Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna premi

poruka: 39
|
čitano: 12.447
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna premi".
15 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna p
Gajotres kaže...

Krvi ti isukrstove za cijenu 11 kartica kupim novu Toyotu corollu hibrida.

 -ali, gledaj to pozitivno.. :) napokon model koji ima 2+2 dp+hdmi porta.. ne više 3+1.. to je izuzetan napredak :)) i vrijedi svake kune (ne baš svake tisućice).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna premi

Ko jadikuje da nema grafickiih za kupit? Misim... uvijek se onih 5-10% performansi placalo papreno, ali ovi ga meću a vazelin ne mažu  ... Ne kontam ljude koji ne mrze yebene kriptovalute. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 21:43 (esko).
Moj PC  
6 0 hvala 2
3 godine
offline
Re: Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna p
Osjecam gadenje prema onim ljudima koji nam ovo misle prodati po ovoj cijeni, još vise prema onima koji to kupe i to podrze😁
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2021 9:08 (Boris grozni).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna p
Boris grozni kaže...
Osjecam gadenje prema onim ljudima koji nam ovo misle prodati po ovoj cijeni, još vise prema onima koji to kupe i to podrze😁

 

A gle, frend u firmi je prije 4-5 dana uzeo EVGA 3080ti za 1500 eura. Ja sam isto blizu da povucem okidac. Nekima to nije problem ali cijene su stvarno generalno super sjebane. Vracam se za irsku 16.08. i onda cu poceti ozbiljno gledati da stvarno nesto uzmem.

Pratim trziste i polovnih i novih grafickih bas intenzivno. Prije koji tjedan je sve gotovo u potpunosti stalo. Nove grafe su napokon in-stock a polovne su preplavile trziste. I sta se dogodilo? Nitko nista ne kupuje. Nove su uzasno preskupe a polovne zahvaljujuci tome i dalje drze svoju cijenu (iako je osjetno pala u odnosu na mjesec-dva ranije). I sada su svi u iscekivanju - svi se nadaju da ce se novima cijena spustiti i na taj nacin da ce i polovne pojeftiniti. A novima ce cijena tesko pasti jer firme koje ih prodavaju ne zele ispusiti na njima.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna premi

Jebiga, gameri prodali majnerima svoje grafe skupo i sad bi kupili nazad jeftino :D Kupite si konzole :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2021 9:31 (forumaš).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna p
forumaš kaže...

Jebiga, gameri prodali majnerima svoje grafe skupo i sad bi kupili nazad jeftino :D Kupite si konzole :D

 

Ja sam prodao svoju mineru skupo i nije mi zao. Vec sam ju mjesecima htio prodati jer me totalno izludila i dao bih ju bio za 350 eura. Na kraju doslo ovo ludilo i prodao sam ju za 800. Sad za te pare mogu ubosti 3070, mozda cak i 3070ti. Meni je to poprilican skok bez ikakvog ulaganja.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna p
Ja se iskreno nadam da ce jedna 3070ka bit dovoljna za novi BF na 2K rezi!🙏🏻
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna p

DLSS i nemaš frke, čak i za max detalje brijem.

13 godina
offline
Re: Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC 12GB - Popuna p
Ne znam nikoga tko je privatno kupio bilo sto slicno, samo iskljucivo kada treba za posao po tim cijenama.

Nitko drugi ne razmislja jos o tome niti ce dok se ne spuste cijene, nista cudno iskreno. Niste valjda ocekivali da ce sad narasti privatna prodaja/kupnja, pa cijene su i dalje duple...

Ja jos vrtim 1080FE i nimalo me ne zanima dok se ne unormale cijene. Jednako kao sto me ne zanima prijeci na konzole ikada.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2021 11:23 (Mad Ant).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice