Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.530
|
čitano: 950.589
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
11 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

A zašto se sekirate. Imaš likova kao DCQE ili kakogod koji je napravio account ovdje samo da prdi po temama o covid ko pravi ruski troll. Imaš klince, imaš zavjeraše ko Voltaren, ima tu svega, samo nema ništa na što bi ljudi trebali trošiti živce 

Nadglednik dina
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
DeniZg kaže...

 

 Kad več nudiš palačinke, pa onda uz to obavezno ide i pekmez.Ukratko, vrlo zanimljiv filmič ili "problem" koji se može prekopirat na razne podloge.

 

 https://www1.zoechip.com/watch-movie/they-live-16655.2509127

AMD,........is that Epyc or what?
7 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...

A zašto se sekirate. Imaš likova kao DCQE ili kakogod koji je napravio account ovdje samo da prdi po temama o covid ko pravi ruski troll. Imaš klince, imaš zavjeraše ko Voltaren, ima tu svega, samo nema ništa na što bi ljudi trebali trošiti živce 

 ignoriraš dexa pa ti je stisnuo palac

 

baš me interesira hoće li licemjerno dosadni troll prijaviti i sebe...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 17:42 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
budem se cijepio prvom prilikom i to će biti uslikano...kao što smo bili 1991 u ratu...sad smo u sukobu s puno gorim protivnikom



ZA CJEPIVO SPREMNI
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
HCMAA kaže...
budem se cijepio prvom prilikom i to će biti uslikano...kao što smo bili 1991 u ratu...sad smo u sukobu s puno gorim protivnikom



ZA CJEPIVO SPREMNI

 kad se budem cijepio zalijepit ću stock fotografiju cijepljenja kao nepobitan dokaz teorije zavjere da postoje ilustrativne fotografije kojima nas elite lažu

9 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Drugo misljenje Dr. Lidija Gajski o cijepivu, odlican podcast ! 

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
veseli007 kaže...

Drugo misljenje Dr. Lidija Gajski o cijepivu, odlican podcast ! 

Vidi, Lidija Gajski nije uopće doktorica, ona je teoretičarka zavjere, antivaxerka. Sad će ti bugovi faktčekeri objasnit.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
DCQE kaže...
Visak kaže...

 He he, pazi Voltarenu pokažem kako je nasjeo i dalje širi laž o tome kako se doktori boje cijepiti....

 Pazi to, on mu je pokazao, kako se doktori ne boje zapravo cijepiti... linkom na Kfox-ovo objašnjenje situacije.

 

A to što 66% zdravstvenih djelatnika LA-a odbija SADA primiti cjepivo, to je dokaz da se oni NE BOJE. Reko Snopes, majkemi. 

 

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.11.18.20234468v1

 Nije potrebno ničije objašnjenje, na toj stranici imaš video kompletnog događaja, a ne samo kadar kojeg je Voltaren prezentirao. Znači ne moraš vjerovati što su napisali, možeš pogledati video. A tom videu se jasno vidi da se ne radi o liječnicima, nego o medicinskom osoblju, pa očito ne može biti dokaz da se liječnik bojao cijepiti.

S druge strane se vidi da se četvero cijepilo, pa nije logično da su namjerno doveli nekoga samo za lažno cijepljenje kad već imaju četvero za pravo.

 

Nisam dokazao da ne postoji doktor koji se boji cijepiti, nego da njegov video ne prikazuje doktora koji se boji cijepiti, kao što on tvrdi. I da je on to priznao sve u redu, greške se događaju, no on ignorira očitu neistinu i krene s whataboutizmom kako je i VW lagao, što ima veze s njegovim videom koliko i spolni život pingvina. Iz toga se vidi očita neiskrenost u nastupu, lažni video nije bila greška nego dio strategije nabacivanja svega što dođe pod ruku, pa što prođe - prođe.

 

Glumite nekakvu potragu za istinom i borbu protiv laži, a ništa što plasirate ne provjeravate i uopće vas ne dira kad vam se dokaže neistina. Laži vas uopće ne smetaju, dapače poželjne su akk govore ono što želitd. Iz aviona se vidi da ste se iracionalno uhvatili nekih stavova i sada ih očajnički pokušavate racionalizirati nabacujući svaku glupost na koju naletite na internetu, selektivno ignorirajući sve što govori protiv unaprijed određenog zaključka. Sve već sto puta viđeno kod vjernika, ravnozemljaša, chemtrailera i sličnih koji misle kako su otkrili neku skrivenu istinu. A istinu ne prepoznajete ni kad vas za guzicu ugrize, kao u gornjem primjeru.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 21:54 (Visak).
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
79.3% cijepljenih Moderninim cjepivom pri 2. dozi imalo nuspojave.

https://www.fda.gov/media/144434/download

Strana 36.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
68.5% ljudi je osjetilo umor. Tragedija. Neviđena.

Fizički rad od 8 sati ima iste nuspojave. Probaj ga jednom, možda prestaneš cmoljiti s glupostima po forumima.
Nadglednik dina
Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entry Point kaže...
68.5% ljudi je osjetilo umor. Tragedija. Neviđena.

Fizički rad od 8 sati ima iste nuspojave. Probaj ga jednom, možda prestaneš cmoljiti s glupostima po forumima.

 

Jedno je raditi i biti umoran od rada, a drugo je osjetit umor od nečeg što te ne bi trebalo umoriti.

11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
8% je tražilo lječničku pomoć nakon prve, a 9% nakon druge doze.
To uopće neće opteretiti zdravstveni sustav kad krenu masovna cijepljenja.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 22:59 (DeniZg).
4 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Vidi, vi koji ga jedva čekate primit - primit će te ga i onda ćete moći podići frekvenciju emitiranja vrlina o brizi za druge. Iako nećete ekšli zaštititi druge, jer... pa to je već old njuz - cijepljeni i dalje mogu prenositi virus, i moraju imati maske. Dakle:

 

ostatak ljudi koji ga neće primiti, imat će istu mjeru brige za druge, samo će bit asimptomatski. 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

https://net.hr/danas/svijet/pocelo-je-bez-ovoga-vise-necemo-moci-putovati-veliki-avioprijevoznik-prvi-se-odlucio-na-ovaj-korak-to-je-dio-novog-normalnog/

 

Inače, muka mi je kada čujem ili vidim riječi "novo normalno". Ova situacija nikako nije normalna. Nenormalno je ovo što se događa nazivati "novim normalnim".

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

ne vredi rasprava sa njim.

 

Ta količina Straw mana i gish gallopa je toliko ogromna da ti se smuči od rasprave sa takvom osobom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 0:33 (Del_Boy97).
4 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Del_Boy97 kaže...

ne vredi rasprava sa njim.

 

Ta količina Straw mana i gish gallopa je toliko ogromna da ti se smuči od rasprave sa takvom osobom.

Najbolja rasprava je kad za matiranje protivnika koji iznosi tvrdnju Z linkaš članak organizacije kojoj je cilj diskreditirat tvdnje Z, sustavno. Debilizam tog poteza je nenadjebiv. Kao da pitaš Bandića što misli o fontanama, i onda to koristiš kao relevantno mišljenje o fontanama. Ili linkanje Kfoxa u svrhu diskreditiranja jebene činjenice o kojoj pjevaju čak i dnevnici... To se zove 3 pointer, gdje je lopta - tvoja glava, a obruč - pijesak. U novonormalnom, to se zove intelektualno poštenje, asimptomatsko.

 

Ne muči tebe gish gallop u raspravi. Tebe muči dioptrija. Za vidnu postoje naočale, a za intelektualnu - gledanje u ogledalo pomaže. Ali, znaš kako se kaže... lakše čovika prevarit, nego ga uvjerit da je namagarčen.

10 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ne znam što tebi nije jasno bilo u tome članku. Vrlo je jednostavno prikazana manjkavost studije na više točaka, a iz toga naravno proizlaze u najmanju ruku loši zaključci.

 

Ko bi po tebi uopće smio tu studiju kritizirati? Samo mi nemoj reći MDPI.

 

Mogao bih još štošta reć o ljudima koji su tu studiju i napravili, ali zbilja nije potrebno.

 

 

Rasprave s tobom ne vode nikud zato što je tebi istina samo ono što se slaže sa tvojim mišljenjem.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 17:37 (Del_Boy97).
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Hoću li se cijepit?
NE
Hoće li se moja obitelj cijepit?
NE

Jučer čujem neka anketa kaže da je za cijepljenje 46% RH... vjerujem da je realni postotak možda 10-15% a ne skoro pola RH. Ne znam nikoga tko je rekao da će se cijepiti.
A da cjepivo "valja" prvo bi se cijepili ovi iz državnog vrha a ne da, kako kažu, prepuštaju cijepivo drugima.
Moj PC  
11 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

količina gluposti u hr se uvijek povećava...

4 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Entropija kaže...
Hoću li se cijepit?
NE
Hoće li se moja obitelj cijepit?
NE

Jučer čujem neka anketa kaže da je za cijepljenje 46% RH... vjerujem da je realni postotak možda 10-15% a ne skoro pola RH. Ne znam nikoga tko je rekao da će se cijepiti.
A da cjepivo "valja" prvo bi se cijepili ovi iz državnog vrha a ne da, kako kažu, prepuštaju cijepivo drugima.

ali, ali, ali ja imam babu, prababu, punicu, mater od 150 godina, kako mozes biti tako neodgovoran???

/s

12 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Mlad sam, nisam bija bolestan ne pamtim ali cu se cijepit kad dode red na mene da sto prije izademo iz ove usrane situacije.

 

Moj PC  
4 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Dečki i cure, idemo spustit koplja barem danas. Sretan vam Božić 🖐️
 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Sretan Božić!
dododomba
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Sretan Božić svima!
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Sretan Božić ljudi dragi!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Danas koronaskepticizam i antivaxerstvo privremeno zamjenjujete drugim praznovjerjem, a sutra sve po starom?
Čestitajte Božić tisućama onih koji će umrijeti uz vašu ravnodušnost.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Imam i ja... i stalo mi je do njih.
Realno ako se ja cijepim opet se oni mogu zarazit. Mogu se zarazit i ako se i oni cijepe. Nema garancije.
Mogu imati možda većih problema od nuspojava cijepiva nego od same bolesti. Ne znaš dok se ne dogodi.

Kažu da će biti ograničenja za one koji se ne cijepe... Ograničeni smo i ovako sa svime i svačime.

Ali da... danas je Božić i neka Vam bude sretan. Zaboravimo barem danas i sutra na sve ovo.
4 godine
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Mnogo frustriranih ljudi na ovom forumu :)

Ucinite si uslugu i odmorite malo, mozete propovijedati koliko god zelite, igrati na kartu odgovornosti, empatije... ali misljenja necete promijeniti

Zivite po svom i pustite druge da rade isto

Sretan i blagoslovljen bozic vam zelim!!

 
7 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Necu se cijepiti dokle god nije obavezno, nisam se nikad ni protiv gripe cijepio i nikad ju nisam imao pa smatram da to meni netreba, pustit cu svoju dozu nekome kome stvarno treba i ko je podlozan svakakvim prehladama i bolestima

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice