Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje vreb

poruka: 9
|
čitano: 3.236
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje vreb".
16 godina
offline
Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje vreb

Sjeverna Koreja ima najbolje hakere na svijetu.  

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje
kad se radi za komad kruva...onda mozak bolje radi...ovi hackeri iz imućnih zemalja...višak kila udara im u mozak
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
9 godina
offline
Re: Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje
HCMAA kaže...
kad se radi za komad kruva...onda mozak bolje radi...ovi hackeri iz imućnih zemalja...višak kila udara im u mozak

 Plus ako ne odradis posao kako treba pada glava.

12 godina
offline
Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje vreb

Uopće ne sumnjam da razvijaju malware u VS Community-ju.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 22:13 (pr0n_addict).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje vreb

https://www.theregister.com/2021/01/26/north_korea_targeted_me_0_day/

Prvi WTF trenutak: sigurnosni strucnjak koji se igra sa sumnjivim kodom izvan izoliranog okruzenja i to na masini na kojoj obavlja svakodnevne poslove.
Drugi WTF trenutak - Visual Studio izvrsava kod prilikom otvaranja projekta.

Koju drogu jedu ti ljudi?

 

 
2 0 hvala 1
8 godina
online
Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje vreb

Mora da su to sve vrhunski stručnjaci kad ne vode računa o tome što rade na računalu.

Bar danas nije problem dići virtualno okruženje u manje od 2 minute i eventualno testirati što god su htjeli (mada niti ono nije 100% sigurno tj. može se pobjeći iz njega). Svaki projekt pogotovo VS-a se može otvoriti u text editoru i pogledati malo što se tamo krije prije pokretanja, ja to redovito radim kad skinem neki kode. Hoću znati na koji način nešto radi.

 

MS alati oduvijek imaju neke klase koje su se automatski startaju, sjećam se još od VS 6, doc dokumenata i sl.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje vreb

Komedija.... pa sam google vam praktički hakiranjem pobere sve informacije sa uređaja tako da ako netko nekoga hakira onda jedino mogu hakirati google... npr. ako imate mob sa dualsim ubacite novu drugu sim karticu i google vam automatski daje do znanja da u mobu imate novi broj i još vam ga prikaže - dakle imaju pristup drugom sim-u u vašem mobu a kao ono nemaju vašim podacima na mobu?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 9:47 (Margo-I).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje vreb

ako ste IT-stručnjak(inja), ne prema vlastitom već barem dva potvrđena tuđa mišljenja, nakratko utrnite sve izvore zvuka oko sebe. noću i svjetla, jer se zvuk tad bolje čuje. e, sad: ako čujete "vreb, vreb", prestrašite se jer vas vrebaju (스토킹) iz sjeverne korejetine. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 12:32 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google upozorava da hakeri iz Sjeverne Koreje
Djuro von Prekoplotovich kaže...

https://www.theregister.com/2021/01/26/north_korea_targeted_me_0_day/

Prvi WTF trenutak: sigurnosni strucnjak koji se igra sa sumnjivim kodom izvan izoliranog okruzenja i to na masini na kojoj obavlja svakodnevne poslove.
Drugi WTF trenutak - Visual Studio izvrsava kod prilikom otvaranja projekta.

Koju drogu jedu ti ljudi?

 

- sve gluposti koje u takvim pamfletima čitamo su već rutina, no jedna se posebno 'ističe'.. ''uspjeli su povezati s ..'' uvjek povežu s (ubaciti: kinezi-rusi-korejanci ili tko već..) dok su dokazi ili barem ip-adresa nešto što ne postoji. Kako su povezali?

- 'pohvalno' (ali skriveno) ovaj textić barem spomene da takvi napadi ciljaju 'stručnjake' tj konkretne zanimljive mete, kompanije i sl. .. koji bi morali imati adekvatne stručnjake, koji znaju što i kako se radi, ne juzer-čitatelj ili baba s placa..  no to nije važno u textiću, nego naslov, hakeri+%ubaci% željena skupina/država. Koju drogu, skupu. Onu koju im google zaradom osigurava.

- od toliko napada recimo u prosječnoj godini koliko vidimo ovakvih naslova, koliko ih da neki dokaz, koliko ih pokrene neku istragu, policija-interpol i sl. .. ili što se desilo u slučaju rusa kojeg truju rusi, trenutna reakcija zapada.. dok uz ove textiće toga nema, zašto tj što to implicira.. to 'novinari' ne pitaju, ne istražuju, nego prenose pamflete.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice