HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

poruka: 138
|
čitano: 52.208
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv".
9 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
SHELBY_09 kaže...
MaciStyle kaže...

Lp, danas sam saznao da ukoliko odaberem osnovni filmski paket u A1 imam besplatan HBO MAX , zanima me kako da ga instaliram na firestick ,  jer ga ne mogu naći na app storu (narucen sa njemackog amazona) . Hoće li raditi bez vpn-a ako ga skinem kao apk sa neta. Hvala unaprijed

Jesi se probao ulogirati s A1 računom ili? Meni ne ide...

 Sinoc sam prebacio sa sportskog na filmski paket , programi na prijamniku su mi se uredni otkljucali ali mi se ne da logirati na HBO max , neznam jeli jos tko imao slicnu situaciju. Treba li mozda proci neko vrijeme da se to sinkronizira ili aktivira mozda. Javlja mi gresku MCA-007 i kaoo da podaci nisu ispravni. Kontaktirao sam A1 rekli su me nazvati da su prosljedili problem upravi.

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
MaciStyle kaže...

 Sinoc sam prebacio sa sportskog na filmski paket , programi na prijamniku su mi se uredni otkljucali ali mi se ne da logirati na HBO max , neznam jeli jos tko imao slicnu situaciju. Treba li mozda proci neko vrijeme da se to sinkronizira ili aktivira mozda. Javlja mi gresku MCA-007 i kaoo da podaci nisu ispravni. Kontaktirao sam A1 rekli su me nazvati da su prosljedili problem upravi.

 Da, ista greška je i meni. Baš javi kad saznaš. Hvala!

 

EDIT: Sad sam provjerio, meni je greška MCA-005.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2022 14:35 (SHELBY_09).
16 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Instalirao na Iphone i na Chromecast with Google TV i stvar radi bez problema. Imam to preko HT-a i iz prve se logirao. Titlovi OK, aplikacija puno brža i bolja, malo se maznulo od Netflix neke stvari ali na kraju bolje nego što je bilo pa čovjek mora biti zadovoljan.

 

Sadržaj svako vidi subjektivno ali definitivno ga ima više pa je opet bolje nego prije. 

 

 

Democracy is not for the people
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u

G20Titan Super, hvala, ovaj link radi, instalirao, daljinski radi i mogu se ulogirati bez greške. Čak i titlovi funkcioniraju! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2022 21:03 (cRazY dWarF).
3 godine
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Grundig 55" sve radi perfekcija, niti kaj šteka, titlovi rade kako oces i koje zeliš👍
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Jel ima popust za ovu mjesecnu pretplatu? Ili sam godisnju?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
rondovkci kaže...

Jel ima popust za ovu mjesecnu pretplatu? Ili sam godisnju?

 Ja sam kupio mjesecnu za 4,5 eur

 

12 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Sinoć sam aktivirao HBOmax na svom LG prijemniku sa kumovog accounta.

Ako se ne možete prijaviti sa starim HBOGO passwordom probajte napraviti novi (zaboravljeni pasword) tako je meni proradilo.

 Kažu da se istovremeno može gledati na tri uređaja, a inastalirati na neograničeno njih ili?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2022 13:51 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Kad ono dolaze filmovi na HBO obično? Mislim mogao bi prema tome uskoro i novi Batman, šta ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
45 dana od početka prikazivanja u kinima - znači 19. Travnja. (Ako nešto ne promjene u međuvremenu)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Prvi put sam na nekoj streaming platformi pa me zanima može li se kako mijenjati kvaliteta filma/serija jer recimo palim (Dinu,Teoriju velikog praska itd... ) rezolucija cak nije ni na 720p pari mi se ( palio sam preko ps5) . Down speed mi je 162.05 mb/s ,a upload speed 16.3 mb/s.

EDIT: na fire sticku mi je kvaliteta odlična

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2022 22:08 (MaciStyle).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Što se tiče slike, nemam zamjerke. Na mom TV-u (Android 9) djeluje mi malo bolja nego na Netflixu. No, imam problem sa zvukom. TV je spojen na višekanalno pojačalo, ili naški receiver, i iako pokazuje da dobiva 5.1 zvuk, u biti je stereo. Netflix i Plex normalno šalju 5.1 zvuk i sve štima. Zna li netko u čemu je stvar i kako riješiti? Mijenjao sam postavke na TV-u, bypass i sl., no ništa ne može osposobiti sve kanale.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Videotape kaže...

Što se tiče slike, nemam zamjerke. Na mom TV-u (Android 9) djeluje mi malo bolja nego na Netflixu. No, imam problem sa zvukom. TV je spojen na višekanalno pojačalo, ili naški receiver, i iako pokazuje da dobiva 5.1 zvuk, u biti je stereo. Netflix i Plex normalno šalju 5.1 zvuk i sve štima. Zna li netko u čemu je stvar i kako riješiti? Mijenjao sam postavke na TV-u, bypass i sl., no ništa ne može osposobiti sve kanale.

 Ovo sam i ja primjetio, meni stream ide sa Xbox-a i piše kao da je Dolby Atmos ali imam osjećaj da je običan stereo zvuk u pitanju.

Na Netflixu odmah primjetim razliku kada Atmos ide ali ovdje khm khm...

 

Da li postoji neki info da se prikaže kao i na Netflixu koliki je trenutni bitrate, rezolucija i vrsta zvuka kod puštenog videa ili to moramo nagađati? :D

13 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Posmatrač kaže...

 Ja sam kupio mjesecnu za 4,5 eur

 

 navodno će ta pretplata odnosno cijena promo razdoblja trajati neko vrijeme a ona se povećava...

5 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Gale92 kaže...
Posmatrač kaže...

 Ja sam kupio mjesecnu za 4,5 eur

 

 navodno će ta pretplata odnosno cijena promo razdoblja trajati neko vrijeme a ona se povećava...

 Pise for life.....

15 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Gale92 kaže...

 navodno će ta pretplata odnosno cijena promo razdoblja trajati neko vrijeme a ona se povećava...

 Tko nastavi plaćati tu jeftiniju pretplatu biti će mu ta cijena sve dok ne prekine, neovisno o vremenskom razdoblju.

4 godine
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Točnije, ako se u budućnosti cijena pretplate i bude dizala te ako se ista ne prekida uvijek ćeš imati 33% popusta na cijenu......

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Videotape kaže...

Što se tiče slike, nemam zamjerke. Na mom TV-u (Android 9) djeluje mi malo bolja nego na Netflixu. No, imam problem sa zvukom. TV je spojen na višekanalno pojačalo, ili naški receiver, i iako pokazuje da dobiva 5.1 zvuk, u biti je stereo. Netflix i Plex normalno šalju 5.1 zvuk i sve štima. Zna li netko u čemu je stvar i kako riješiti? Mijenjao sam postavke na TV-u, bypass i sl., no ništa ne može osposobiti sve kanale.

Izdvojeno iz njihovog supporta:

 

HBO Max will play the highest quality audio and video available for your device.

All devices must support HDMI 2.0 and HDCP 2.2 (your TV, media player, audio/video receiver, cables, adapters, and any other connected devices).

 

Ako je to sve ok, onda mora da je neki softverski glitch (pogotovo ako Netflix radi ok)...

Dok se vrti film, receiver za input signal bas pokazuje dvokanalni stereo?

5 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Pixidar kaže...
Videotape kaže...

Što se tiče slike, nemam zamjerke. Na mom TV-u (Android 9) djeluje mi malo bolja nego na Netflixu. No, imam problem sa zvukom. TV je spojen na višekanalno pojačalo, ili naški receiver, i iako pokazuje da dobiva 5.1 zvuk, u biti je stereo. Netflix i Plex normalno šalju 5.1 zvuk i sve štima. Zna li netko u čemu je stvar i kako riješiti? Mijenjao sam postavke na TV-u, bypass i sl., no ništa ne može osposobiti sve kanale.

Izdvojeno iz njihovog supporta:

 

HBO Max will play the highest quality audio and video available for your device.

All devices must support HDMI 2.0 and HDCP 2.2 (your TV, media player, audio/video receiver, cables, adapters, and any other connected devices).

 

Ako je to sve ok, onda mora da je neki softverski glitch (pogotovo ako Netflix radi ok)...

Dok se vrti film, receiver za input signal bas pokazuje dvokanalni stereo?

 

10 godina
neaktivan
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

 Najveci promasaj HBO GO preko nekog operatera.... Moj slucaj preko A1 prvi puta prilikom registracije nikako da mi uspije registracija jer lozinka nije tocna (nije da nije bila tocna nego se nije poklapala s njihovim pravilima o posebnim znakovima u lozinci, dok kod kreiranja loznke kod A1 moras imati posebne znakove). Drugi veliki propust kod HBO registracije preko operatera moras upisati korisnicko ime i lozinku koju koristis kod tog operatera i ta lozinka nije zasticnea nego je javno vidljiva kada se upise sto mislim da krsi sva pravila o sigurnosti na internetu..... 

Nakon par dana natezanja s A1 i HBO konacno to proradi i sve vise manje OK, no nikako nisam mogao skinuti sadrzaj lokalno na mobitel..... 

I da jos jedna fora svaki novi uredaj koji dodajes moras ''registrirati'' preko svog mobitela.....

 

Sada izade nova aplikacija i kaze mi mobitel (Android Samsung note 20) da aplikacija nije podrzana za moj uredaj??????

Ok krenem preko racunala da mogu opet dodati aplikaciju na televizoru, ne mogu pristupiti platformi HBO sa starim podatcima...... moram raditi ponovno registraciju preko operatera i opet ne prihvaca lozinku jer ima posebne znakove...... pa za poluditi..... i sada opet sve ispocetka.... 

Toliki neprofesionalziam od aplikacije do regisracije od strane HBO da cim uspijem se ponovno registrirati preko mobitela stisnut cu im takvu 1 da je prestrasno....

 
1 2 hvala 0
4 godine
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Ne znam za A1 ali preko HT-a ( Max tv ) prijavio sam sa starim podacima 10 uređaja u roku 10 minuta i sve je proško bez ikakvih problema.....

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
Pixidar kaže...
Ako je to sve ok, onda mora da je neki softverski glitch (pogotovo ako Netflix radi ok)...

Dok se vrti film, receiver za input signal bas pokazuje dvokanalni stereo?

 

Dok se vrti film receiver pokazuje da u njega ulazi 5.1 zvuk (iz televizije), kao da je sve u najboljem redu, no zvuk je samo stereo, odnosno 2.1. Rade prednji kanali i sub. Centralni i surround kanali ne rade. Na ostalim aplikacijama sve normalno radi, odnosno ako je miks stereo, receiver pokazuje da je stereo, ako je DD 5.1/Atmos/DTS onda i napiše što je. Za HBO Max napiše da je 5.1, a ono nije.

15 godina
neaktivan
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Imam pitanje za one koji za gledanje HBO MAX sadržaja koriste Chromecast na televizoru. Naime, kada gledam sadržaj na mobitelu mogu jednostavno mijenjati veličinu titlova, a tu je i niz drugih postavki vezano za titlove. Međutim, kada se spojim na Chromecast emitiraju se manji titlovi, a opcije POSTAVKE TITLOVA nema. U HBO GO aplikaciji takvih problema nije bilo. Postoji li neki način promjene veličine titlova kod gledanja na Chromecastu ili mi se možda posreći sa nekom novom verzijom aplikacije.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u

Meni sam nudi popust za ovu godinju pretplatu od 450kn a ovo placanje mjesecno pise mi 52 kn,to nije 4.5 eura :/

5 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
rondovkci kaže...

Meni sam nudi popust za ovu godinju pretplatu od 450kn a ovo placanje mjesecno pise mi 52 kn,to nije 4.5 eura :/

 Ne znam....Vidi sliku....

7 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Jesam eo uspio sam... tek kad sam preko 'oglasa' na nekom od web portala kliknuo dalo mi je popust. A kad sam iso direkt preko njihove stranice nije mi nudilo. 

dali se moze dijeliti hbo max na vise profila kao netflix? Da nas 3-4 frenda gledamo preko jednog acc?

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 15:35 (rondovkci).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u

Moze, najvise 3 uređaja istovremeno. Znaci ispadne nekih 12 kn mjesecno po osobi.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

"HBO Max će biti dostupan na vodećim uređajima i platformama, uključujući odabrane smart televizore (Samsung, LG i Android TV™),

uređaje za streaming (Apple TV 4K i Google Chromecast™), igraće konzole (PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox One i Xbox Series X|S),

mobilne telefone i tablete (iPhone, iPad, iPod Touch i Android™), kao i na stranici http://www.hbomax.com/.

 

 

HBO Max će također biti dostupan kod odabranih operatera. HBO Max nudi unaprijeđeno iskustvo gledanja,

uključujući mogućnost personalizacije do pet profila, gledanje sadržaja na tri uređaja istovremeno,

registraciju neograničenog broja uređaja po pretplati, 5.1. surround zvuk, Dolby Atmos i dostupnost određenih naslova u 4K."

 

Kćer je uzela HBO Max po promo cijeni i za sada isti koristimo ona, sin i ja.

Ja gledam na desktopu preko Chrome-a i to sasvim dobro radi.

A noćas sam instalirao aplikaciju i na mobitel Redmi Note 5 PRO koji ima

Android 9 OS i to također sve dobro radi.

 

Možda nemaju količinu sadržaja na izbor kao na Netflixu,

ali za 4,66€ mjesečno ipak ima dovoljno sadržaja za zabaviti se i za ubit vrijeme.

 

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 16:57 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u Hrv

Ako razmišljate o kupnji pretplate za HBO Max, odustanite od toga jer do sada osobno nisam uspio na HBO Max pogledati film a da nije bilo poteškoća i sl.

Da, ima više izbora filmova, serija itd. ali katastrofalno radi. S prijašnjim HBO GO servisom nikada nisam imao problema

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: HBO Max – nova stara streaming usluga stigla u
LijevaRukaDesnidzep kaže...

Ako razmišljate o kupnji pretplate za HBO Max, odustanite od toga jer do sada osobno nisam uspio na HBO Max pogledati film a da nije bilo poteškoća i sl.

Da, ima više izbora filmova, serija itd. ali katastrofalno radi. S prijašnjim HBO GO servisom nikada nisam imao problema

 Apsolutno nikakvih problema nemam i niko drugi se ovdje na forumu nije zalio na takve probleme. Nesto je do tebe ocigledno....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice