Gabe Newell: Želimo pomoći Microsoftu da dovede Ga

poruka: 4
|
čitano: 3.338
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gabe Newell: Želimo pomoći Microsoftu da dovede Ga".
Gabe Newell: Želimo pomoći Microsoftu da dovede Ga

Pretplatnik sam gaming usluge "Utomik" već neko vrijeme. Omogućuje igranje cca 1000 casual i indie igara, i meni tako nešto puno više paše nego gamepass (gdje su mi igre prekomplicirane i jednostavno nemam vremena igrati ih toliko dugo).

 

Šteta da nema podrške za Linux, mislim da bi na takvom handheld uređaju Utomik bio i više nego dobrodošao, povrh svega jer igre ne traže zahtjevno računalo, velika većina njih je u 2D-u.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Gabe Newell: Želimo pomoći Microsoftu da dovede Ga

Je l' ono Gabe na slici?! Da me je neko pitao, pre bih rekao Richard Stallman. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gabe Newell: Želimo pomoći Microsoftu da doved
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pretplatnik sam gaming usluge "Utomik" već neko vrijeme. Omogućuje igranje cca 1000 casual i indie igara, i meni tako nešto puno više paše nego gamepass (gdje su mi igre prekomplicirane i jednostavno nemam vremena igrati ih toliko dugo).

 

Šteta da nema podrške za Linux, mislim da bi na takvom handheld uređaju Utomik bio i više nego dobrodošao, povrh svega jer igre ne traže zahtjevno računalo, velika većina njih je u 2D-u.

 

 

 

 Prvi put cujem i vidim za ovo. 

Re: Gabe Newell: Želimo pomoći Microsoftu da doved
Arctic Skies kaže...

 Prvi put cujem i vidim za ovo. 

 

 

Ako voliš casual igre ovo je no-brainer. Ima i nekih AA (nisu baš AAA) naslova no uglavnom nešto starije. Meni se najviše ipak dopada da mogu igrati razne Hidden Object, Picross, Card Games, isl. stvari, te klasične avanture.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice