Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 939.631
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
11 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

I onda se cudite sto se ljudi nece cjepit nevjeruju nista stozeru i slicnima hostaplerima sa ekrana... Zapitajte se zasto neki mate matic vodoinstalater ne vjeruje nista nikome zbog corone dijelom su ti placenici farmaceutske industrije dio su politicari i stozeri a dio su mediji.... Tako da gledajuci sve skupa stvarno moderni mediji su sposobni na sve...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ivanlotz kaže...
Old Iggy kaže...

Od ljeta do danas sam svoje, ženine i djecu naručio na više od 20 pretraga / pregleda.

 sta vam je pobogu?

A ne pitaj, nešto kroničara, nešto redovni pregledi... Rekao sam im da napišu knjigu "kako sam preživio sve i svašta".

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

mene pozvali na astra zenica party u nedjelju.

neće se baš ljudi cijepiti kad sam već na redu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bome i ja u utorak.
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

kasni se sa zatvaranjem 3 tjedna. i opet preblage mjere

na ovako katastrofalno stanje..u bolnicama je kaos.

 

srećem poznanike mnogi kažu cijepit ćemo se ako budemo

morali....cjepivo je prebrzo....itd. Ljudska glupost je nenadmašna.

 

Ulaz u javni prijevoz, trgovine, bolnice, državne službe, škole i fakultete i ljekarne bi onima koji su odbili cijepljenje trebalo HITNO zabraniti.

Nažalost čeka nas stotine mrtvih i tisuće.

 
1 9 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...

Ulaz u javni prijevoz, trgovine, bolnice, državne službe, škole i fakultete i ljekarne bi onima koji su odbili cijepljenje trebalo HITNO zabraniti.

Nažalost čeka nas stotine mrtvih i tisuće.

zanima me gdje ste do sad bili vi borci za ljudske zivote... stotine ljudi umire u prometu, zbog neimastine, drugih bolesti, ozljede na radu, itd... tad ste bili tihi

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 20:48 (ivanlotz).
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ivanlotz kaže...
MV player kaže...

Ulaz u javni prijevoz, trgovine, bolnice, državne službe, škole i fakultete i ljekarne bi onima koji su odbili cijepljenje trebalo HITNO zabraniti.

Nažalost čeka nas stotine mrtvih i tisuće.

zanima me gdje ste do sad bili vi borci za ljudske zivote... stotine ljudi umire u prometu, zbog neimastine, drugih bolesti, ozljede na radu, itd... tad ste bili tihi

 

Nije bilo topica na bug forumu za to drugo ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

kada građanin odbije besplatno cjepivo protiv covida 19 uveo bih da sam plaća bolničko liječenje i lijekove ako oboli od covida 19.

 

 

 

 
3 7 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jel placa i porez dalje ili?

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Jedna od bezbroj ničim potkrijepljenih tvrdnji je da će mjere povećati broj samoubojstava. U Americi je prošla godina bila najniža u zadnjih pet godina. Dok su svi ostali uzroci bili povećani u odnosu na prošlu godinu (osim respiratornih koji su neznatno manji), samoubojstva je bilo manje. Čak je i gripe/upale pluća bilo približno jednako.

To znači da ako su neke smrti lažno pripisivali koroni, onda su to bila samoubojstva. 

 

Ovo nas vraća na staru priču da se za dokazati korona rizike traži gomila znanstvenih radova na petu decimalu, dok je za utvrditi rizik od cjepiva dovoljna anegdota o susjedu (prije par stranica) ili samo lupiti da će biti više samoubojstava ili što već nekome padne na pamet.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
D3lBoy kaže...

Jel placa i porez dalje ili?

 U Ustavu piše da se porez plaća prema načelima jednakosti i pravednosti, tako da svi plaćaju i dalje. Bolničko liječenje je vrlo skupo bilo gdje u svijetu.

Ovdje je razlika da građanin SVJESNIM odbijanjem cjepiva na što ima pravo, istodobno bi preuzimao obvezu plaćanja troškova liječenja jer je odbio cjepivo. Svatko od nas već susreće ljude koji su pričali protiv cjepiva, da bolest ne postoji, o čipiranju, ali nakon što su oboljeli izvukli su se putem lijekova ili bolnica.

Radi se o tome da se nijedno osiguranje u ovom slučaju HZZO ne smije zlorabiti, a ljudi koji odbijaju cjepivo nitko ne treba siliti na cjepljenje, ali neka plate posljedice iz svog novčanika. Uhapšeni antivakser u Srbiji, je bio cijepljen.

U Hrvatskoj svi samo traže neka prava, a ne žele obveze. Ne ide to tako

3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Vjerojatnost da ćete umrijeti od covida 19 je 28.000 puta veća od vjerojatnosti da ćete umrijeti od cjepiva bilo kojeg recimo AZ.

A nuspojave Pfizera i AZ su gotovo JEDNAKE to se u javnosti prešućuje radi kampanje medija i politike protiv AZ jer su zasrali narudžbe i normalno da AZ isporučuje onome tko više plati.

Sva cjepiva su u redu osim što Rusi ne daju rezultate nuspojava. 

 

Da se cijepi cijeli Osijek i Rijeka (svi stanovnici) dvoje ljudi bi umrlo "od cjepiva". Dakle mnogi koji se ne žele cijepiti ne razumiju elementarnu matematiku, a kamoli život. Razumiju da je fino biti parazit u društvu, pa i oni to žele. Ne žele se cjepiti, ali se žele besplatno liječiti kad stisne bolest.

 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

ljudi su izmučeni tiranijom izbora. biraj ovo, ono, ovakvo, onakvo... u realnosti, odabir zapravo ni nemaš.

previše biramo a premalo živimo taj odabir. danas uzmeš jedan procesor ili grafičku - sutra si već bombardiran odabirom novih, boljih, bržih, jačih, a da se nismo s ovom pošteno niti igrali.

uzmi face, instagram, skype, telegram. signal, tik-tok? zilijun izbora za istu funkcionalnost.

tako je i sa cjepivom. biraj ovaj, onaj, ovakav, onakav... biraj pfizer, zenecu, amera, rusa... biraj po mogućnostima, cijeni, biraj u kojem redu cijepi nježnija teta...

 

ne znam, cijepljen sam u životu desetak puta. nikad me do sada nisu pitali hoćeš ovo ili ono?

je li mi ovo bolje, taj osjećaj da sam odlučujem?

well, ne znam za vas, ali meni u slučaju cjepiva nije. volio bih vjerovati struci, jer na kraju krajeva, ja ih plaćam a oni odgovaraju za to što mi špricaju pod kožu. da, natjerajmo ih da rade svoj posao.

umjesto mogućnosti izbora, ja bih volio odgovornost struke, a ne da si na kraju uvijek sam budeš kriv, cjepio se ili ne.

 

možda je to korak unatrag, očekivati da netko drugi misli za tebe, no u ovom slučaju vodim se mišlju da me za cijepljenje nikad prije nisu ništa pitali. špricnuli su mi to što su smućkali i otišao sam na pecanje.

 

danas smo svi isplašeni time što smo shvatili da živimo u sustavu koji forsira najgore ljudske osobine. svi smo usrani da će nas iskoristiti na sve moguće i nemoguće načine zbog boga profita i u tom strahu spuštamo se na istu razinu. pitamo se isplati li nam se cijepiti ako tih boleština ionako nema? radimo cost-benefit analize, BIRAMO a nemamo pojma o odabranom.
a zašto ću se cijepiti?

prisiljen da biram, odabrao sam da hoću. kao veterinar, vidim sva pogrešno primjenjena i ignorirana pravila struke prilikom epidemija. kao poduzetnik, razumijem strah od urušavanja sustava. kao branitelj, znam koliki je rizik i koja je cijena slobode. kao čovjek, želim duševni mir i maju šuput na naslovnicama. dok je ona tamo, znam da je sve ok.

ovako mi se više ne da.

Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

samo opušteno.

cjepiš se i 99% si na miru. 

 

o tome da se više ljudi uguši pršutom ili umre od pada sa stabla

kada bere masline u odnosu na cjepivo nema dvojbi. to je statistika.

Društvo je očito bolesno ako ministri primaju Jelenu Veljaču i takvi paraziti su glasni u medijima , ali to je tako. Koga briga.

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Radim u turizmu i sada smo na redu mi turistički djelatnici za procjepljivanje.

Kako se sam rizično ne ponašam, ne pijem, ne pušim, a niti se penjem na stabla ili skačem sa visine, kako kroz cijelu prošlu i početak ove godine nismo imali niti jedan prijenos korone s gosta na djelatnika ili sa djelatnika na djelatnika, ne smatram svoj posao rizičnim ako se držimo pravila.

Smisao sve ga ovoga što sam napisao je taj da nema šanse da se cijepjepim sa Astrazeneca jer je ono za sada najrizičnije sa nuspojavom "smrt".

Budem išao na cijepljenje, pitao što se nudi, ako je AZ, odmah odlazim.

Kaže Vili B. da ako pijete alkohol ili pušite da se nemamo što bojati rizika od AZ, e pa koje su alternative za nas koji se čuvamo od gluposti i živimo malo zdravije?? Možemo li mi dobiti Pfizer sa nuspojavama temperature i otečenosti ruke?
SSD koliko si mi života uštedio...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bur33k kaže...
Radim u turizmu i sada smo na redu mi turistički djelatnici za procjepljivanje.

Kako se sam rizično ne ponašam, ne pijem, ne pušim, a niti se penjem na stabla ili skačem sa visine, kako kroz cijelu prošlu i početak ove godine nismo imali niti jedan prijenos korone s gosta na djelatnika ili sa djelatnika na djelatnika, ne smatram svoj posao rizičnim ako se držimo pravila.

Smisao sve ga ovoga što sam napisao je taj da nema šanse da se cijepjepim sa Astrazeneca jer je ono za sada najrizičnije sa nuspojavom "smrt".

Budem išao na cijepljenje, pitao što se nudi, ako je AZ, odmah odlazim.

Kaže Vili B. da ako pijete alkohol ili pušite da se nemamo što bojati rizika od AZ, e pa koje su alternative za nas koji se čuvamo od gluposti i živimo malo zdravije?? Možemo li mi dobiti Pfizer sa nuspojavama temperature i otečenosti ruke?

 

Alternativa je da počneš piti i pušiti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bur33k kaže...
Radim u turizmu i sada smo na redu mi turistički djelatnici za procjepljivanje.

Kako se sam rizično ne ponašam, ne pijem, ne pušim, a niti se penjem na stabla ili skačem sa visine, kako kroz cijelu prošlu i početak ove godine nismo imali niti jedan prijenos korone s gosta na djelatnika ili sa djelatnika na djelatnika, ne smatram svoj posao rizičnim ako se držimo pravila.

Smisao sve ga ovoga što sam napisao je taj da nema šanse da se cijepjepim sa Astrazeneca jer je ono za sada najrizičnije sa nuspojavom "smrt".

Budem išao na cijepljenje, pitao što se nudi, ako je AZ, odmah odlazim.

Kaže Vili B. da ako pijete alkohol ili pušite da se nemamo što bojati rizika od AZ, e pa koje su alternative za nas koji se čuvamo od gluposti i živimo malo zdravije?? Možemo li mi dobiti Pfizer sa nuspojavama temperature i otečenosti ruke?

 Počni pit i pušit 

9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
😂😂😂
Na dan cjepljenja prvo istučem ženu, odem kod susjede na rakiju, cigare i fuk, napišem oporuku, uplatim loto i odoh se cijepiti ko baja. 🤣🤣
SSD koliko si mi života uštedio...
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MV player kaže...

Vjerojatnost da ćete umrijeti od covida 19 je 28.000 puta veća od vjerojatnosti da ćete umrijeti od cjepiva bilo kojeg recimo AZ.

A nuspojave Pfizera i AZ su gotovo JEDNAKE to se u javnosti prešućuje radi kampanje medija i politike protiv AZ jer su zasrali narudžbe i normalno da AZ isporučuje onome tko više plati.

Sva cjepiva su u redu osim što Rusi ne daju rezultate nuspojava. 

 

Da se cijepi cijeli Osijek i Rijeka (svi stanovnici) dvoje ljudi bi umrlo "od cjepiva". Dakle mnogi koji se ne žele cijepiti ne razumiju elementarnu matematiku, a kamoli život. Razumiju da je fino biti parazit u društvu, pa i oni to žele. Ne žele se cjepiti, ali se žele besplatno liječiti kad stisne bolest.

 Nemam ništ protiv cjepiva, ali čisto sumnjam da bi imao takvo razmišljanje kad bi baš od to dvoje ljudi, umro jedan koji je iz tvoje familije.

 

I ne, u ovom slučaju nije normalno da astra zenica isporučuje onome ko više plati jer su dobili pare od EU za istraživanje i pronalazi cjepiva.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Mogu oni zatvarat kafane, ali popit ćemo više nego ikada hahaha

Bolje krepat od alkohola nego od laboratorijskog virusa
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 12:28 (foofajter).
9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
@MV player

Dobra je ta vjerojatnost umiranja od cjepiva, koliko ja znam u Rijeci imamo već 2 umrla, jedan starac od 71god i čini mi se osoba ispod 40god.

Da li to znači da više nitko neće otegnuti papke? Ne, samo znači da je vjerojatnost krivo izračunata.

Ako se druge države bune i na drugačiji način reguliraju dobne skupine za određeno cjepivo.

Za moju dobnu skupinu do 40god, birao bih nešto drugo, ne AZ.

SSD koliko si mi života uštedio...
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 12:52 (Bur33k).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Smisao sve ga ovoga što sam napisao je taj da nema šanse da se cijepjepim sa Astrazeneca jer je ono za sada najrizičnije sa nuspojavom "smrt".

Budem išao na cijepljenje, pitao što se nudi, ako je AZ, odmah odlazim.

 sva cjepiva su ista. razlike postoje ali nuspojave su iste

AstraZ. je cjepljeno 60 milijuna ljudi da je opasno ne bi cjepili.

Ako ste toliko podlegli medijskom pritisku i traumatizirani ste, na rubu vlastitog opstanka zarad straha mozete popiti svaki dan 1 tableticu Andol 100, Andol 75 ili Aska Pro 100 to su lijekovi protiv zgrušavanja krvi tromboze. Preporučuju se svima nakon covid 19 a moze se uzeti i nakon cjepljenja mjesec dana ili nekoliko mjeseci nakon teže korone.  Sigurnost svih cjepiva je u % znatno vise od 99% 

3 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

cjepivo će vas samo zaštiti i to nevjerojatnih kažu 100% ali ja bih rekao 99,99999 % od težih slučajeva i smrti od corone.

 

Strah, ustvari to je ozbiljna vrsta paranoja od cjepljenja nije zdrava i sveukupno je šštetna. Nema lakih i neozbiljnih paranoja. Osobno da sam mogao birati cjepio bih se nekim drugim američko europskim cjepivom, ali bila je AZ pa sa dobio AZ. Crvenilo malo na ruci par dana uobičajeno i to je to. Sad sam miran i zaštićen i ČAK ne prenosim virus prema najnovijim istraživanjima.

 
1 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ako je netko podlegao medijskom pritisku onda ste to svi vi koji podržavate brnjice i slične mjere, predlažete zabrane okupljanja, zabrane koncerata, festivala, gledatelja na utakmica itd zbog virusa od kojeg je umrlo 0,015% ili i manje ljudi.

I dakle ne prenosiš virus nakon cijepljenja, a opet moraš nosit brnjicu. Živio svijet u kojem živimo.

Di da nabavim cjepivo kojim ću napravit shutdown i pozdravim se s ovim svijetom...
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 13:09 (foofajter).
9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Paranoja je neutemeljeni strah, duhovi, zmije, pauci, munja,...

Strah od letenja, vožnje sa strancima, cjepiva? Temelji se na nečemu zar ne?

Neka si ti živ i zdrav i drago mi je zbog toga, ali neka nam daju izbor.
SSD koliko si mi života uštedio...
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Ako je netko podlegao medijskom pritisku onda ste to svi vi koji predlažete zabrane okupljanja, zabrane koncerata, festivala, gledatelja na utakmica itd zbog virusa od kojeg je umrlo 0,015% ili i manje ljudi.

I dakle ne prenosiš virus nakon cijepljenja, a opet moraš nosit brnjicu. Živio svijet u kojem živimo.

 vi se bojite cjepiti, ja ne...

smrtnost oboljelih je trenutno da umire 1 od 45 oboljelih u Hrvatskoj. to je strašno puno. Liječenje skupo, oporavci jako teški i neizvjesni neki. Posljedice bolesti moguće za cijeli život. Nastojim podučiti. Zahvaljujem.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bur33k kaže...
@MV player

Dobra je ta vjerojatnost umiranja od cjepiva, koliko ja znam u Rijeci imamo već 2 umrla, jedan starac od 71god i čini mi se osoba ispod 40god.

 ta 2 umrla su lažni podaci i izmišljeni. Navedite izvor link.

Naravno ljudi umiru od corone i drugih bolesti. Jucer od korone 35 prekjucer 50 čini mi se.

broj umrlih od cjepiva u Hrvatskoj je 0,00

 Ali što vam tko može zar ne ?

 

 

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ne bojim se cijepiti. I cijepit ću se samo da me ne jebu s testovima ako ću morat preko granice. Ali ako se cijepim, onda me nemojte jebati s brnjicama i ostalim mjerama za koje je preočito da ne pomažu već odmažu.

Pusti me da sjedim na šanku, pusti me u prvi red na koncertu Albine bez mjerenja temperature
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 13:20 (foofajter).
9 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ok, izvor informacije je od osoba treće strane ali isto tako nisu to narko dileri, pijanci i osobe sumnjiva morala. Primio cjepivo i umro dan kasnije, to je nemoguće.

Daj ti meni link da je cjepivo 100% sigurno i da nitko nije umro. Eto vidiš, tako možemo do sutra. BTW: taj link da je cjepivo sigurno ćeš sigurno naći pored linka da korona ne postoji.

Ovako kao mala djeca možemo do sutra, ali očito su EU zemlje + Norveška glupe a mi pametni.
SSD koliko si mi života uštedio...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice