Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu 2 P

poruka: 10
|
čitano: 4.514
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu 2 P".
12 godina
offline
Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu 2 P

Može li mi netko objasniti zašto Garminovi satovi imaju ovakvo nevjerojatno trajanje s jednim punjenjem? Apple watch izdrži jedan dan, a ima sve predispozicije za savršenu optimizaciju jer je cijeli dizajniran.in-house.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu
Zato sto njihovi zasloni nemaju pozadinsko osvjetljenje, niti su self emissive tipa (OLED). Koriste specijalnu memory in pixel tehnologiju koja trosi daleko manje baterije nego konvencionalni displeji. Satovi su savrseno citljivi na Suncu (stovise tada se najbolje vidi ekran) dok se po mraku moras oslanjati na paljenje pozadinskog osvjetljenja (koje gori par sekundi i onda se gasi).

Tu mozes vise procitati:

https://www.garmin.com.sg/minisite/garmin-technology/wearable-science/chroma-display/
12 godina
offline
Re: Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu

To nije istina za sve modele, Venu serija ima AMOLED ekrane npr.

12 godina
offline
Re: Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu
kerum kaže...

Može li mi netko objasniti zašto Garminovi satovi imaju ovakvo nevjerojatno trajanje s jednim punjenjem? Apple watch izdrži jedan dan, a ima sve predispozicije za savršenu optimizaciju jer je cijeli dizajniran.in-house.

Jer su najmanje smart-watch od svih drugih, efikasni senzori, praktično nepostojeće 3rd party aplikacije .......

Venue ekipa je entry level watch bez ikakve sportske metrike i specijalne namjene, recimo nešto kao precizniji(sportskiji) GT2  

Hočeš pravi Garmin ? onda ideš na Forrunere,Fenix,Delta ili posebna MARQ serija

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 21:30 (wenclino).
6 godina
offline
Re: Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu
.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2022 2:12 (love2ml86).
6 godina
offline
Re: Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu
wenclino kaže...

Jer su najmanje smart-watch od svih drugih, efikasni senzori, praktično nepostojeće 3rd party aplikacije .......

Venue ekipa je entry level watch bez ikakve sportske metrike i specijalne namjene, recimo nešto kao precizniji(sportskiji) GT2  

Hočeš pravi Garmin ? onda ideš na Forrunere,Fenix,Delta ili posebna MARQ serija

 Baš svih?

12 godina
offline
Re: Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu
love2ml86 kaže...
wenclino kaže...

Jer su najmanje smart-watch od svih drugih, efikasni senzori, praktično nepostojeće 3rd party aplikacije .......

Venue ekipa je entry level watch bez ikakve sportske metrike i specijalne namjene, recimo nešto kao precizniji(sportskiji) GT2  

Hočeš pravi Garmin ? onda ideš na Forrunere,Fenix,Delta ili posebna MARQ serija

 Baš svih?

Nadam se da nisi ništa iščašio s ovim komentarom

6 godina
offline
Re: Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu
wenclino kaže...
love2ml86 kaže...
wenclino kaže...

Jer su najmanje smart-watch od svih drugih, efikasni senzori, praktično nepostojeće 3rd party aplikacije .......

Venue ekipa je entry level watch bez ikakve sportske metrike i specijalne namjene, recimo nešto kao precizniji(sportskiji) GT2  

Hočeš pravi Garmin ? onda ideš na Forrunere,Fenix,Delta ili posebna MARQ serija

 Baš svih?

Nadam se da nisi ništa iščašio s ovim komentarom

Dakle Garmin je manje smart od Polara, Suunto, Corosa? (naravno, mislim na non Wear OS modele).

12 godina
offline
Re: Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu

Svi navedeni su sport-watch a manje smart-watch i da krenemo iz početka, svi imaju odličnu bateriju jer nisu smart-watch.

13 godina
offline
Garmin proširuje ponudu s dva nova sata - Venu 2 P

Trenutno sam nas FENIX modelu Saphire 6X Pro već nekih preko tri godine, i uglavnom sam zadovoljan ponuđenim mogućnostima i opcijama kao planinar, ribič, plivač, ronioc na dah makar mu nije to neka prim namjena, hodač, pa čak i u teretani. 

Ako i postoji neka manjkavost, nije turbo prevelika, obzirom ima velik broj pixela, senzori su vrlo dobri, aplikacija ima na tone i skinova, karte su i primjena možda i nešto najbolje u cijeloj priči. 

Uočene prednosti na modelima 7, konkretno na modelu 7X a manjkovi na mojem 6X Pro, su touch screen, stroboskopska lampica, poboljšana bakterija, malo ljepši izgled menia uopće. 

Ono što je meni malo tlaka/višak je solarno kao pojam uopće. Zauzima dosta zone ekrana, meni i ovakav sat drži preko tjedan dana kada planinarim vikend, budem u teretani tri puta tjedno i prehodam u sedam dana prosjek 18000 koraka. 

 

Ako i budem piknuo kojeg, to će biti onaj model 7X bijelog pijeska, nakon crne šestice sa hrpom silikonskih narukvica, ovaj mi je apasolutno će će!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice