Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 939.401
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Pa ja to ne bi baš tak rekao. Poprilično sam siguran da se većina mladih ne želi cijepit plus starci koji se boje astra zenice. Ja zasad ne znam nijednu osobu mlađu od 50 koja se prijavila za cijepljenje, osim mene, a većini njih nije jasno zakaj sam se prijavio pa im objasnim da nije radi zdravlja :)

Za ove s antitijelima sam i mislio na to da trebaju pričekat, ali nisam precizirao tak da moj bed.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 21:22 (foofajter).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Pa ja to ne bi baš tak rekao. Poprilično sam siguran da se većina mladih ne želi cijepit plus starci koji se boje astra zenice. Ja zasad ne znam nijednu osobu mlađu od 50 koja se prijavila za cijepljenje, osim mene, a većini njih nije jasno zakaj sam se prijavio pa im objasnim da nije radi zdravlja :)

Za ove s antitijelima sam i mislio na to da trebaju pričekat, ali nisam precizirao tak da moj bed.

 

Ja znam mlađe od 50 koji su se prijavili. Vjerojatno se krećem u drugačijem društvu od tebe. A i to što se nisu prijavili ne znači da se ne žele cijepiti.

No, prestanimo upotrebljavati paušalne ocjene "većina", "nijedan", "svi" i sl. jer nemaju veze s mozgom.

 

Kad smo već kod toga, nacija nam stari, mladi se iseljavaju, zar stvarno misliš da su mladi većina? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Danas sam susjeda vidio, ima koronu ne moze stajati, kratak dah doslovce ga slomilo. Prije tri dana zdrav prav a sada sjena. Rekao sam prije cjepljenja da me strah cijepiva, prijavio sam se prije mjesec dana i čekam svoj red! Pa kako bude!

dododomba
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 21:33 (dododomba).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Da se napravi anketa u kojoj bi bilo obavezno glasanje svih mlađih ljudi, sigurno bi prevagnula opcija "ne želim se cijepiti", garantiram. I btw, nisam rekao da su mladi većina već da se većina od mlađih ljudi, recimo ispod 50 godina, ne želi cijepit.

Mislim, boli me kifla ko će se cijepit, a ko ne, to sam rekao prvog dana. A i stvarno nije tragedija da se malo prorijedimo :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 21:39 (foofajter).
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...
Da se napravi anketa u kojoj bi bilo obavezno glasanje svih mlađih ljudi, sigurno bi prevagnula opcija "ne želim se cijepiti", garantiram. I btw, nisam rekao da su mladi većina već da se većina od mlađih ljudi, recimo ispod 50 godina, ne želi cijepit.

Mislim, boli me kifla ko će se cijepit, a ko ne, to sam rekao prvog dana. A i stvarno nije tragedija da se malo prorijedimo :)

 

Gle, ne želim se ni ja cijepiti, al to ne znači da neću.

Ne želim ni na posao ići baš svaki dan pa ipak odem jer mi treba lovica.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 21:47 (Bitanga).
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Han kaže...

 

 Cijepi se i suti. Ne siri propagandu jer te nitko ne trazi. Sve do jedne mjere postujem. Jesam ja kriv za skok zarazenih? Ili njihovi derneki?? Jesam ja kriv za gubitke.poslova i propast firmi? Ili njihove mjere? Jesam ja cicao lovu iz zdravstva ili oni? Ne laprdaj

 

Nemoj se cijepit i šuti. Ne širi antipropagandu jer te nitko ne traži... ostatak može biti isti kao i tvoj.

 A može i ovako. Ne moraš svakoj poruci ostaviti komentar... ostatak niti ne treba

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
@sexytooletpaper
Stavi i sebe na tu listu, nemoj zaboraviti majke ti!
3 godine
protjeran
offline
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Šta ćeš, ima nas svakakvih. Vidiš na šta nam je školstvo došlo.

8 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
14 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

koji postotak otpada na učitelje vjeronauka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
ivanlotz kaže...

vaxxeri na aparatima

Zapravo samo necijepljeni završe na aparatima.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

Tolko o tome da se svi žele cijepiti

 A gdje je itko rekao da se svi žele cijepiti?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
foofajter kaže...

Tolko o tome da se svi žele cijepiti

 A gdje je itko rekao da se svi žele cijepiti?

 

Pa da. Po defaultu se nitko ne želi cijepiti ako ne mora.

Pitaj bilo koje dijete jel se želi cijepiti s iglom u guzicu... reći će da ne želi.

Tako i odrasli. I da cjepivo nije brzo proizvedeno rijetko tko se cijepi - osim ako baš jako mora zbog zakona ili velike opasnosti po zdravlje.

90% ljudi se ne cijepi protiv krpeljnog meningoencefalitis kojeg kod nas ima u izobilju pa ipak idu non stop u šumu, ali tu će samo oni najebat pa nije neka šteta za društvo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...

Zapravo samo necijepljeni završe na aparatima.

hehe dobar pun

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

 

Pa da. Po defaultu se nitko ne želi cijepiti ako ne mora.

 Prvo imaš glupog novinara koji iz broja prijavljenih izvlači da se svi ostali ne žele cijepiti. Neki od tih koji se nisu prijavili su već cijepljeni, znači nikako ne možeš tako računati. Sigurno ima i onih koji nisu uopće odgovorili iz raznih razloga.

Ako pitam u društvu tko hoće jesti ćevape i tri od deset digne ruku, ne mogu zaključiti da sedam ljudi odbija jesti ćevape.

 

A onda ovaj još izmišlja da je netko rekao da se svi žele cijepiti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa da. Po defaultu se nitko ne želi cijepiti ako ne mora.

 Prvo imaš glupog novinara koji iz broja prijavljenih izvlači da se svi ostali ne žele cijepiti. Neki od tih koji se nisu prijavili su već cijepljeni, znači nikako ne možeš tako računati. Sigurno ima i onih koji nisu uopće odgovorili iz raznih razloga.

Ako pitam u društvu tko hoće jesti ćevape i tri od deset digne ruku, ne mogu zaključiti da sedam ljudi odbija jesti ćevape.

 

A onda ovaj još izmišlja da je netko rekao da se svi žele cijepiti.

 

Pa da, većina ljudi je cijepljena od logike. Default je glupost. Zato treba edukacija. I zato ju i imamo.

A onda se jave ljudi da se ne "širi propaganda". Još malo će i osnovnoškolsko obrazovanje postati "propaganda".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Visak kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa da. Po defaultu se nitko ne želi cijepiti ako ne mora.

 Prvo imaš glupog novinara koji iz broja prijavljenih izvlači da se svi ostali ne žele cijepiti. Neki od tih koji se nisu prijavili su već cijepljeni, znači nikako ne možeš tako računati. Sigurno ima i onih koji nisu uopće odgovorili iz raznih razloga.

Ako pitam u društvu tko hoće jesti ćevape i tri od deset digne ruku, ne mogu zaključiti da sedam ljudi odbija jesti ćevape.

 

A onda ovaj još izmišlja da je netko rekao da se svi žele cijepiti.

 

Pa da, većina ljudi je cijepljena od logike. Default je glupost. Zato treba edukacija. I zato ju i imamo.

A onda se jave ljudi da se ne "širi propaganda". Još malo će i osnovnoškolsko obrazovanje postati "propaganda".

 Hvala što si me se sjetio.

3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Visak kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa da. Po defaultu se nitko ne želi cijepiti ako ne mora.

 Prvo imaš glupog novinara koji iz broja prijavljenih izvlači da se svi ostali ne žele cijepiti. Neki od tih koji se nisu prijavili su već cijepljeni, znači nikako ne možeš tako računati. Sigurno ima i onih koji nisu uopće odgovorili iz raznih razloga.

Ako pitam u društvu tko hoće jesti ćevape i tri od deset digne ruku, ne mogu zaključiti da sedam ljudi odbija jesti ćevape.

 

A onda ovaj još izmišlja da je netko rekao da se svi žele cijepiti.

 Zato imamo tebe Višče da nas sve demantiraš i uvjeriš u pravo stanje stvari jer si najpametnija osoba na forumu i nije mi jasno zakaj tratiš vrijeme na forumu umjesto da se aktiviraš i svojim savjetima pomogneš stožeru da nas odvede na pravi put i izbavi od zla amen.

14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...
Visak kaže...
foofajter kaže...

Tolko o tome da se svi žele cijepiti

 A gdje je itko rekao da se svi žele cijepiti?

 

Pa da. Po defaultu se nitko ne želi cijepiti ako ne mora.

Pitaj bilo koje dijete jel se želi cijepiti s iglom u guzicu... reći će da ne želi.

Tako i odrasli. I da cjepivo nije brzo proizvedeno rijetko tko se cijepi - osim ako baš jako mora zbog zakona ili velike opasnosti po zdravlje.

90% ljudi se ne cijepi protiv krpeljnog meningoencefalitis kojeg kod nas ima u izobilju pa ipak idu non stop u šumu, ali tu će samo oni najebat pa nije neka šteta za društvo.

 jučer zakačio jednog. nije se ni napio a sam se otkačio. nešto mu se nije svidjelo.

ah, da, cijepljen sam protiv korone. đubre skeniralo čipove iz cjepiva pa pokušao pobjeći.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
foofajter kaže...

 nije mi jasno zakaj tratiš vrijeme na forumu

 Ja sam tu jer se može čuti zanimljivih informacija i naučiti nešto od ljudi koji znaju više. Ti si očito iz nekih drugih razloga.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Koji ste vi svi pussies. Ja sam neustrašivo zavrnuo rukav i rekao: "Daj mi taj bilgejcov čip u lijevu ruku!" Pfizer mi ga je metnuo. Sad čekam da preuzmu kontrolu, ali nitko ništa. Javim sutra što je bilo. U biti, ako me preuzmu, neću javit... Znači, ako ne javim sutra ništa, onda su me preuzeli, spojili se na 5G i ja sam gotov.

 

Budite mi pozdravljeni.

 

Live long and prosper.
Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Za 2 sata imam date sa AstraZenecom 

Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Preuzeli su te, ali ćeš se javiti da izgleda kao da nisu. Najgore od svega je što nisi svjestan da su te preuzeli, pa ćeš biti uvjeren da sve radiš svojevoljno, a zapravo si teledirigiran :D
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
picajzla0707 kaže...
Preuzeli su te, ali ćeš se javiti da izgleda kao da nisu. Najgore od svega je što nisi svjestan da su te preuzeli, pa ćeš biti uvjeren da sve radiš svojevoljno, a zapravo si teledirigiran :D

 A u kua, nisam se toga sjetio... 

 

 

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Opskrbi se tabletama. :)
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Opskrbi se tabletama. :)

 5g ili nekim drugim?   

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...

Za 2 sata imam date sa AstraZenecom 

Ok sretno, držim fige....................

 

https://drive.google.com/file/d/15ZwfHYkhOT0U2wMzfSN_x0URAwyytCdw/view?usp=sharing

AMD,........is that Epyc or what?
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...

Znači, ako ne javim sutra ništa, onda su me preuzeli, spojili se na 5G i ja sam gotov.

Prvom prilikom uštekaj neki acess point u sebe, pingaj, odvrti speedtest i opali par screenshootova. 

Unaprijed hvala !!!

 

 

 

(moram nastavit tradiciju )

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
HCMAA kaže...
nikako nemojte sa ovim ruskim... jedna od nuspojava je da vam latinicu pretvara u čirilicu

ja ću ipak s kineskim...nakon njega budem znao kineski

 https://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-kineskog-cjepiva-zabiljezeni-simptomi-slicni-mozdanom-udaru/2270554.aspx

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice