Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga korist

poruka: 9
|
čitano: 10.596
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga korist".
6 godina
offline
Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga korist

Čudi me da po istraživanju tako mali broj ljudi koristi beskontaktno plaćanje. Meni je to must have, na Ticwatchu s wear os-om kao i na Fitbitu.

 
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga ko
love2ml86 kaže...

Čudi me da po istraživanju tako mali broj ljudi koristi beskontaktno plaćanje. Meni je to must have, na Ticwatchu s wear os-om kao i na Fitbitu.

 Koristio bih ga da je podržano (na mom satu), ali nije... 

...
14 godina
offline
Re: Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga ko
love2ml86 kaže...

Čudi me da po istraživanju tako mali broj ljudi koristi beskontaktno plaćanje. Meni je to must have, na Ticwatchu s wear os-om kao i na Fitbitu.

 tako je, ja svoj Garmin takodjer cesce koristim u ducanu nego u aktivnostima. 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
Re: Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga ko
CalvinRi kaže...
love2ml86 kaže...

Čudi me da po istraživanju tako mali broj ljudi koristi beskontaktno plaćanje. Meni je to must have, na Ticwatchu s wear os-om kao i na Fitbitu.

 tako je, ja svoj Garmin takodjer cesce koristim u ducanu nego u aktivnostima. 

 

 

ja otkad sam si sat premjestio s lijeve na desnu ruku mi pokazuje mnogo više aktivnosti.

 

 

14 godina
offline
Re: Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga ko
CalvinRi kaže...
love2ml86 kaže...

Čudi me da po istraživanju tako mali broj ljudi koristi beskontaktno plaćanje. Meni je to must have, na Ticwatchu s wear os-om kao i na Fitbitu.

 tako je, ja svoj Garmin takodjer cesce koristim u ducanu nego u aktivnostima. 

 meni takodjer, najcesce koristena funkcija

13 godina
offline
Re: Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga ko
Ali ga moraš i češće čistiti
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
online
Re: Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga ko
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
 ja otkad sam si sat premjestio s lijeve na desnu ruku mi pokazuje mnogo više aktivnosti.

 

konačno ti točno pokazuje koliko ti ljubavnica Desanka Šakić radi.

bravooo...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
11 godina
offline
Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga korist

Nakon što su znanstvenici ustanovili da pametni satovi, totalno pogrešno pokazuju potrošnju kalorija, stvarno se pitam dal uopce i ima koristi nositi takve satove. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gotovo polovica vlasnika pametnih satova ga ko
Endymon kaže...

Nakon što su znanstvenici ustanovili da pametni satovi, totalno pogrešno pokazuju potrošnju kalorija, stvarno se pitam dal uopce i ima koristi nositi takve satove. 

Ima, jer:

- obično griješe u jednom smjeru (iako ne uvijek), tako da ako ti stalno pokazuje 100 kcal previše ili 100 kcal premalo, konkretna brojka ionako nije bitna, bitan je odnos jučer/danas/sutra,

- ionako ljudi u principu ne prate unos kalorija,

- oni koji prate unos kalorija znaju da sve te brojke koje zbrajaju također nisu egzaktne za konkretnu porciju koju su konzumirali, nego aproksimacija za određenu grupu proizvoda,

- te sat u principu motivira da se aktiviraš (ne mislim samo na podsjetnike, nego se i više trudiš, imaš u glavi da trebaš napraviti određeni broj koraka, kilometara, katova, ...).

 

Osobno sam se maknuo od pametnog sata jer me živcira sve oko njega - i praćenje aktivnosti i praćenje spavanja i povremeni problemi sa praćenjem i/ili sinkronizacijom. Kako sam tip kojem bi netko lagano mogao dijagnosticirati nekakav OCD, svjestan sam da imam neralna očekivanja od takvih gadgeta, ali si ne mogu pomoći i onda sam se jednostavno maknuo od toga. Plus što mi je danas fokus teretana umjesto vanjskiih aktivnosti, gdje praćenje pokreta ili otkucaja srca nije toliko niti važno niti točno. Ali najveći napredak koji sam napravio u fizičkim aktivnostima sam imao kada sam si bio nabavio prvi Garmin (trojku). Do danas sam ipak puno naučio i znam već po osjećaju koja mi je kadenca na bajku ili kojim ritmom i koliko dugo ili kvalitetno plivam, tako da sam se bez problema odrekao "benefita" obavijesti na satu o svemu i svačemu za malo mira ("peace of mind" mi je nekako prikladniji izraz).

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice