Gideon Brothers predstavili logističkog robota koj

poruka: 8
|
čitano: 4.966
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gideon Brothers predstavili logističkog robota koj".
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gideon Brothers predstavili logističkog robota
ludizao kaže...

Znači ekipa stručnjaka, koja ima funkcionalan proizvod i stvarne naručitelje, jedva nekako prikupi dvije milje eura, dok PR ekipa studenata i čistačica dobije 50 milja kuna i još 30 milja eura za naslikavanje maketa. Može neki članak o tome kako je to moguće, a da nije promo copy-paste novinarstvo?

 

Kome je palo 80 milja?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gideon Brothers predstavili logističkog robota
DanijelX kaže...
ludizao kaže...

Znači ekipa stručnjaka, koja ima funkcionalan proizvod i stvarne naručitelje, jedva nekako prikupi dvije milje eura, dok PR ekipa studenata i čistačica dobije 50 milja kuna i još 30 milja eura za naslikavanje maketa. Može neki članak o tome kako je to moguće, a da nije promo copy-paste novinarstvo?

 

Kome je palo 80 milja?

 Vjerojatno misli na Krimca.

14 godina
offline
Gideon Brothers predstavili logističkog robota koj

velika je razlika što su ovi na tržištu gdje kupci kupuju nešto zato što im je korisno a ne zato što mogu.
Ako nekoj kompaniji robote ponude Kuka, Denso, ABB ili Gideon oni će gledati koji je efikasniji, koji im je isplativiji, kojeg će lakše i brže implementirati u svoju proizvodnju i na kraju kupiti model od jednog ponuđača (jer im treba).
Ako neki multimilijunaš vidi da slične automobile nude Rimac, Ferrari i Konigsegg on neće gledati koji je isplativiji, bolji, kupit će od svakog po dva komada (jer može).

Na tržište luksuzne robe se lakše probiti, važno je da je skupo i da ima dobru reklamu, industrijska robotika je nešto drugo.
Gideon ima teži scenario od Rimca, njihov proizvod nije "in", nije glamurozan, nije socialnetworkbullshit, i zato ulagači nisu navalili kao na ovog drugog.

Moj PC  
8 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gideon Brothers predstavili logističkog robota
ludizao kaže...

Znači ekipa stručnjaka, koja ima funkcionalan proizvod i stvarne naručitelje, jedva nekako prikupi dvije milje eura, dok PR ekipa studenata i čistačica dobije 50 milja kuna i još 30 milja eura za naslikavanje maketa. Može neki članak o tome kako je to moguće, a da nije promo copy-paste novinarstvo?

Pa nitko nije "dobio" novac, netko je investirao u njih. Javi se Gideonu pa ulozi svoj stan i nagovori jos 100 ljudi pa ce Gideon "dobiti" 10 milja eura.
Bem ti komunizam i stav koji smo usvojili da svatko ima pravo tudjim novcem upravljati.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gideon Brothers predstavili logističkog robota
zoki.zlikowski kaže...

Bem ti komunizam i stav koji smo usvojili da svatko ima pravo tudjim novcem upravljati.

 Da... primjetio sam da smo mi i u praksi i mentalno naslijedili najgore od svih mogućih sistema, uključujući i feudalizam i monarhiju. Živio sdk! pardon, fina :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gideon Brothers predstavili logističkog robota
ludizao kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Pa nitko nije "dobio" novac, netko je investirao u njih. Javi se Gideonu pa ulozi svoj stan i nagovori jos 100 ljudi pa ce Gideon "dobiti" 10 milja eura.

Bem ti komunizam i stav koji smo usvojili da svatko ima pravo tudjim novcem upravljati.

50 milja kuna poticaja su dobili, kao što su kredit od 30 milja eura isto dobili iako im je poslovanje takvo da svako toliko razmišljaju da će možda morati staviti ključ u bravu. Tu se postavlja pitanje kako to da firme čije poslovanje nije gotovo isključivo PR ne mogu ni sanjati poticaje ili kredite u spomenutim iznosima, a odgovor je da gospodin otac ima debele veze u politici. Ni jedno ni drugo dakle nisu nikakve investicije. Bem ti slobodu govora, kad svatko može lupetati o nečem o čemu nema pojma. Takvi nisu u stanju skužiti ni o kojoj firmi se priča, a kamoli što drugo.

Ne razumijem kaj tebe hebe sto su dobili novac EU? Nasao si bas po Rimcu pljuvati, pljuj po Francuzima i njihovoj subvencioniranoj poljoprivredi, pljuj po Nijemcima i njihovoj subvencioniranoj auto industriji. Bas te Rimac nasao smetati? To te najvise zulja jer ti je susjed, jel? Malo smo jalni? Sigurno si mu preblizu pa te grize kad ga vidis da se vozi u skupom autu, a ti nemas ni za Punto?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gideon Brothers predstavili logističkog robota
ludizao kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Ne razumijem kaj tebe hebe sto su dobili novac EU? Nasao si bas po Rimcu pljuvati, pljuj po Francuzima i njihovoj subvencioniranoj poljoprivredi, pljuj po Nijemcima i njihovoj subvencioniranoj auto industriji. Bas te Rimac nasao smetati? To te najvise zulja jer ti je susjed, jel? Malo smo jalni? Sigurno si mu preblizu pa te grize kad ga vidis da se vozi u skupom autu, a ti nemas ni za Punto?

 

Otkad su činjenice pljuvanje? Odgovorio sam ti da su ipak dobili pa sad kad vidiš da nemaš argumeneta skrećeš temu u osobne vode, jel da? Zašto me Rimac smeta bi svakom s tri čiste trebalo biti samo po sebi jasno, a ako tebi ipak nije, odi na Forum.hr pa se educiraj. Imaš temu sa stotinama stranica pojašnjenja. Pravo je pitanje zašto tebe činjenice o dotičnom smetaju toliko da ti kućni neodgoj probija u prvi plan?

Dobili su - nije negativno, to je pozitivno. Sad kad smo zakljucili da mozemo cestitati Rimcu na uspjehu sto je dobio novac objasni mi sto te to smeta Rimac bez da gledam traceve po forumu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gideon Brothers predstavili logističkog robota
ludizao kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Dobili su - nije negativno, to je pozitivno. Sad kad smo zakljucili da mozemo cestitati Rimcu na uspjehu sto je dobio novac objasni mi sto te to smeta Rimac bez da gledam traceve po forumu.

 

Dobili je i te kako negativno, ako se uzme u obzir da je dobiveno po političkoj liniji odnosno da se vjerojatno radi o nezakonitom pogodovanju. Da je sumnjivo, jasno je po tome što firma balansira na rubu stavljanja ključa u bravu, a samo ih preveliki poticaji i krediti održavaju iznad vode. Čitaj malo. Smeta me "legalna" korupcija, kojom je zemlja premrežena. Tebe ne smeta?

Ja se s tobom apsolutno ne bih slozio jer ne smatram da su dobili po nezakonitom pogodovanju. Dapace, takve optuzbe bez dokaza su krivokletstvo i podlijezu kaznenom zakonu. Pricas kao pijanac u lokalnom kaficu koji svima sapce na uho sto je cuo od Putina, a nije se maknuo dalje od ducana da kupi cigarete.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice