God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

poruka: 38
|
čitano: 10.825
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k".
8 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Nista protiv portova, ako su dobro odradjeni. Starost igre nema veze, zasto ne ozivjeti i pribliziti i pc igracima neke naslove....

No u slucaju gow, bas kao i u slucaju hzd-a mislim da se jednostavno radi o hajpanju na nastavke, koji sigurno nece u dogledno vrijeme biti portani, tako da, samo lozenje ekipe na kupnju ps5......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Jack Sparrow

Samo se ti tješi bome si se načekao da ju odigraš.

Mi ćemo na PS5 igrati novi GOW, a ti ćeš brljat na PC-u ovaj stari. 

14 godina
offline
God of War za PC zakazan za siječanj, sreći nema k

Po ovome dolazi tu još svašta na PC

 

NVIDIA Responds to GeForce NOW Database Leak, Says List Included 'Speculative Titles' (wccftech.com)

 

  • Gran Turismo 7

    • Horizon Forbidden West

      • Ghost of Tsushima

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
forumaš kaže...

Po ovome dolazi tu još svašta na PC

 

NVIDIA Responds to GeForce NOW Database Leak, Says List Included 'Speculative Titles' (wccftech.com)

 

  • Gran Turismo 7

    • Horizon Forbidden West

      • Ghost of Tsushima

 

 

 Ghost bi mogo doc, al za Horizon ne vjerujem da bude tak brzo dok za GT7 mislim da nebu uopce doso

 

al dobro vidjet cemo mozda se sony smiluje

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
hummer0 kaže...
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Jack Sparrow

Samo se ti tješi bome si se načekao da ju odigraš.

Mi ćemo na PS5 igrati novi GOW, a ti ćeš brljat na PC-u ovaj stari. 

Zaboravljaš da na PCu možemo igrati brdo PS4 naslova preko PS Now usluge, kao i GOW, ali bolje čekati da odigraš poštenu u 4k 60fps, nego na 30 fps na upscaleanom 4k ili preko streaming servisa lol

 

By the way ti ćeš igrati novi odgođeni GOW negdje u 2022, vjerovatno u 30 frejmova i upscale 4k jer će igra sigurno biti zahtjevnija,  a ja do tada završim GOW,Uncharted u 4k u 60 frejmova, te još Forza 5, Starfield, State of decay 3 and list goes on. Te čekam da Playstation porta još igri na PC, jer valjda znaš da sada imaju sasvim odvojeni studio samo za poratnje igri na PC. Jer su vidjeli uspjeh.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 11:38 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Jack Sparrow kaže...
hummer0 kaže...
Jack Sparrow kaže...

I pobjednik console warsa je...........PC

 Jack Sparrow

Samo se ti tješi bome si se načekao da ju odigraš.

Mi ćemo na PS5 igrati novi GOW, a ti ćeš brljat na PC-u ovaj stari. 

Zaboravljaš da na PCu možemo igrati brdo PS4 naslova preko PS Now usluge, kao i GOW, ali bolje čekati da odigraš poštenu u 4k 60fps, nego na 30 fps na upscaleanom 4k ili preko streaming servisa lol

 

By the way ti ćeš igrati novi odgođeni GOW negdje u 2022, vjerovatno u 30 frejmova i upscale 4k,  a ja do tada završim GOW,Uncharted u 4k u 60 frejmova, te još Forza 5, Starfield, State of decay 3 and list goes on. Te čekam da Playstation porta još igri na PC, jer valjda znaš da sada imaju sasvim odvojeni studio samo za poratnje igri na PC. Jer su vidjeli uspjeh.

 Ma prođe baba sa kolačima dok oni to prebace živiš sad i sad treba uživati. Tko zna što će biti slijedeće godine.

15 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
hummer0 kaže...

 Ma prođe baba sa kolačima dok oni to prebace živiš sad i sad treba uživati. Tko zna što će biti slijedeće godine.

 do kad oni to prebace ja uživam i u PS4, PS5, Xbox i PC igrama. 

Nebitno mi je dal igram igru odmah sada, ili godinu dana kasnije. To su sve singleplayer igre, pa nema da neće biti igrača na serverima i slično.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 11:55 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: God of War za PC zakazan za siječanj, sreći ne
Jack Sparrow kaže...

 da pa su ljudi sigurno tolko glupi da kupe rabljeno konzolu za punu cijenu. I dalje ćeš izgubiti dosta, svaka rabljena stvar odmah pada na skoro pola cijene.

 

Osim toga ako netko kupi cijelu konzolu radi jedne igre, je blago rečeno, budala. Gafičku kupiš i imaš ju duže vremena. Igraš i naslove od prije 20 godina i sve novo, a sa konzolom samo aktualno ili staro po 3-4 godine.

 Pa ne kupuju novu. Kupe polovnu konzolu s igrom koju žele odigrati i onda je prodaju za isto novca.

 

Evo npr: https://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/playstation-4-pro-oglas-35604232

 

Za mjesec dana je možeš prodati i čak zaraditi na njoj.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice