Google neutralizirao cijeli svoj povijesni ugljičn

poruka: 65
|
čitano: 12.810
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google neutralizirao cijeli svoj povijesni ugljičn".
8 godina
offline
Re: Google neutralizirao cijeli svoj povijesni ugl
Gallu:

Porez koji je generalan i uzima dio viška vrijednosti od svih kako bi se financirale zajedničke potrebe je dobra stvar. Drugim riječima, na taj način se financiraju stvari koje se ne mogu drugačije efikasno riješiti. Oporezivati jednu granu industrije zbog štetnih posljedica a zaboraviti ostatak civilizacije, silom gurati rješenja na krivom mjestu je nešto drugo. Na kraju su svi odustali od dijela tih rješenja, a vrijeme prolazi.
Ja rekoh
3 godine
offline
Re: Google neutralizirao cijeli svoj povijesni ugl
Normalno. Vrijeme prolazi. Treba se jasno odrediti što je pripritet a ne lupkati u magli sa hrpom upitnika iznad glave. Teško se oteti dojmu da naši eto, baš i nisu sigurni što prioritet zaista je... Znam da je problem neplanskog trošenja novca koji se plaća u razne fondove a na kraju nema veze s onime za čime bi prvotno trebao biti namijenjen...
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 18:36 (Gallu).
16 godina
offline
Re: Google neutralizirao cijeli svoj povijesni ugl
Gallu kaže...
Evo. Moderator mi je pobrisao post. Nadam se da si sretan. Uglavnom - ispadaš smiješan kad se loviš tema o kojima očito memaš blage veze. Drži se onoga što ti leži...

Mora ti se barem priznati da uvijek sa stilom pobjegneš iz svake diskusije. Da parafraziram kolegu:

 

SVAKA ĆAS

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 20:09 (memulica).
3 godine
offline
Re: Google neutralizirao cijeli svoj povijesni ugl
A što diskutirati o acidifikaciji sa likom koji ne zna ni na koju stranu ide pH skala i koliki je omjer između 8.2 i 8.1 na istoj... A pravi se da je svu pamet svijeta popio...
Drži se ti rađe one jedna cementa, tri pijeska. Za drugo sumnjam da jesi...
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 11:23 (Gallu).
16 godina
offline
Google neutralizirao cijeli svoj povijesni ugljičn

Meni nije ispod časti miješati i beton, ako treba. Od argumenta imaš samo uvrede, ali eto pošto još nisi odskakutao imam nekoliko pitanja:

 

 

 

I gdje se sprema ta pusta energija od ventilatora i sunčanih ploča?

I odakle nama el. energija kad padne mrak ili bonaca?

I kakva je razlika između -0.1 pH i -1.0 pH u slanoj vodi?

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice