprofen, s kojim se dokazano veže moguća neplodnost, pa ga ljudi gutaju šakom i kapom 

8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Flynn efekt nema tu veze s ničime.

Niti sa pismenošću (piše se "ni sa čime"). 

Zato i je riječ o obrnutom Flynn efektu.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
seas kaže...

Ja sam pomorac na kruzerima Pricess Cruises-a već 15 godina. Posljednjih 10 godina cijepljenje protiv gripe je, za sve osobe koje su u kontaktu sa putnicima, OBAVEZNO. To znaći da SVI koji su na brodovima se MORAJU cijepiti. Jedino se možeš izvući ako si alergičan na jaja, koja su valjda dio cjepiva, ili na neki drugi satavni dio cjepiva. I to nije na "majke mi", to treba dokazati lječničkom potvrdom. I BTW, Princess ti besplatno daje cijepivo, jednom godišnje, za odgovarajuću mutaciju virusa.

I to nije samo na Princessu. Sve velike kruzing kompanije to traže. I ja nisam čuo nikoga da govori da je to prisila, teror, fašizam. A posada je iz svih krajeva svijeta, od Amerikanaca pa do Britanaca, Francuza, Italijana, Portugalaca, Šveđana, Norvežana ....! Stvar je u tome da ti kompanija daje izbor: ili se cijepi ili traži kompaniju koja to ne traži. Vrlo jednostavno.

Svaka kompanija ima pravo tražiti od svojih zaposlenika neka pravila. Ako ti se ne sviđa, traži drugu firmu. 

Ja sam za cijepljenje jer tako štitim i sebe i druge. Država mi je besplatno omogućila da se cijepim, pa zašto nebi. U BUG-u 340 je fenomenalno opisano sve u vezi cjepiva (SVAKA ČAST DEČKI). Ja vjerujem da je cjepivo OK. A svako cjepivo, svaki ljek ima nuspojave. Pogledaj nuspojave koje ti dođu uz Asporin, Paracetamol.

A da se mene pita, ja bi to riješio ovako: država ti daje cjepivo besplatno, omogućuje ti preventivu i ako se ne želiš cjepiti moraš potpisati da ćeš svako lječenje, ako si zaražen Coronom, platiti sam, iz svog žepa, kompletno lječemje i boravak u bolnici. I ako ne želiš potpisati, a ako nisi na listi cijepljenih, ista stvar. Ljude možeš natjerati na nešto jedino ako ih opališ po đepu.

 

 ma jasno. problem je što danas više ne postoji sloboda u doslovnom smislu pa su počeli do apsurda braniti sam pojam.

 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
9 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Hoce li se pojaviti tko u temu i napisati nesto objektivno ne samo ovi starci koji ne vide dalje od svog nosa i nije ih briga za nikoga dok ne stisne vlastitu guzicu. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina, koja je tvoja tvrdnja ustvari?

S tim obrnutim Flynn efektom?
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Cijepivo nije obvezno.

 Zemlja je okrugla.

15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Cijepivo nije obvezno.

 

Nije ni tipkanje ovdje pa svejedno tipkaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zemlja je nepravilno oblikovan elipsoid, molim lijepo.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 21:55 (Theophilus Ruy).
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Zechina, koja je tvoja tvrdnja ustvari?

S tim obrnutim Flynn efektom?

 

Pa piše ti u prvom postu gdje ga spominjem ("plahta").
Ako skužiš, možda ga pobiješ.

 

Kako da ti zaspoilam a da sam sebe ne pobijem?

Korelacija tzv "majmunje sfere" i obrnutog Flynn efekta je indirektno, uzročno posljedični razlog postojanja ekipe kojoj te Envy pridružio.
Sudjeluješ u bitnoj utakmici, za sad si centarfor 

8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Envy : nije fer: ti se šamaraš klimom i radlerima/hmeljom, a ođe je bio pakao, sparina... tako da "necijepiše" nikom ponikoše...

Naime, imunitet necijepljenih se ne može ni s time nositi, pa treba uvažiti ne samo njihov paranoidni strah od cijepljenja, već eto, čak i kognitivne sposobnosti su u rasulu:

Vidiš da čak i ihush računa vjerojatnost kao da zbraja krumpire; jest da trola i podmeće flejmanje ali to je čak i za njegove standarde ...poražavajuće.

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kolacic kaže...

Hoce li se pojaviti tko u temu i napisati nesto objektivno ne samo ovi starci koji ne vide dalje od svog nosa i nije ih briga za nikoga dok ne stisne vlastitu guzicu. 

 Mozes napisat, al onda te ovi kaj veze nemaju pojedu sa pizdarijama. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Theophilus Ruy kaže...
Zemlja je nepravilno oblikovan elipsoid, molim lijepo.

 

Čestitam na ustrajnosti.
Da, i (i)relevantno je za topic kao i iznošenje općepoznate činjenice da cjepivo (protiv Covida-19), za sad, nije obvezno.
No možda se stanje promijeni ako to krenemo ponavljati?


Fale ti vezni igrači, ajmooooo!

8 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

Zaključno s 25. srpnja 1.620.439 osoba cijepljeno je barem jednom dozom, što čini 39,9% ukupnog stanovništva, odnosno 48,0% odraslog stanovništva.

 

E pur si muove...
(ipak se okreće)


U protekla 24 sata 27 novozaraženih, preminule su dvije osobe, ukupno do danas 8.247 preminulih. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Nažalost nemamo o čemu pričati, pokušaj artikulirati tvrdnju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 22:38 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
all_or_nothing kaže...
seas kaže...

Ja sam pomorac na kruzerima Pricess Cruises-a već 15 godina. Posljednjih 10 godina cijepljenje protiv gripe je, za sve osobe koje su u kontaktu sa putnicima, OBAVEZNO. ....

 

 ma jasno. problem je što danas više ne postoji sloboda u doslovnom smislu pa su počeli do apsurda braniti sam pojam.

 

 Danas ima slobode više nego što je ikada bilo. Samo što ljudi sve više i više traže. Što ide do apsurda.

I BTW, Meni nikako nije jasno kako se ne bune ljudi kojima nije dozvoljeno voziti auto bez vozačke? Gdje je tu sloboda? Zašto bi neko morao položiti vozački da bi vozio auto? To je čisto iskazivanje nejednakosti. Šta je sa onima koji nemaju 8000 kuna a htjeli bi voziti auto na posao? Nego moraju BUSOM??? Koji je to fašizam??

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 22:37 (seas).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...
Theophilus Ruy kaže...
Flynn efekt nema tu veze s ničime.

Niti sa pismenošću (piše se "ni sa čime"). 

Zato i je riječ o obrnutom Flynn efektu.

Eiiii ima sreće da nema Mery Sue ovdje aka Arendalle, ona bi ga pocijepala kao ja kutiju od AMD-a.

 

1t's 2 l4te 4 U Teofile Ruj 😂😂😂

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
josipva kaže...

A gle, smrtnost gripe među populacijom starijom od 60 je slična koroni (možda i veća), gdje povlačimo granicu, zbog čega je ovo posebno, jer se širi više? Zato ubijamo siromašne sa glađu, stavljamo u zatvor ostatak pučanstva i zaboravljamo na ostale bolesti?

Jeli ti to tvrdiš da je tuberkuloza ili ospice više opasna za djecu od korone, na račun kojih to brojki?

Što se tiče ubijanja vlastitih ljudi od strane rusa i opravdanosti atomske to je duboka priča i kao što sam rekao, ne tako dobar izbor kao što ti misliš da je.

 

Jednostavno pitanje gospoda paničari. Mislite da je brojka spašenih ljudi našim prividnim mjerama veća nego učinjena šteta? Ja ne mislim i meni ste vi ljudi bez empatije, spašavate jednu baku na račun par malih crnaca. Licemjerno

Postojale su dvije pandemije gripe u povijesti (od toga je jedna bila "gora" od Covida, s tim da je imala specifične preduvjete), ali se u cjelini ne može nikako mjeriti s Covidom ni u jednom pogledu: zaraznosti, smrtnosti, komplikacijama, medicinskom (ne)odgovoru.

Za gripu svake godine imamo cjepivo gdje se cijepi dobar dio ljudi, imamo nešto sitno lijekova, itd. No, da se pojavi opet Španjolka dogodila bi se ista stvar kao s Covidom.

 

Siromašne ne ubijamo glađu, nikog ne stavljamo u zatvor, nijedna bolest nije zaboravljena.         

 

Tuberkuloza i ospice nisu opasne po djecu koliko je Covid općenito, plus što se ne cijepe samo za dječju dob, plus što imamo dosta lijekova i medicinskih postupaka općenito za te bolesti.

 

Kakvo ubijanje Rusa od njih samih, o čemu pričaš? Govorim o žrtvovanju pojedinca za dobrobit zajednice. Svaka država, svaka vojska šalje pojedince u rat radi dobrobiti zajednice. Mi plaćamo poreze za dobrobit zajednice. Dobrobit zajednica je uvijek ispred dobrobiti pojedinaca.

Atomska je bila logičan odgovor na vojne i političke zahtjeve u tom trenutku, baš zato da bi smanjio vlastite žrtve.

 

Jedna osoba spašena je dovoljna za opravdavanje mjera. Kakva baka i mali crnci?

12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
josipva kaže...

A gle, smrtnost gripe među populacijom starijom od 60 je slična koroni (možda i veća), gdje povlačimo granicu, zbog čega je ovo posebno, jer se širi više? Zato ubijamo siromašne sa glađu, stavljamo u zatvor ostatak pučanstva i zaboravljamo na ostale bolesti?

Jeli ti to tvrdiš da je tuberkuloza ili ospice više opasna za djecu od korone, na račun kojih to brojki?

Što se tiče ubijanja vlastitih ljudi od strane rusa i opravdanosti atomske to je duboka priča i kao što sam rekao, ne tako dobar izbor kao što ti misliš da je.

 

Jednostavno pitanje gospoda paničari. Mislite da je brojka spašenih ljudi našim prividnim mjerama veća nego učinjena šteta? Ja ne mislim i meni ste vi ljudi bez empatije, spašavate jednu baku na račun par malih crnaca. Licemjerno

Postojale su dvije pandemije gripe u povijesti (od toga je jedna bila "gora" od Covida, s tim da je imala specifične preduvjete), ali se u cjelini ne može nikako mjeriti s Covidom ni u jednom pogledu: zaraznosti, smrtnosti, komplikacijama, medicinskom (ne)odgovoru.

Za gripu svake godine imamo cjepivo gdje se cijepi dobar dio ljudi, imamo nešto sitno lijekova, itd. No, da se pojavi opet Španjolka dogodila bi se ista stvar kao s Covidom.

 

Siromašne ne ubijamo glađu, nikog ne stavljamo u zatvor, nijedna bolest nije zaboravljena.         

 

Tuberkuloza i ospice nisu opasne po djecu koliko je Covid općenito, plus što se ne cijepe samo za dječju dob, plus što imamo dosta lijekova i medicinskih postupaka općenito za te bolesti.

 

Kakvo ubijanje Rusa od njih samih, o čemu pričaš? Govorim o žrtvovanju pojedinca za dobrobit zajednice. Svaka država, svaka vojska šalje pojedince u rat radi dobrobiti zajednice. Mi plaćamo poreze za dobrobit zajednice. Dobrobit zajednica je uvijek ispred dobrobiti pojedinaca.

Atomska je bila logičan odgovor na vojne i političke zahtjeve u tom trenutku, baš zato da bi smanjio vlastite žrtve.

 

Jedna osoba spašena je dovoljna za opravdavanje mjera. Kakva baka i mali crnci?

Strasno poremecen tijek razmisljanja i logike. Ne od tebe oggy, nego od ovog i ovih kojima odgovaras. Mozes ti bit u pravu koliko hoces, uvijek nadu neku pizdariju da izvade.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
SimeKZ kaže...

Strasno poremecen tijek razmisljanja i logike. Ne od tebe oggy, nego od ovog i ovih kojima odgovaras. Mozes ti bit u pravu koliko hoces, uvijek nadu neku pizdariju da izvade.

Egoizam postaje ogromni problem ovog svijeta.

Nažalost, te "mlađe" generacije postaju sve veći problem, "ja i samo ja" je postala mantra koja će vratiti razvoj unazad...

8 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Envy kaže...
Zechina kaže...
Theophilus Ruy kaže...
Flynn efekt nema tu veze s ničime.

Niti sa pismenošću (piše se "ni sa čime"). 

Zato i je riječ o obrnutom Flynn efektu.

Eiiii ima sreće da nema Mery Sue ovdje aka Arendalle, ona bi ga pocijepala kao ja kutiju od AMD-a.

 

1t's 2 l4te 4 U Teofile Ruj 😂😂😂

 

LOL ja pomislio isto... (btw kaj se ona protestno samoubila nakon nekog bana IIRC?)
i jedva se suzdržao da ne krenem ispravljat vlastito / krivo kopirano "Flynn efekt" u "Flynnov efekt" ili bar "Flynn-efekt"...

al rek'o razumljivo je, nećemo cijepidlačiti ;)

btw i ostatak konstrukcije u toj rečenici je kriv, ono kad uspiješ u 6-7 riječi napraviti pregršt pravopisnih grieshaka... :D

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Zechina kaže...

 

Zaključno s 25. srpnja 1.620.439 osoba cijepljeno je barem jednom dozom, što čini 39,9% ukupnog stanovništva, odnosno 48,0% odraslog stanovništva.

 

E pur si muove...
(ipak se okreće)


U protekla 24 sata 27 novozaraženih, preminule su dvije osobe, ukupno do danas 8.247 preminulih. 

 Jel to svi i oni koji su dobili placebo jer je cjepivo eksperimentalno ili samo oni s pravim cjepivom?

Mislim Britanci su priznali da daju i Placebo. 

https://www.bitchute.com/video/1o5Y6Hn4rtjb/

I da covid potvrde vrijede i za takve s placebom.(sam kraj filmica)

Ah opet ti teoreticari zavjere, bas sve sto kazu bude istina.

( Oni bez nuspojava su dobili Placebo)

Kao onaj crtic: Djeco Ivica se zovem kog nacrtam bude ziv....

 

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoggy kaže...

https://www.bitchute.com/video/1o5Y6Hn4rtjb/

I da covid potvrde vrijede i za takve s placebom.(sam kraj filmica)

Ah opet ti teoreticari zavjere, bas sve sto kazu bude istina.

( Oni bez nuspojava su dobili Placebo)

Kao onaj crtic: Djeco Ivica se zovem kog nacrtam bude ziv....

 

Baš si Ivica...

Prva rečenica, trial participants...

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 23:12 (Old Iggy).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice