Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 940.182
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
4 godine
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Svakako čim prije dođem na red cijepiti ću se. To isto
bih svima preporučio. Ove koji neće preporučio bi da idu volontirati u covid bolnice da malo dođu sebi.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

 On priča o zavjeri, ja o oportunizmu, a ti iz nekog razloga odgovaraš meni???

On priča pi*darije, ali si ti taj koji si izrezao sve o zavjeri, a ostavio samo dio koji se itekako može objasniti oportunizmom.

 

Njegove pi*darije ne zaslužuju komentar, ali tvoje stavljanje fokusa na krivu stvar zaslužuje.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Rocki kaže...
Svakako čim prije dođem na red cijepiti ću se. To isto
bih svima preporučio. Ove koji neće preporučio bi da idu volontirati u covid bolnice da malo dođu sebi.

 Tko tebi daje za pravo da išta ikome preporučuješ? Tko si ti da si daješ na važnosti i preporučuješ svima nešto? Kakvo jadno volontiranje u covid bolnicama? Što dobivaš time da i na neki način uspiješ ljude poslati na volontiranje u bolnice? Vidim da je sve više i više onih koji bez pogovora, bez razmišljanja i bez ikakve prosudbe slušaju razno razne covid "stručnjake" , upijaju "novo normalno" i olakšavaju gaženje koje se događa na svim razinama društva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 11:33 (Han).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Rocki kaže...
Svakako čim prije dođem na red cijepiti ću se. To isto
bih svima preporučio. Ove koji neće preporučio bi da idu volontirati u covid bolnice da malo dođu sebi.

 Nek volontira politička garnitura za koju ti i tvoji sudržavljani glasate i koja je uništila između ostalog i zdravstveni sustav.

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Rocki kaže...
Svakako čim prije dođem na red cijepiti ću se. To isto
bih svima preporučio. Ove koji neće preporučio bi da idu volontirati u covid bolnice da malo dođu sebi.

 Tko tebi daje za pravo da išta ikome preporučuješ?

Svatko može svakome nešto preporučiti, posebno ako je to mišljenje struke, ne "struke".

13 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

to su oni koji nakon cijepljenja odu u birtiju i naliju se..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Visak kaže...

 On priča o zavjeri, ja o oportunizmu, a ti iz nekog razloga odgovaraš meni???

On priča pi*darije, ali si ti taj koji si izrezao sve o zavjeri, a ostavio samo dio koji se itekako može objasniti oportunizmom.

 

Njegove pi*darije ne zaslužuju komentar, ali tvoje stavljanje fokusa na krivu stvar zaslužuje.

 O čemu ti pričaš čovječe? Što te točno smeta, što misliš da sam ja htio reći?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

 O čemu ti pričaš čovječe? Što te točno smeta, što misliš da sam ja htio reći?

Pa umjesto da jednostavno napišeš "to o čemu pišeš se jednostavno može objasniti oportunizmom, bez ikakvih uplitanja kompliciranih teorija zavjere", ti zapravo nudiš lažnu dilemu zavjera vs. sređivanje stanja u državi. Ja sam se na to vezao i ponudio treću opciju, koja je ujedno i najizglednija.

 

Ti nisi spomenuo oportunizam. Možda si na njega ciljao, ali iz tvog posta se to nije moglo pročitati...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
MrBlc kaže...
Visak kaže...

 O čemu ti pričaš čovječe? Što te točno smeta, što misliš da sam ja htio reći?

Pa umjesto da jednostavno napišeš "to o čemu pišeš se jednostavno može objasniti oportunizmom, bez ikakvih uplitanja kompliciranih teorija zavjere", ti zapravo nudiš lažnu dilemu zavjera vs. sređivanje stanja u državi. Ja sam se na to vezao i ponudio treću opciju, koja je ujedno i najizglednija.

 

Ti nisi spomenuo oportunizam. Možda si na njega ciljao, ali iz tvog posta se to nije moglo pročitati...

 Ne mogu vjerovati da tebi ovo moram objašnjavati.

Moj post je bio sarkazam. Nisam nudio nikakvu dilemu niti objašnjenje, nego sam isticao nepromišljenost ideje da bi netko u Hrvatskoj (jer na to se referirao) bio u stanju pokrenuti akciju svjetskih razmjera, a nije u stanju organizirati ni funkcioniranje uobičajenih procesa u vlastitoj državi.

 

Ako napišem 'Da, piloti su ispuštali chemtrailse da se riješe svojih punica', to nije nuđenje alternativnog objašnjenja, nego ukazivanje na apsurdnost inicijalne tvrdnje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Han kaže...
Rocki kaže...
Svakako čim prije dođem na red cijepiti ću se. To isto
bih svima preporučio. Ove koji neće preporučio bi da idu volontirati u covid bolnice da malo dođu sebi.

 Tko tebi daje za pravo da išta ikome preporučuješ?

Svatko može svakome nešto preporučiti, posebno ako je to mišljenje struke, ne "struke".

 A on je predstavnik struke? Struke koja godinu dana tapka u mraku i ne može posložiti cijepljenje pišljivih 3.5 milijona ljudi u ovoj državi? Jel to ista struka koju predstavljaju razno razni Lauci, Žikići i Štrosari, Beroši i Alemke? Jel to možda struka koju predstavlja Capak? Ako je ta struka kojoj treba vjerovati onda mi je drago što ne vjerujem u preporuke.

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Old Iggy kaže...
Han kaže...
Rocki kaže...
Svakako čim prije dođem na red cijepiti ću se. To isto
bih svima preporučio. Ove koji neće preporučio bi da idu volontirati u covid bolnice da malo dođu sebi.

 Tko tebi daje za pravo da išta ikome preporučuješ?

Svatko može svakome nešto preporučiti, posebno ako je to mišljenje struke, ne "struke".

 A on je predstavnik struke? Struke koja godinu dana tapka u mraku i ne može posložiti cijepljenje pišljivih 3.5 milijona ljudi u ovoj državi? Jel to ista struka koju predstavljaju razno razni Lauci, Žikići i Štrosari, Beroši i Alemke? Jel to možda struka koju predstavlja Capak? Ako je ta struka kojoj treba vjerovati onda mi je drago što ne vjerujem u preporuke.

Ne mora biti predstavnik struke, kao što ni ja ne moram biti predstavnik struke da bi nekom preporučio cijepljenje. Obojica možemo preporučiti ono što struka predlaže.

Struka ne tapka u mraku već radi ono što može na osnovu informacija koje ima. Informacije dolaze tijekom vremena, nisu definirane odmah i zauvijek.

Cijepiti može 3,5 milijuna ljudi onda kad raspolaže provjerenim cjepivom.

Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe, osim ako nemaš provjerene i točne informacije zašto ne.

12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Han kaže...
Old Iggy kaže...
Han kaže...
Rocki kaže...
Svakako čim prije dođem na red cijepiti ću se. To isto
bih svima preporučio. Ove koji neće preporučio bi da idu volontirati u covid bolnice da malo dođu sebi.

 Tko tebi daje za pravo da išta ikome preporučuješ?

Svatko može svakome nešto preporučiti, posebno ako je to mišljenje struke, ne "struke".

 A on je predstavnik struke? Struke koja godinu dana tapka u mraku i ne može posložiti cijepljenje pišljivih 3.5 milijona ljudi u ovoj državi? Jel to ista struka koju predstavljaju razno razni Lauci, Žikići i Štrosari, Beroši i Alemke? Jel to možda struka koju predstavlja Capak? Ako je ta struka kojoj treba vjerovati onda mi je drago što ne vjerujem u preporuke.

Ne mora biti predstavnik struke, kao što ni ja ne moram biti predstavnik struke da bi nekom preporučio cijepljenje. Obojica možemo preporučiti ono što struka predlaže.

Struka ne tapka u mraku već radi ono što može na osnovu informacija koje ima. Informacije dolaze tijekom vremena, nisu definirane odmah i zauvijek.

Cijepiti može 3,5 milijuna ljudi onda kad raspolaže provjerenim cjepivom.

Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe, osim ako nemaš provjerene i točne informacije zašto ne.

 A nego gdje tapka??? Čovječe pa kako prenose mediji i struka radi se o nevjerojatnoj smrtonosnoj bolesti! Zdravstveni sustavi svijeta pucaju i padaju od iznemoglosti. Sustavi se urušavaju, bla, bla, bla......

Ali ovaj dio: "Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe". Što bi značilo: nemaš pravo razmišljati nego bez pogovora slušati. ili, struka je u pravu čak i kada laže ili poptuno promaši, jer eto to je struka.

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Old Iggy kaže...

Ne mora biti predstavnik struke, kao što ni ja ne moram biti predstavnik struke da bi nekom preporučio cijepljenje. Obojica možemo preporučiti ono što struka predlaže.

Struka ne tapka u mraku već radi ono što može na osnovu informacija koje ima. Informacije dolaze tijekom vremena, nisu definirane odmah i zauvijek.

Cijepiti može 3,5 milijuna ljudi onda kad raspolaže provjerenim cjepivom.

Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe, osim ako nemaš provjerene i točne informacije zašto ne.

 A nego gdje tapka??? Čovječe pa kako prenose mediji i struka radi se o nevjerojatnoj smrtonosnoj bolesti! Zdravstveni sustavi svijeta pucaju i padaju od iznemoglosti. Sustavi se urušavaju, bla, bla, bla......

Ali ovaj dio: "Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe". Što bi značilo: nemaš pravo razmišljati nego bez pogovora slušati. ili, struka je u pravu čak i kada laže ili poptuno promaši, jer eto to je struka.

Imaš pravo razmišljati, nemaš pravo dovoditi u zabludu ili opasnost nekog drugog zato što ti na osnovu priča za malu djecu bolest proglašavaš beznačajnom ili bezopasnom.

Da, radi se o opasnoj zaraznoj bolesti, svidjelo se to tebi i slagao se ti s tim ili ne.

12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Han kaže...
Old Iggy kaže...

Ne mora biti predstavnik struke, kao što ni ja ne moram biti predstavnik struke da bi nekom preporučio cijepljenje. Obojica možemo preporučiti ono što struka predlaže.

Struka ne tapka u mraku već radi ono što može na osnovu informacija koje ima. Informacije dolaze tijekom vremena, nisu definirane odmah i zauvijek.

Cijepiti može 3,5 milijuna ljudi onda kad raspolaže provjerenim cjepivom.

Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe, osim ako nemaš provjerene i točne informacije zašto ne.

 A nego gdje tapka??? Čovječe pa kako prenose mediji i struka radi se o nevjerojatnoj smrtonosnoj bolesti! Zdravstveni sustavi svijeta pucaju i padaju od iznemoglosti. Sustavi se urušavaju, bla, bla, bla......

Ali ovaj dio: "Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe". Što bi značilo: nemaš pravo razmišljati nego bez pogovora slušati. ili, struka je u pravu čak i kada laže ili poptuno promaši, jer eto to je struka.

Imaš pravo razmišljati, nemaš pravo dovoditi u zabludu ili opasnost nekog drugog zato što ti na osnovu priča za malu djecu bolest proglašavaš beznačajnom ili bezopasnom.

Da, radi se o opasnoj zaraznoj bolesti, svidjelo se to tebi i slagao se ti s tim ili ne.

 Koga ja to dovodim u opasnont i gdje sam ja napisao ili rekao da se ne radi o zaraznoj bolesti?

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Old Iggy kaže...

Imaš pravo razmišljati, nemaš pravo dovoditi u zabludu ili opasnost nekog drugog zato što ti na osnovu priča za malu djecu bolest proglašavaš beznačajnom ili bezopasnom.

Da, radi se o opasnoj zaraznoj bolesti, svidjelo se to tebi i slagao se ti s tim ili ne.

 Koga ja to dovodim u opasnont i gdje sam ja napisao ili rekao da se ne radi o zaraznoj bolesti?

Dovodiš u opasnost svakog onog tko ti povjeruje da je to bezopasno.

A gdje ja kažem kako ti kažeš da nije zarazno?

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

 A nego gdje tapka??? Čovječe pa kako prenose mediji i struka radi se o nevjerojatnoj smrtonosnoj bolesti! Zdravstveni sustavi svijeta pucaju i padaju od iznemoglosti. Sustavi se urušavaju, bla, bla, bla......

Ali ovaj dio: "Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe". Što bi značilo: nemaš pravo razmišljati nego bez pogovora slušati. ili, struka je u pravu čak i kada laže ili poptuno promaši, jer eto to je struka.

 A koga slušati ako ne struku? Automehaničare? Pekare? Youtubere? Ti znaš tko određuje da "struka" nije u pravu? Struka. Ne Jozo iz birtije, ne teta na blagajni, ne novinari, bogami ne jutjuberi, i ekip s pristupom internetu.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 15:17 (Entry Point).
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
Han kaže...

 A nego gdje tapka??? Čovječe pa kako prenose mediji i struka radi se o nevjerojatnoj smrtonosnoj bolesti! Zdravstveni sustavi svijeta pucaju i padaju od iznemoglosti. Sustavi se urušavaju, bla, bla, bla......

Ali ovaj dio: "Kome ćeš ti vjerovati je tvoj problem, ali ako je tvoja preporuka suprotna onome što struka predlaže to zadrži za sebe". Što bi značilo: nemaš pravo razmišljati nego bez pogovora slušati. ili, struka je u pravu čak i kada laže ili poptuno promaši, jer eto to je struka.

 A koga slušati ako ne struku? Automehaničare? Pekare? Youtubere? Ti znaš tko određuje da "struka" nije u pravu? Struka. Ne Jozo iz birtije, ne teta na blagajni, ne novinari, bogami ne jutjuberi, i ekip s pristupom internetu.

 Očito je u ovih godinu dana da je struka u službi politike....

12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Han kaže...
Old Iggy kaže...

Imaš pravo razmišljati, nemaš pravo dovoditi u zabludu ili opasnost nekog drugog zato što ti na osnovu priča za malu djecu bolest proglašavaš beznačajnom ili bezopasnom.

Da, radi se o opasnoj zaraznoj bolesti, svidjelo se to tebi i slagao se ti s tim ili ne.

 Koga ja to dovodim u opasnont i gdje sam ja napisao ili rekao da se ne radi o zaraznoj bolesti?

Dovodiš u opasnost svakog onog tko ti povjeruje da je to bezopasno.

A gdje ja kažem kako ti kažeš da nije zarazno?

 Pa ne hodam ja okolo i ne pokušavam uvjeriti ljude u apsolutno ništa, niti sam ikoga tražio da mi išta povjeruje. Dok neki ovdje pokušavaju svim silama uvjeriti ljude da se cijepe.

"Da, radi se o opasnoj zaraznoj bolesti, svidjelo se to tebi i slagao se ti s tim ili ne". - u ovoj rečenici si daješ za pravo i imaš potrebu dokazivati mi o čemu se radi, iako nisam uopće to tražio niti rekao suprotno toj tvrdnji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 15:28 (Han).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Entry Point kaže...

 A koga slušati ako ne struku? Automehaničare? Pekare? Youtubere? Ti znaš tko određuje da "struka" nije u pravu? Struka. Ne Jozo iz birtije, ne teta na blagajni, ne novinari, bogami ne jutjuberi, i ekip s pristupom internetu.

 Očito je u ovih godinu dana da je struka u službi politike....

Pa i nije baš, jer se ne slažu.

Niti su HDZ-ovi zdravstvenjaci struka, niti politika sluša istu. BTW, struka nije samo u RH. A i empirijski podaci pokazuju loše stanje.

Han kaže...
Old Iggy kaže...

Dovodiš u opasnost svakog onog tko ti povjeruje da je to bezopasno.

A gdje ja kažem kako ti kažeš da nije zarazno?

 Pa ne hodam ja okolo i ne pokušavam uvjeriti ljude u apsolutno ništa, niti sam ikoga tražio da mi išta povjeruje. Dok neki ovdje pokušavaju svim silama uvjeriti ljude da se cijepe.

"Da, radi se o opasnoj zaraznoj bolesti, svidjelo se to tebi i slagao se ti s tim ili ne". - u ovoj rečenici si daješ za pravo i imaš potrebu dokazivati mi o čemu se radi, iako nisam uopće to tražio niti rekao suprotno toj tvrdnji.

Ne hodaš već pišeš, kao, recimo:

"Kakvo jadno volontiranje u covid bolnicama? Što dobivaš time da i na neki način uspiješ ljude poslati na volontiranje u bolnice? Vidim da je sve više i više onih koji bez pogovora, bez razmišljanja i bez ikakve prosudbe slušaju razno razne covid "stručnjake" , upijaju "novo normalno" i olakšavaju gaženje koje se događa na svim razinama društva. "

Koga briga što si ti tražio? Hoćeš reći da nije gužva u bolnicama? Kakvo je to "gaženje na svim razinama društva"?

 

Da, uvjeravanje ljudi da se cijepe jest pametno jer je to jedini u ovom trenutku faktor koji može smanjiti broj zaraženih i posljedice po zdravlje pojedinca.

12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Han kaže...
Entry Point kaže...

 A koga slušati ako ne struku? Automehaničare? Pekare? Youtubere? Ti znaš tko određuje da "struka" nije u pravu? Struka. Ne Jozo iz birtije, ne teta na blagajni, ne novinari, bogami ne jutjuberi, i ekip s pristupom internetu.

 Očito je u ovih godinu dana da je struka u službi politike....

Pa i nije baš, jer se ne slažu.

Niti su HDZ-ovi zdravstvenjaci struka, niti politika sluša istu. BTW, struka nije samo u RH. A i empirijski podaci pokazuju loše stanje.

Han kaže...
Old Iggy kaže...

Dovodiš u opasnost svakog onog tko ti povjeruje da je to bezopasno.

A gdje ja kažem kako ti kažeš da nije zarazno?

 Pa ne hodam ja okolo i ne pokušavam uvjeriti ljude u apsolutno ništa, niti sam ikoga tražio da mi išta povjeruje. Dok neki ovdje pokušavaju svim silama uvjeriti ljude da se cijepe.

"Da, radi se o opasnoj zaraznoj bolesti, svidjelo se to tebi i slagao se ti s tim ili ne". - u ovoj rečenici si daješ za pravo i imaš potrebu dokazivati mi o čemu se radi, iako nisam uopće to tražio niti rekao suprotno toj tvrdnji.

Ne hodaš već pišeš, kao, recimo:

"Kakvo jadno volontiranje u covid bolnicama? Što dobivaš time da i na neki način uspiješ ljude poslati na volontiranje u bolnice? Vidim da je sve više i više onih koji bez pogovora, bez razmišljanja i bez ikakve prosudbe slušaju razno razne covid "stručnjake" , upijaju "novo normalno" i olakšavaju gaženje koje se događa na svim razinama društva. "

Koga briga što si ti tražio? Hoćeš reći da nije gužva u bolnicama? Kakvo je to "gaženje na svim razinama društva"?

 

Da, uvjeravanje ljudi da se cijepe jest pametno jer je to jedini u ovom trenutku faktor koji može smanjiti broj zaraženih i posljedice po zdravlje pojedinca.

 Ok, tvoje mišljenje poštujem pa ako ti se da uzvrati istom mjerom. Gaženje na svim razinama je nešto što obuhvaća isprepleteni odnos u koji je uključen svačiji život, posao, kredibilitet, napredak, emocije, osjećaj pripadnosti, školovanje, socijalni aspekt itd.... vs godinu dana "sranja" koja svakodnevno isplivaju na površinu, kršenje mjera od strane onih koji ih donose, muljanje i laganje, otvaranje granica za izbore i proglašenje pobjede nad virusom,itd.... Ako je pandemija onda je pandemija i zna se koji je protokol u pandemiji. Ali očito nije kad gledamo ovaj cirkus stožera i vlade već godinu dana.

14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

mislim da ti se tek ne bi svidjela pravila struke prilikom epidemija, tako da na ovoj blamaži zahvališ politici koja je od prvog dana popuštala interesima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...
Old Iggy kaže...

Ne hodaš već pišeš, kao, recimo:

"Kakvo jadno volontiranje u covid bolnicama? Što dobivaš time da i na neki način uspiješ ljude poslati na volontiranje u bolnice? Vidim da je sve više i više onih koji bez pogovora, bez razmišljanja i bez ikakve prosudbe slušaju razno razne covid "stručnjake" , upijaju "novo normalno" i olakšavaju gaženje koje se događa na svim razinama društva. "

Koga briga što si ti tražio? Hoćeš reći da nije gužva u bolnicama? Kakvo je to "gaženje na svim razinama društva"?

 

Da, uvjeravanje ljudi da se cijepe jest pametno jer je to jedini u ovom trenutku faktor koji može smanjiti broj zaraženih i posljedice po zdravlje pojedinca.

 Ok, tvoje mišljenje poštujem pa ako ti se da uzvrati istom mjerom. Gaženje na svim razinama je nešto što obuhvaća isprepleteni odnos u koji je uključen svačiji život, posao, kredibilitet, napredak, emocije, osjećaj pripadnosti, školovanje, socijalni aspekt itd.... vs godinu dana "sranja" koja svakodnevno isplivaju na površinu, kršenje mjera od strane onih koji ih donose, muljanje i laganje, otvaranje granica za izbore i proglašenje pobjede nad virusom,itd.... Ako je pandemija onda je pandemija i zna se koji je protokol u pandemiji. Ali očito nije kad gledamo ovaj cirkus stožera i vlade već godinu dana.

Moraš razdvojiti struku (iliti, medicinu, posebno epidemiologiju i infektologiju) i politiku.

Muljanje i laganje političara kod nas, nažalost, nema veze sa zdravljem ili bolestima, to je općepoznata zabava naših političara.

Stoga cijepljenje kao medicinsku mjeru treba prihvatiti, kao i mjere zaštite / smanjivanja mogućnosti zaraze, ali ne zato što to kažu političari.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

vs godinu dana "sranja" koja svakodnevno isplivaju na površinu, kršenje mjera od strane onih koji ih donose, muljanje i laganje, otvaranje granica za izbore i proglašenje pobjede nad virusom,itd.... Ako je pandemija onda je pandemija i zna se koji je protokol u pandemiji. Ali očito nije kad gledamo ovaj cirkus stožera i vlade već godinu dana.

 Cirkus je isključivo zbog tebe i sličnih zanovijetala kojima političari podilaze. Svjesni su u kojem okruženju djeluju i tome se prilagođavaju. Crkvi dozvoli mise, penzićima daj 500 kuna, zanovjetalima ublaži sankcije, nema veze ima li za sve to realnih osnova.

 

Uglavnom isti ljudi su protiv sankcija, ali bi željeli da što prije sve završi.

Protiv su cijepljenja, ali bi da sve što prije završi.

Protiv su političkih odluka, a stalno vrše pritisak na političare da rade protiv struke.

Struka im nije dovoljno stručna, a stalno vrše pritisak da se donose odluke kako njima odgovara, a ne što struka kaže.

 

Kad se kritiziraju rezultati govori se kao da su mjere donošene u vakuumu, bez ikakvog pritiska javnosti i raznih lobija i da su oni napravili točno ono što su htjeli i svi su poslušno slijedili upute, pa usprkos tome nije uspjelo i sad su samo oni krivi. Znamo da nisu bog zna koliko sposobni, ali sve ste napravili da im otežate posao.

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Han kaže...

vs godinu dana "sranja" koja svakodnevno isplivaju na površinu, kršenje mjera od strane onih koji ih donose, muljanje i laganje, otvaranje granica za izbore i proglašenje pobjede nad virusom,itd.... Ako je pandemija onda je pandemija i zna se koji je protokol u pandemiji. Ali očito nije kad gledamo ovaj cirkus stožera i vlade već godinu dana.

 Cirkus je isključivo zbog tebe i sličnih zanovijetala kojima političari podilaze. Svjesni su u kojem okruženju djeluju i tome se prilagođavaju. Crkvi dozvoli mise, penzićima daj 500 kuna, zanovjetalima ublaži sankcije, nema veze ima li za sve to realnih osnova.

 

Uglavnom isti ljudi su protiv sankcija, ali bi željeli da što prije sve završi.

Protiv su cijepljenja, ali bi da sve što prije završi.

Protiv su političkih odluka, a stalno vrše pritisak na političare da rade protiv struke.

Struka im nije dovoljno stručna, a stalno vrše pritisak da se donose odluke kako njima odgovara, a ne što struka kaže.

 

Kad se kritiziraju rezultati govori se kao da su mjere donošene u vakuumu, bez ikakvog pritiska javnosti i raznih lobija i da su oni napravili točno ono što su htjeli i svi su poslušno slijedili upute, pa usprkos tome nije uspjelo i sad su samo oni krivi. Znamo da nisu bog zna koliko sposobni, ali sve ste napravili da im otežate posao.

 

 

 Cijepi se i suti. Ne siri propagandu jer te nitko ne trazi. Sve do jedne mjere postujem. Jesam ja kriv za skok zarazenih? Ili njihovi derneki?? Jesam ja kriv za gubitke.poslova i propast firmi? Ili njihove mjere? Jesam ja cicao lovu iz zdravstva ili oni? Ne laprdaj

6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
dr Michael Yeadon

Why Yeadon transformed from mainstream scientist to COVID-19 vaccine skeptic remains a mystery.

Thousands of his tweets stretching back to the start of the pandemic document a dramatic shift in his views – early on, he supported a vaccine strategy.

But they offer few clues to explain his radical turnabout.

Some former colleagues at Pfizer say they no longer recognize the Mike Yeadon they once knew. They described him as a knowledgeable and intelligent man who always insisted on seeing evidence and generally avoided publicity.

U čemu je štos???
Nema smisla kriviti "budale" jerbo ovaj "probuđeni" iza sebe ima CREDIBILITY.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 18:14 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Han kaže...

 

 Cijepi se i suti. Ne siri propagandu jer te nitko ne trazi. Sve do jedne mjere postujem. Jesam ja kriv za skok zarazenih? Ili njihovi derneki?? Jesam ja kriv za gubitke.poslova i propast firmi? Ili njihove mjere? Jesam ja cicao lovu iz zdravstva ili oni? Ne laprdaj

 

Nemoj se cijepit i šuti. Ne širi antipropagandu jer te nitko ne traži... ostatak može biti isti kao i tvoj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Vladitor kaže...

Koliko moraš bit glup da se cijepiš sa tim otrovom.Iskreno mi je žao svih ljudi koji su se cijepili.

 Što imaš od škole ? Čitanku ?

 
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Vladitor kaže...

Koliko moraš bit glup da se cijepiš sa tim otrovom.Iskreno mi je žao svih ljudi koji su se cijepili.

 Zašto? Imaš neki pametan razlog za ovo ili?

 

Po tvojem, koliko moraš biti glup da se cijepiš protiv gripe svake godine? Koliko moraš biti glup da se cijepiš ko dijete protiv raznih boleština?

 

Meni je drago da mi se od obitelji baka cijepila. A od kolega na poslu također ih ima dosta koje je cijepljeno. Nikome nije ništa, cjepivo ko i svako drugo. Ja na svoj red nisam još došao.

 

U UK na 18 milijuna cijepljenih (bubam broj, ali znam da je bilo u milijunima) 30-ak nuspojava. I Engleska konačno ide van iz lockdowna.

 

Medicina napreduje, da smo ovo cjepivo čekali 10 godina ko neka druga, ova pandemija bi puno gore izgledala nego što izgleda sada.

 

Problem je jedino u našim vladajućima koji nisu organizirali na vrijeme masovno cijepljenje i dovoljne doze. Ali i to izgleda kreće uskoro, korak po korak. Jedino što nam preostaje nakon cijepljenja je pratiti razvoj situacije i mutiranje samog virusa te docijepljivanje svaki put s malo drukčijim cjepivom prilagođenim tim mutacijama. (Što se radi i kod gripe)

 

To što ti imaš manje od 18 godina i nemaš potrebu primiti cjepivo jer misliš da ćeš prehodati virus ti ne daje pravo da osobe od 60+ godina s raznim komorbiditetima nazivaš glupim.

 

Ili je možda sve ovo teorija zavjere? 

 

 

Moj PC  
7 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Kak nisu, svako malo u vijestima da je organizirano masovno cijepljenje. To kaj novinari i ostale budale pod masovno cijepljenje smatraju i broj od 300 ljudi, to je druga stvar.

Masovnijeg cijepljenja neće biti. Britanija u jednom danu cijepi ljudi koliko mi nećemo do kraja godine jer se većina ljudi ne želi cijepijiti, a i doktori preporučaju onima koji imaju antitijela da se ne cijepe.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 21:07 (foofajter).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Kak nisu, svako malo u vijestima da je organizirano masovno cijepljenje. To kaj novinari i ostale budale pod masovno cijepljenje smatraju i broj od 300 ljudi, to je druga stvar.

Masovnijeg cijepljenja neće biti. Britanija u jednom danu cijepi ljudi koliko mi nećemo do kraja godine jer se većina ljudi ne želi cijepijiti, a i doktori preporučaju onima koji imaju antitijela da se nejdu cijepit.

 

Potpuno pogrešno izvodiš zaključke, ali to je normalno.

Znači, većina ljudi se želi cijepiti, samo nema cjepiva. Doktori sigurno nikom nisu preporučili da se ne cijepi ako nije rizičan. Eventualno ako ima antitijela (što se plaća da se utvrdi) može malo pričekati i pustiti druge na red ako mu nije bitno iz nekog razloga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 21:08 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice