Greyp Bikes razvio napredno biciklističko računalo

poruka: 5
|
čitano: 3.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Greyp Bikes razvio napredno biciklističko računalo".
12 godina
offline
Greyp Bikes razvio napredno biciklističko računalo

Najsnažniji  procesor, softwer, digitalni retrovizor.... kome to uopšte treba ? Sjedneš na bicikl i pedalaš dok ti guzica ne utrne.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Greyp Bikes razvio napredno biciklističko raču
Ovo s kamerama je fora, ali mi se reprodukcija videa i glazbe čini prenategnutom. Za takve stvari je bolje imati integraciju sa mobitelom. Stave serijski držač sa ugrađenim QI bežičnim punjačem i na konju su. Regenerativno kočenje je next level, ali doći će i to prije ili kasnije...

BTW bila je svojevremeno vijest da stabilizacija kamera na motorima odlazi radi vibracija. Baš me znanima je li to i kod bicikala problem i ako da, kako su ga riješili.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Greyp Bikes razvio napredno biciklističko računalo

Uskoro će raditi kosilice za travu s kamerama, dječja kolica sa pametnim softverom i mješalicu za beton će spajati na internet.

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Greyp Bikes razvio napredno biciklističko raču
Na motorima se gumiranim nastavkom ublazuje vibracija, na biciklu je manji problem ako pricamo o cestovnoj voznji jer nema vibracija motora (engine).
16 godina
offline
Re: Greyp Bikes razvio napredno biciklističko raču
guslac kaže...

Uskoro će raditi kosilice za travu s kamerama, dječja kolica sa pametnim softverom i mješalicu za beton će spajati na internet.

 I think you could be onto something here..

 

 

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice