Google oštro udara na konkurenciju – predstavljeni

poruka: 11
|
čitano: 5.004
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google oštro udara na konkurenciju – predstavljeni".
Google oštro udara na konkurenciju – predstavljeni

Očito je da se radi o vrhunskim uređajima ne toliko "vrhunske" cijene što je svakako plus (to je sada u rangu OnePlus i MI/Vivo/Oppo premium smartphoneova, vrlo zanimljiv smjer), no nažalost prezentacija je bila toliko interesantna da sam morao ugasiti nakon 20 minuta gledanja, jednostavno nisam izdržao.

 

Sada čekam recenziju na youtube od brojnih renomiranih recenzenata, ali koliko sam shvatio oni i dalje imaju "embargo", zabranu recenzije i smiju saom površno pokazati kako isti funkcioniraju/izgledaju.

 

 

Funkcije na kameri su zanimljive ali IMHO ne bih rekao jako korisne (motion blur ili brisanje objekata), pa niti Bokeh efekat na recimo najnovijem iPhoneu ili Samsungu ne radi kako treba (testirao sam na S20), jasno se vidi onaj "izrezani" dio fokusiranog dijela slike, kao da u Photoshopu amaterski označiš dio pa na pozadini staviš gaussian blur filter. Zgodno, ali daleko je to od nečeg što bi na ispisao kao fotografiju.

Vjerojatno za nekoliko godina kad AI bude učinkovitiji.

 

 

 

Lp.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2021 12:55 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google oštro udara na konkurenciju – predstavljeni

Kako naravno Hrvatska nije podržana na njhom store-u, interesira me da li ukoliko ga se kupi vani ima ikakva zapreka da telefon ne bi mogli koristiti?

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Google oštro udara na konkurenciju – predstavljeni

Da Google je očito napravil dobar posel, kako po pitanju dizajna tako i sa novim Tensor procesorom.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/google-pixel-6-pixel-6-pro/285198.aspx?page=0&jumpto=6427654&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google oštro udara na konkurenciju – predstavljeni

"Obećano je i pet godina sigurnosnih i tri godine OS nadogradnji, što će se mnogima zasigurno svidjeti."

 

Vau tri godine će nadograđivati os 

I onda netko pljuje po Apple-u. 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google oštro udara na konkurenciju – predstavl
Pixel kaže...

"Obećano je i pet godina sigurnosnih i tri godine OS nadogradnji, što će se mnogima zasigurno svidjeti."

 

Vau tri godine će nadograđivati os 

I onda netko pljuje po Apple-u. 

 Do sada im je opravdanje bio Qualcomm, zanima me kakvo je opravdanje sada.

 

Doduše rečeno je minimalno 3 godine što znači da može biti i više... ali tko zna.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Google oštro udara na konkurenciju – predstavl
Kako se Tensor nosi sa konkurencijom?
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google oštro udara na konkurenciju – predstavl
Daco kaže...

Kako naravno Hrvatska nije podržana na njhom store-u, interesira me da li ukoliko ga se kupi vani ima ikakva zapreka da telefon ne bi mogli koristiti?

 

Preko Google DE store-a se može kupiti (naručio non-pro verziju), nije sim lock-an. Jedini uvjet za shipping je adresa u DE, što se riješi preko mailbox servisa, npr. www.mailboxde.com

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google oštro udara na konkurenciju – predstavl
Najobičniji Exynos, prozvodi ga Samsung a gdje je Samsung tu je baterija katastrofa. Snap od ove godine i Exynos su dokaz za to
9 godina
offline
Re: Google oštro udara na konkurenciju – predstavl
hrc_smb kaže...
Daco kaže...

Kako naravno Hrvatska nije podržana na njhom store-u, interesira me da li ukoliko ga se kupi vani ima ikakva zapreka da telefon ne bi mogli koristiti?

 

Preko Google DE store-a se može kupiti (naručio non-pro verziju), nije sim lock-an. Jedini uvjet za shipping je adresa u DE, što se riješi preko mailbox servisa, npr. www.mailboxde.com

 čuo sam da ne dobijes slušalice, ako ide narudžba preko mailboxde.com adrese? što je tebi pisalo nakon narudžbe?

9 godina
neaktivan
offline
Google oštro udara na konkurenciju – predstavljeni

Je li moguce da ja ne mogu vidjeti radno vrijeme neke poslovnice na google trazilici na Firefox pregledniku ako nisam prijavljen Google racunom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google oštro udara na konkurenciju – predstavl
Dan1234567890 kaže...
hrc_smb kaže...
Daco kaže...

Kako naravno Hrvatska nije podržana na njhom store-u, interesira me da li ukoliko ga se kupi vani ima ikakva zapreka da telefon ne bi mogli koristiti?

 

Preko Google DE store-a se može kupiti (naručio non-pro verziju), nije sim lock-an. Jedini uvjet za shipping je adresa u DE, što se riješi preko mailbox servisa, npr. www.mailboxde.com

 čuo sam da ne dobijes slušalice, ako ide narudžba preko mailboxde.com adrese? što je tebi pisalo nakon narudžbe?

 

u uvjetima piše da je jedino potreba DE adresa. nitko ne verificira mjesto boravišta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice