HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

poruka: 21
|
čitano: 10.145
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond".
13 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Super app, samo ima jedan veliki minus - nije ju moguće pokrenuti u Android Auto mode-u, tako da tko ima tu mogućnost zakinuti je za prikaz mape na centralnom zaslonu automobila.

 

Po meni velika šteta, jer se inače pokazala kao odlična navigacija. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Odlična navigacija kako off tako i online. Ima točne brojeve kuća tako da stvarno te dovede na adresu. Šta se tiče toga sa Android Autom istina to i meni fali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i

Točno to, koristio sam je do kad sam kupio auto sa Android Autom i od onda samo google maps...

11 godina
protjeran
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

S obzirom da imam strah od letenja, svugdje putujem autom i JEDNA jedina aplikacija koju koristim vec posljednjih 10 godina i vise za sva putovanja je Sygic (https://www.sygic.com/). Navigacija me doslovno dovede iz ulice u selu u hrvatskoj gdje ima 50 stanovnika do grada sa par milijuna u Rusiji tocno u metar gdje trebam, tako da moje peporuke svima. I nema potrebe za Premium verzijom, ja sam prvih par godina koristio samo free ali evo posljednjih sam odlucio ih podrzati pa placam, ali nista posebno ne dobijete na premium. Naravno internet nije potreban za rad, samo skinete mape drzava koje Vam trebaju i to je to!

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 8:33 (Gadgeti).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond
Koristim več godinama.Mapa Hrvatske uzima 290 MB,tako da nije tak strašno.
Pošto ne živim u gradu,več u vokohebini,here we go je uspjel nač adrese koje google maps nije uspjel pronač.Tako da se je pokazal kao vrlo korisna aplikacija.
Dobro je to kaj ti uvjek kaže putove di možeš sa autom ič,za razliku od google maps di te uvjek baca na najbliže i često neprohodne ceste po vukohebinama.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i
Gadgeti kaže...

S obzirom da imam strah od letenja, svugdje putujem autom i JEDNA jedina aplikacija koju koristim vec posljednjih 10 godina i vise za sva putovanja je Sygic (https://www.sygic.com/). Navigacija me doslovno dovede iz ulice u selu u hrvatskoj gdje ima 50 stanovnika do grada sa par milijuna u Rusiji tocno u metar gdje trebam, tako da moje peporuke svima. I nema potrebe za Premium verzijom, ja sam prvih par godina koristio samo free ali evo posljednjih sam odlucio ih podrzati pa placam, ali nista posebno ne dobijete na premium. Naravno internet nije potreban za rad, samo skinete mape drzava koje Vam trebaju i to je to!

 Ja koristim sygic truck i vrhunska je....Naravno u podesavanjima stavis da imas auto a ne kamion ;)

15 godina
online
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Jel HERE može prikazati i topografske karte?

Molio bih preporuku za neki app za android za offline topografske karte sa ucrtanim planinarskim rutama

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

 

Prije nekoliko godina žurio sam u Zg na sud i odlučio nek nas vodi navigacija na iphonu, jer ipak - radilo se o važnoj stvari. I spremio svoj microsoft phone sa Here maps u torbu.
Iphonova navigacija dovela nas je skoro kilometar dalje nego je bila ispravna adresa. Here maps nas je doveo točno pred vrata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Koristim je po potrebi već par godina, do sada nije iznevjerila. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Jel se nekom dogodilo da završi na makadamskom putu kuda jedva traktor prođe? Mene je zeznila tako par puta iako sam isključio "Unpaved roads". Također sam znao i završiti u slijepoj ulici. Sad sam prešao na Google maps, Bogu hvala još me nije zeznuo.

Moj PC  
0 1 hvala 0
Re: HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i
xcat kaže...

 

Prije nekoliko godina žurio sam u Zg na sud i odlučio nek nas vodi navigacija na iphonu, jer ipak - radilo se o važnoj stvari. I spremio svoj microsoft phone sa Here maps u torbu.
Iphonova navigacija dovela nas je skoro kilometar dalje nego je bila ispravna adresa. Here maps nas je doveo točno pred vrata.

 

Nije te ona sigurno krivo odvela nego si ti neispravno koristio navigaciju 

 

13 godina
offline
Re: HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i

Dva ili tri puta me dovela na takve puteljke da nisam ni pomišljao dalje.

Kad se samo sjetim po kakvim uličicama me provozala po Ohridu oblije me hladan znoj (i ne, ne po starom dijelu grada).

15 godina
offline
Re: HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i
Mapy.cz je offline i prilično detaljna s putevima koje druge karte nemaju. Odlično za pješake, turiste, a za auto još nisam probao.
Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i
Ges kaže...

Jel HERE može prikazati i topografske karte?

Molio bih preporuku za neki app za android za offline topografske karte sa ucrtanim planinarskim rutama

 Karta Hrvatske offline - jako dobra karta domaće izrade

 Maps.me - toliko dobra da na Velebitu razlikuješ usku od šire staze

14 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Offline mape uopće ne zauzimaju puno prostora, a moguće ih je spremati na MicroSD karticu, tako da na par gigabajta možete spremiti cijelu Europu (manje od većine igara). Nova Beta je potpuno redizajnirana i čini mi se da će zabrljati sa dizajnom i minimalizmom. 

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

od stoljeća sedmoga razvlačim karte, pitam i/ili gledam/zaključujem i, začudo, sustav šljaka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i
Autor se nije dobro pripremio... kakva Švedska Nokia?? Nokia je Finska firma.
Drugo, Nokia Maps koristim još od vremena Symbiana i još tada je bila potpuno funkcionalna navigacija. Kasniju Nokijinu eru na Windows Phoneu sam preskočio.
Btw, app se neko vrijeme prije Here maps još zvao OVI maps.
 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Do sada isprobano, Garmin, Sygic, TomTom, Mireo (ima opciju da iz zabave ukljucite glas od Pervana, pa govori gluposti, tipa udjite u kruzni tok i nemojte izaci), Google Maps... 

 

Uglavnom, rekao bih da je sve to tu negdje...  

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Sve je to isto sranje. Na kraju krajeva Google maps ili Waze za Apple car meni dovoljan. 

 

Nekako je Waze korak ispred jer prošlo ljeto na autocesti sam toćno znao gdje je gužva jer je ekipa prijavljivala kao i radare...tako da ta online komunikacija među korisnicima je najveća prednost Waze-a.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Izvrsna je Here WE Go ali osim goolge maps ima izvrsna navigacija, stvarno sve mogućnosti ima i radi jako točno, to je SYGIC, ja ju koristim nekoliko godina izvrsno radi, ocjena 10/10.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HERE WeGo - poznata aplikacija za navigaciju i ond

Izgleda su nešto zbrljali sa zadnjim update-om pa više nije moguće preuzeti jezične pakete...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice