Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

poruka: 36
|
čitano: 10.395
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu".
13 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Pa ja sam imao prije galaxy S4, kamera je bila na slicnom mjestu i radila je sasvim normalno tako da mislim da nebude problema sto se toga tice.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
ParaNO1d kaže...
Qudek kaže...
ParaNO1d kaže...

Ne znam zašto se ovo forsira. Notch je barem na sredini, a ovo je desno. Zašto te kamere nisu na sredini također? Ovo izgleda očajno. 
Osobono bih se odrekao prednjih kamera u potpunosti jer nisam klinka od 15 godina koja dnevno napuca 15 selfija. Ok onda se gubi jedan način biometrijskog otključavanja ali i na to bih pristao uz dobar čitač otiska prsta ispod ekrana. Bolje da je Sasmung napravio anketu žele li korisnici pravi "infinity screen" bez prednjih kamera ili tako nešto. Uvijek bih odabrao bez kamere na prednjoj strani.

  S10 ce imat samo jednu prednju kameru pa takav dizajn nebi trebao biti toliko neugledan.

Kako će kamera na takvoj poziciji funkcionirati? Moraš li nakreniti mobitel kada želiš slikati ili? Vjerujem da će biti problema kao i na laptopima koji nemaju kameru iznad ekrana nego ispod ili sastrane. Realno ako moraš zakretati mobitel da bi koristio prednju kameru onda možda bolje i da je nema. 

 please stop

16 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Qudek kaže...
Pa ja sam imao prije galaxy S4, kamera je bila na slicnom mjestu i radila je sasvim normalno tako da mislim da nebude problema sto se toga tice.

 Note 4 je imao problem s tim jer si mobitel uvijek morao "tiltat" ulijevo za selfie. Kamera je pomaknuta previse desno a mob je dosta sirok

To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
Qudek kaže...
ParaNO1d kaže...

Ne znam zašto se ovo forsira. Notch je barem na sredini, a ovo je desno. Zašto te kamere nisu na sredini također? Ovo izgleda očajno. 
Osobono bih se odrekao prednjih kamera u potpunosti jer nisam klinka od 15 godina koja dnevno napuca 15 selfija. Ok onda se gubi jedan način biometrijskog otključavanja ali i na to bih pristao uz dobar čitač otiska prsta ispod ekrana. Bolje da je Sasmung napravio anketu žele li korisnici pravi "infinity screen" bez prednjih kamera ili tako nešto. Uvijek bih odabrao bez kamere na prednjoj strani.

  S10 ce imat samo jednu prednju kameru pa takav dizajn nebi trebao biti toliko neugledan.

 Ovo izgleda super, kamera se ni ne skuži jer se stopi s status.ikonicama.

Neki gore su govorili da je ovo gore od običnog notcha, dafaq ljudi?

Notch je izrez zaslona 1/3 ili kod nekih 2/3, ovo je točkica u zaslonu koja se ni ne skuži od ikonica, o čem pričamo?

Preko notcha nikako nisam mogao preći al ovo nije nikakav problem.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
12 godina
offline
Re: Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu
ATJLučko kaže...

Možda sam too much konzervativan, ali kako će funkcionirati kamera sa strane ?! 

 Ovo se vidi iz aviona da je loš photoshop

12 godina
offline
Galaxy S10+ imat će kapsulasti otvor u zaslonu

O ukusima se ne raspravlja ali ove dvije rupice od kamera s desne strane su odvratinije od notcha. 

Kod notcha barem znam da ima 3d skeniranje face i da ima to sve smisla., a ovo kod S10 služi nićemu...

 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice