Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok zaključana tema

poruka: 107
|
čitano: 18.553
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok".
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Djeluje da pikaš trešnje. Tu još ostaje da ti kao treća strana ne znaš da li su snimke stvarno odakle se tvrdi da jesu. Nakon toga ostaje još činjenica da postoji šansa da sami sebe oderu. Iskreno, ne bi me ništa čudilo.

No evo jedan primjer da vidim kako ćeš riješit. RU tvrdi da su uništili skladište US oružja, Ukrajina tvrdi da nisu.
13 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
silvio3105 kaže...
Nakon toga ostaje još činjenica da postoji šansa da sami sebe oderu. Iskreno, ne bi me ništa čudilo.

Da, Zelenski je osobno naredio da sami sebe bombardiraju. Bogami, ovaj forum kao da čitam Sputnjika.

 

 

Ako ćemo gledati na tvoj način; zašto bi išta trebali vjerovati znanstvenicima? Kako znamo da nisu plaćenici od strane vanzemaljaca? To me stvarno ne bi čudilo.

silvio3105 kaže...
No evo jedan primjer da vidim kako ćeš riješit. RU tvrdi da su uništili skladište US oružja, Ukrajina tvrdi da nisu.

Rusija tvrdi da je uništila više HIMARSa nego što je SAD poslao istih Ukrajini. (???)

Rusija je tvrdila da neki dan nisu gađali luku u Odessi, Ukrajina je rekla da je, da bi na kraju Zaharova sama potvrdila da su gađali luku u Odessi. (???)

Rusija je rekla da nije gađala shopping centar u Kremenčuku, optužili Ukrajince da su sami gađali isti, pa nakon par sati i službeno potvrdili da ipak jesu gađali, ali ne shopping centar nego neku tvornicu oružja u blizini, pa je centar slučajno zahvatila vatra i srušila ga do temelja. (???)

Rusija je tvrdila da nije u cilju osvojiti Kijev, ali su uredno išli na Kijev. (???)

Rusija je tvrdila da ne žele maknuti Zelenskog, da bi sada rekli da im je to primarni cilj. (???)

Rusija je prijetila Švedskoj i Finskoj odmazdom zbog ulaska u NATO, da bi na kraju rekli da ih NATO na granicama ne zabrinjava. (???)

Rusija je rekla da žele spriječiti "genocid" u Donbasu, pa su kasnije ipak rekli da im je cilj Ukrajinu odsjeći od Crnog mora i spojiti Rusiju s Transnistrijom. (???)

 

Ja ovako mogu do sutra. Sad je tvoj red da mi navedeš bar toliko primjera gdje je Ukrajina radila lažne tvrdnje kao u ovom slučaju Rusija.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 20:31 (Marko :D).
6 godina
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

Usput, Zaharova govori ono što mora. Tko zna što je u pitanju...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
@picajzla

Napisao si Savezna A P.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 21:41 (Punti).
11 godina
online
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Punti kaže...
@picajzla

Napisao si Savezna A P.

znam što sam napisao, napisao sam 'savezna, a ne srpska pokrajina' iz razloga jer je kolega SupremeCommander napisao da je kosovo bila pokrajina u sastavu srbije

 

ali, kako to da te toliko muči jel u nazivu bila savezna ili socijalistička, ali niti malo ne reagiraš na tvrdnju da je kosovo bilo srpsko, iako to odavno u jugi nije bilo, nego je bilo samostalno i neovisno od srbije i u potpunosti s jednakim pravom na otcjepljenje, dakle u razini republika

 

to je poanta priče u razlikama između onoga što je kolega uspoređivao - da je kosovo u jugi bilo neovisno od srbije i nikako isto kao separatisti u ukrajini

naravno da srpskom narativu 'vekovnih ognjišta' te činjenice ne odgovaraju, no to je već nešto sasvim drugo

 

15 godina
online
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

Ne mogu vam opisati koliko mrzim to licemjerje i dvostruka mjerila. Američko uvođenje demokracije i "branjenje našeg načina života" nije uništilo niti jednu bolnicu, školu, ubilo civila, dijete?

 

Izvještavanja na način da se jednu stranu konstantno pljuje i gazi, a drugu ("svoju") konstantno pravda ili učinjeni zločini umanjuju ili skrivaju je meni strahovito iritantno! A tako se radi već desetljećima. Zapadni svijet ima vrlo snažnu medijsku i propagandnu mašineriju.

Itekako se dobro sjećam izvještavanja naših medija kada je bijesnio rat u Siriji i kako su konstantno, ali konstantno pljuvali po Sirijskoj vojsci i njihovom predsjedniku Basharu. Pa optuživanja za korištenje kemijskog oružja...

 

Budimo pošteni i osuđujmo SVE zločine! Ne samo osuđujmo, nego počinitelje i odgovorne treba i KAZNITI!

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

Ja jos uvijek ne razumijem kaj je s plinom i naftom. 

Europa ne zeli financirati rat pa je prestala kupovati?

Europi je Putin zabranio uvoz?

Zelenski naredio Europi da ne uvozi ili ce se rasplakati?

Pokvarena turbina? 

Kruh? U zemljama koje imaju i vise nego im je potrebno? 

Svaka od tri vodece ekonomije je trenutno u nekoj vrsti krize. 

Korona ili Ukrajina? 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

Meni je najviše zabrinjavajuće da ovo sve što se događa ne bude uvod u nešto još gore. Svjetski sukob. Kada su velike gospodarske krize na pomolu (točnije, itekako je kriza započela, ali još je toliko jako ne osjećamo), tada kreću unutarnja previranja. U državama, u tim okolnostima mogu izroniti i "spasitelji" naroda, nacija. A stvaraju se i savezi. Nažalost, svašta je moguće. Pokuša li Kina zauzeti kojim slučajem Tajvan, a SAD je kao izjavio tj. Biden da će ih braniti, e onda je to čini mi se to. Nadam se da takav ishod neće biti, ali spremaju nam se velike promjene u skorije vrijeme imam dojam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 23:37 (Izzy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
fer-de-lance kaže...

всей душой с украинским народом!!!

 

ti si stvarno emocionalno nezrela osoba...

čovjek se otkrije kad-tad.

 

žalostan sam i razočaran što ću forumaša koji nekada piše kvalitetno, poštivao sam ga jer je nesvadljiv, tolerantan....a sad sumanut (vjerojatno podvojena osobnost, ili piše netko drugi...potpuno drukčiji mozak) morati staviti na black list.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
2 godine
online
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

a i ti silvio3105 što se svuda petljaš ideš na odmor....

 

ne obraćam ti se, ne obraćaj mi se.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
1 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Nisam ti se ni obratio, ne znam čemu taj post, pogotovo kad vidim kolika je rupa između tog posta i tvog prethodnog, kao da te je nešto žuljalo pa si morao nekog uzet na pik.
Nisam ni Markanu stigao odgovorit jer mi se ne da tipkat na mobu, nit mogu fino odgovorit.
16 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
Izzy kaže...

Pokuša li Kina zauzeti kojim slučajem Tajvan, a SAD je kao izjavio tj. Biden da će ih braniti, e onda je to čini mi se to.

Napad Kine na Taiwan je vise u domeni science-fiction nego realnosti.

Geografija, invazija/logistika, pripreme..

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
3 godine
odjavljen
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
nixass kaže...
Izzy kaže...

Pokuša li Kina zauzeti kojim slučajem Tajvan, a SAD je kao izjavio tj. Biden da će ih braniti, e onda je to čini mi se to.

Napad Kine na Taiwan je vise u domeni science-fiction nego realnosti.

Geografija, invazija/logistika, pripreme..

 Sklapaju svemirsku stanicu, i vec su jednom pokusali napasti Tajvan, tako da ne mislim da je to ikakav SF. 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
RealLifeLore? 😁
16 godina
offline
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
silvio3105 kaže...
RealLifeLore? 😁

RLL je napravio video o onome o cemu se prica vec neko vrijeme, samo je lijepo to sumirao :D
Malo previse je bacio fokus na TSMC imho

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
14 godina
online
Re: Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku
@picajzla

Ne muče me točne činjenice, samo krivi nazivi.
16 godina
moderator
offline
Google će biti zabranjen u Donjecku i Lugansku, ok

 

...
Moj PC  
3 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice