HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

poruka: 138
|
čitano: 52.205
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv".
2 godine
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
LijevaRukaDesnidzep kaže...

Ako razmišljate o kupnji pretplate za HBO Max, odustanite od toga jer do sada osobno nisam uspio na HBO Max pogledati film a da nije bilo poteškoća i sl.

Da, ima više izbora filmova, serija itd. ali katastrofalno radi. S prijašnjim HBO GO servisom nikada nisam imao problema

 kada želiš neku uslugu popljuvati onda napiši ;"meni ne radi", a ne ovako.

 

koliko sam čitao komentare po raznim forumima, sajtovima, 99% ljudi nema problema s tom uslugom pa ni ja.

 

*pokušaj tražiti drugi razlog tvoga problema.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
12 godina
neaktivan
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

HBO Max za cijenu od nekakvih 35kn mjesečno je odlična opcija.

 

Unatoč manjkavostima aplikacije sadržaj je pretežno jako dobar, puno kvalitetnih serija i filmova. Ima i novih filmova, npr. Dune je već tamo.

Još kad se uzme da pretplatu može koristiti više korisnika, dobije se smiješna cijena, na nivou jedne kave u kafiću.

 

Zato veliki  za ovu uslugu.

 
7 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
LijevaRukaDesnidzep kaže...

Ako razmišljate o kupnji pretplate za HBO Max, odustanite od toga jer do sada osobno nisam uspio na HBO Max pogledati film a da nije bilo poteškoća i sl.

Da, ima više izbora filmova, serija itd. ali katastrofalno radi. S prijašnjim HBO GO servisom nikada nisam imao problema

 Zašto smatraš da su problemi koje ti imaš univerzalni?

Prijavio sam HBO Max na 8 uređaja i na svima radi bez ikakvih problema osim što na Xiaomi MI TV sticku svaki put treba prijaviti HR titlove ( kažu da će i to riješiti uskoro).

Sama aplikacija mi je bolja od HBO go a kad se uzme u obzir cijena i odnos plaćeno/dobiveno HBO Max je najisplativiji streaming servis kod nas....

12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Ulica Ulice kaže...
LijevaRukaDesnidzep kaže...

Ako razmišljate o kupnji pretplate za HBO Max, odustanite od toga jer do sada osobno nisam uspio na HBO Max pogledati film a da nije bilo poteškoća i sl.

Da, ima više izbora filmova, serija itd. ali katastrofalno radi. S prijašnjim HBO GO servisom nikada nisam imao problema

 Zašto smatraš da su problemi koje ti imaš univerzalni?

Prijavio sam HBO Max na 8 uređaja i na svima radi bez ikakvih problema osim što na Xiaomi MI TV sticku svaki put treba prijaviti HR titlove ( kažu da će i to riješiti uskoro).

Sama aplikacija mi je bolja od HBO go a kad se uzme u obzir cijena i odnos plaćeno/dobiveno HBO Max je najisplativiji streaming servis kod nas....

 Na Mi TV stick si sideloadao app ili iz trgovine? Uglavnom imam isti problem sa titlovima na Fire Sticku. Problem se riješi sa starijom verzijom aplikacije na kojoj sve radi ok, upravo isprobao.

https://www.apkmirror.com/apk/warnermedia-direct-llc/hbo-max-stream-hbo-tv-movies-more/hbo-max-stream-hbo-tv-movies-more-50-64-0-1-release/

10 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Problem s titlovima je na Android TV uređajima, rekli su da rade na tome.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
LijevaRukaDesnidzep kaže...

Ako razmišljate o kupnji pretplate za HBO Max, odustanite od toga jer do sada osobno nisam uspio na HBO Max pogledati film a da nije bilo poteškoća i sl.

Da, ima više izbora filmova, serija itd. ali katastrofalno radi. S prijašnjim HBO GO servisom nikada nisam imao problema

 Sve suprotno od tebe, radi sve perfektno

6 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Evo i ja ga gledam na LG Oledu i sve funkcionira ko suza, istina par puta mi se dogodilo da je stala slika ali nakon par sekundi opet krene. Slika je odlična iako mi je žao da serije ne nude u 4k nego samo novije filmove ali ajde, možda sa vremenom to promjene.

Čitam da neki imaju problema sa 5.1 zvukom ali ja iskreno ne, zasada je u svim filmovima i serijama koje ga naravno podržavaju radilo sve ok, receiver normalno dobije DD5.1+ tako i napiše i tako i šajba na zvučnike.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
LijevaRukaDesnidzep kaže...

Ako razmišljate o kupnji pretplate za HBO Max, odustanite od toga jer do sada osobno nisam uspio na HBO Max pogledati film a da nije bilo poteškoća i sl.

Da, ima više izbora filmova, serija itd. ali katastrofalno radi. S prijašnjim HBO GO servisom nikada nisam imao problema

 Možda zato jer si nabavio pretplatu na nacin kao i tvoj nick 

9 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Ne kužim zašto se više od pola filmova prikazuje u full screen 16:9 formatu, može li se promijeniti, pola filma izrezano.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Razorman kaže...

Ne kužim zašto se više od pola filmova prikazuje u full screen 16:9 formatu, može li se promijeniti, pola filma izrezano.

 A TV ti je u 4:3 omjeru? 

9 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Ma ne, lol. Mislim zašto nije u filmskom 2.39:1 formatu nego zoom u 16:9. To samo kod HBO vidim. Glupost.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Razorman kaže...

Ma ne, lol. Mislim zašto nije u filmskom 2.39:1 formatu nego zoom u 16:9. To samo kod HBO vidim. Glupost.

 Kod mene je sve ok, baš sam sad još jednom provjerio i svaki film koji sam probao je u filmskom/kino formatu i ima crne trake gore i dole na 16:9 TV-u.

 

Koliko vidim dosta ekipe sa Samsung TV-ima se žali na taj problem.

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u

Ja bih se zakleo da kod mene nije tako (samsung) ali daj reci dva - tri filma koja si probao pa da ja probam kod sebe danas nakon posla.

9 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Imam samsung tv, ali isto mi je i na lapu. Evo par nasumično filmova Deadpool, Mad Max 4, Hancock.  I ti isti filmovi na netflixu se prikazuju ok.

Valjda amerima smetaju black bars lol.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Razorman kaže...

Imam samsung tv, ali isto mi je i na lapu. Evo par nasumično filmova Deadpool, Mad Max 4, Hancock.  I ti isti filmovi na netflixu se prikazuju ok.

Valjda amerima smetaju black bars lol.

 

 Evo sad uporedio i na lapu i na mobu ista slika tj format i crop....

12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Razorman kaže...

Imam samsung tv, ali isto mi je i na lapu. Evo par nasumično filmova Deadpool, Mad Max 4, Hancock.  I ti isti filmovi na netflixu se prikazuju ok.

Valjda amerima smetaju black bars lol.

 

Izgleda da si baš nasumično pogodio one koji su full screen. 

 

Ja sam gledao Harry Pottera, Gospodare prstenova i to mi je sve bilo u kino formatu sa crnim trakama i tako mi je na TV-u i laptopu, ali ovi koje si ti nabrojao su svi u 16:9 na laptopu, probam još na TV-u.

 

Očito ovisi od filma do filma.

15 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Nemam nikakvih problema s aplikacijom, radi donekle ok.

Problem su jedini titlovi koje ne prikazuje automatski nego se moraju svaki put prebaciti na hrvatski.

 

Problem je sama videoteka. Mogli su staviti cijenu ko u SAD-u i ponuditi kompletnu videoteku, jer ovo je smiješno. Nema ništa pošteno za pogledati.

Nema niti 50% američke ponude. 

www.nanosola.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
nsoul kaže...

Nemam nikakvih problema s aplikacijom, radi donekle ok.

Problem su jedini titlovi koje ne prikazuje automatski nego se moraju svaki put prebaciti na hrvatski.

 

Problem je sama videoteka. Mogli su staviti cijenu ko u SAD-u i ponuditi kompletnu videoteku, jer ovo je smiješno. Nema ništa pošteno za pogledati.

Nema niti 50% američke ponude. 

Na starijoj verziji automatski odabir titla radi ok:

https://www.apkmirror.com/apk/warnermedia-direct-llc/hbo-max-stream-hbo-tv-movies-more/hbo-max-stream-hbo-tv-movies-more-50-64-0-1-release/

 

Baš da nema ništa pošteno za pogledati je poprilično pretjerana izjava, ne znam koliko ameri imaju više toga u ponudi, ali i ova naša verzija ima dosta dobrog i zanimljivog sadržaja. Osobno mi više odgovara ovaj koncept gdje je manje sadržaja, a kvaliteta je bolja, nego ono što Netflix radi.

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
mzopg kaže...
nsoul kaže...

Nemam nikakvih problema s aplikacijom, radi donekle ok.

Problem su jedini titlovi koje ne prikazuje automatski nego se moraju svaki put prebaciti na hrvatski.

 

Problem je sama videoteka. Mogli su staviti cijenu ko u SAD-u i ponuditi kompletnu videoteku, jer ovo je smiješno. Nema ništa pošteno za pogledati.

Nema niti 50% američke ponude. 

Na starijoj verziji automatski odabir titla radi ok:

https://www.apkmirror.com/apk/warnermedia-direct-llc/hbo-max-stream-hbo-tv-movies-more/hbo-max-stream-hbo-tv-movies-more-50-64-0-1-release/

 

Baš da nema ništa pošteno za pogledati je poprilično pretjerana izjava, ne znam koliko ameri imaju više toga u ponudi, ali i ova naša verzija ima dosta dobrog i zanimljivog sadržaja. Osobno mi više odgovara ovaj koncept gdje je manje sadržaja, a kvaliteta je bolja, nego ono što Netflix radi.

 Možda je malo pretjerano, ali imaš LOTR, Harry Pottera i DC. Ostalo nije vrijedno spomena.

Meni je sad došlo da pogledam Jurassic Park, nema ga, dok SAD ima. Blade Runner postoji na njihovom HBO Maxu, naš ga nema . 

 

Htio bi pogledati Curiosity dokumentarce, ali ih mi nemamo.

 

www.nanosola.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
nsoul kaže...
Ostalo nije vrijedno spomena.

Ovako na brzinu što sam prelistao... a ima toga još puno.

 

Filmovi:

Kralj Ričard, Kimi, Dina, Male stvari, Matrix uskrsnuća, Bez naglih pokreta, Three billboards…, Ritam ludila, Tenet, Otac, Gravity, Gran Torino, Argo, Her, Interstellar, Inception, Dolazak, Dunkirk, Creed, Igrač broj 1, Na rubu budućnosti, Nocturnal animals, 300, Mother, Devs, ex_machina, Krupna riba, The Empty Man, Čuvari...

 

Klasici:

Fight club, Paklena naranča, 2001 odiseja u svemiru, Dobri momci...

 

Nastavci:

Rocky, Matrix, Spider-man, Mad Max, Zvjezdane state, Batman, Sherlock Holmes, Superman, Deadpool, Mamurluk, Mjesto tišine...

 

Dokumentarci:

Houston we have a problem, The inventor, Tony Hawk, Robin Williams, Spielberg, Natalie Wood, The Jinx, Collective, Vrijeme pobjede...

 

Serije:

Leftovers, Peacemaker, Čuvari, Igra prijestolja, Gomora, Euforija, Prijatelji, Teorija velikog praska, Barry, Bez oduševljenja, molim, Dva i pol muškarca, Poroci Tokija, Seks i grad, Rick i Morty, Živi mrtvaci, Carstvo poroka, Westworld, Silicon Valley, Perry Mason, Soprano, The Wire, True detective, Night of, Mentalist, Deadwood, Černobil, Združena braća, Prizori iz bračnog života...

 

Kao i obično ono čega nema je uvijek najzanimljivije. 

11 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

U zadnjih mjesec i pol dana su dodali jako puno toga, u zadnjih 4 tjedna su dodali preko 100 sadrzaja, sto starih sto novih, ovo je slikano 17.4 i to sje sve novo sto su dodali od pocetka 4mj. do tadasnjeg dana

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2022 19:56 (zviznemte).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Sve je to ok, ali svi imamo različite ukuse 🙂

Ima stvari za pogledati, ali zakinuti smo za bolje. Uvijek i u svemu, a sad i HBO.

Sad da li je to do autorskih prava, licenci ili čega već. Ali imamo manji izbor .

 

https://www.androidauthority.com/hbo-max-movies-tv-shows-1123768/

 

Ovo da imamo, ne bi se bunio 🙂

www.nanosola.com
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Zato dok ne dođe uključi vpn i gledaj
15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
zviznemte kaže...
Zato dok ne dođe uključi vpn i gledaj

 Ne radi 🙂 Treba novi account i nova pretplata. 

Očito budem gledao Batmane ispočetka 😂

www.nanosola.com
11 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
nsoul kaže...
zviznemte kaže...
Zato dok ne dođe uključi vpn i gledaj

 Ne radi 🙂 Treba novi account i nova pretplata. 

Očito budem gledao Batmane ispočetka 😂

 Meni radi, ocigledno nemas dobar vpn hehe

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Hahaha moguće 🙂 jer uopće ne prihvaća podatke za prijavu i ne može potvrditi pretplatu.
Ali možda s vremenom prošire i ponudu kod nas pa ne bude potrebe za vpn-om 🙂
www.nanosola.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
nsoul kaže...

Sve je to ok, ali svi imamo različite ukuse 🙂

Ima stvari za pogledati, ali zakinuti smo za bolje. Uvijek i u svemu, a sad i HBO.

Sad da li je to do autorskih prava, licenci ili čega već. Ali imamo manji izbor .

 

https://www.androidauthority.com/hbo-max-movies-tv-shows-1123768/

 

Ovo da imamo, ne bi se bunio 🙂

 Iskreno mene više muči manjak vremena nego izbora, uz Netflix, HBO Max i Amazon Prime ne stignem pogledati sve što želim, a stalno stižu novi sadržaji. Dok je tako meni je sasvim svejedno ima li sad tamo još 500 filmova više ili ne. 

 

Ne bi rekao da smo zakinuti, pretplata nam je duplo povoljnija, a za 35kn teško se može očekivati nešto više. Po meni bi jedino možda mogli ubaciti i nekakvu Premium pretplatu, možda da je cijena x2, a da je onda sve dostupno, pa tko želi neka plati više.

Do tada za razliku u cijeni uzmeš dobar VPN i opet gledaš sve.

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Nisi jedini s manjkom vremena 😂
Pa da, to i velim. Nek stave dvije pretplate, i tko ako hoćeš više sadržaja, platiš skuplje.
A mene muči to, kaj moraš uzeti sve moguće servise ako hoćeš raznoliku ponudu.
Ovi imaju DC, ovi drugi imaju Marvel, neki tamo treći imaju Terminatore, oni četvrti pak imaju neki svoj serijal. Ako uzmeš sve, ne gine ti 500kn mjesečno 😂
www.nanosola.com
5 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
nsoul kaže...
Nisi jedini s manjkom vremena 😂
Pa da, to i velim. Nek stave dvije pretplate, i tko ako hoćeš više sadržaja, platiš skuplje.
A mene muči to, kaj moraš uzeti sve moguće servise ako hoćeš raznoliku ponudu.
Ovi imaju DC, ovi drugi imaju Marvel, neki tamo treći imaju Terminatore, oni četvrti pak imaju neki svoj serijal. Ako uzmeš sve, ne gine ti 500kn mjesečno 😂

 I ako zavlada monopol tj da jedan servis ima sve u ponudi mislis da bi placao manje? Ovako mozes da biras a onako ili 500 ili nista....

Nista te ne sprecava da placas jedan servis mjesecno pa mijenjas....

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Ima i u tome nešto 🙂
www.nanosola.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice