Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

poruka: 117
|
čitano: 16.593
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se ".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
phoenix2003 kaže...

Biće da žena ne da u kafanu?!

 Pa nije ga u Irsku slala da se provodi, nego da lovu kući donosi.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
bill_jobs kaže...

Lik ladno, onako iz glave, nabraja koji je bio na bugovoj ljestvici aktivnosti na forumu svake godine.....

To je stvarno prežalosno sušat, odrasli čovjek kojem je stalo do nekih brojeva postova po forumu i rankova.

 

I kaže 3 puta u 5 godina izašao u neki pub, znači jedina zanimacija mu je sjedit pred pc-em i borit se za što veću poziciju na bugovom forumu??

Kad bi mu netko slučajno pobrisao account ovaj bi vjerovatno počinio samoubojstvo, jer život više ne bi imao smisla.

Ali sva sreća pa smo čuli i o toj krizi, kad je bio tražio da mu se pobriše profil pa su ga čak iz buga smirivali....

Znači meni je bilo neugodno gledat ovaj video, a kamoli da to idem nekom pričat javno.

 

Ne sjećam se kad sam pogledao besmisleniji video na youtubu, istina, nisam odgledao svih 28 min. nego samo 12 jer jednostavno dalje nije imalo smisla.

Bolje da ste našli nekog hrvata koji je u Irsku otišao radit kao konobar i koji ima "život" pa da čujeme neke anegdote.

 

P.S. Ono što je možda najžalosnije u cijeloj priči, čovjek je programer, bavi se bazama i razvojem, a nema ama baš ni jedan post u tim temama na forumu.

Znači, nikome nije pomogao oko tih stvari i oko programiranja sa svojim znanjem, nego skuplja "poene" okolo na plitkim temama.

 

Ne ponovio se ovakav intervju.

 Eto i ti si ispuzao iz nekog kamena, kako zivot? Nemas koronu jos?

15 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
DarthMarkus kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Ne znam jel su samo meni njih dvoje identični?

Da ne piše ko je gost mislila bi da je Petricu gost njegov brat. Jab' se na njihovom mjestu zapitala... 

 Kao da gledam dva palca da pričaju.

 

  Dvije lepinje.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
EricCartman kaže...

Kad ćete ugostiti Ajara?

 mislis, kad ce Ajar ugostiti njih?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
nixass kaže...
EricCartman kaže...

Kad ćete ugostiti Ajara?

 mislis, kad ce Ajar ugostiti njih?

 h) nemam kameru (i namjeru kupiti je) no ionako se od dima ništa ne bi vidjelo

nj) headset (sennheiser gsp 107) od prvoga dana skuplja prašinu u originalnom pakiranju jer mi je jedan klijent rekao da će mi trebati skajp (nemam ni to) pa se predomislio.

ž) volim biti anonimni asocijalan neznanac iz sjene te samozatajno nevidljiv

k) ne želim biti povod nekome da poslije djecu plaši mnome, u okviru pedagoško-odgojnih mjera nacističke provenijencije

š) nisam programer izvan područja mikrovalne i vešmašine (u IT-u samo korisnik te ka(n)tica za sve, za očvrsja i napudbine, kad nekome zapne)

h) gotovo sam 100% (zaokruženo) nezanimljiv ikome osim onima u petrovoj, na davanju krvi, i svojem psu (motivi nepoznati)

č) nema bug toliko cenzure koliko mogu pizadrija izgovoriti u MT/sek

 

bora čorba ("dvorska budala"): "nađite drugog, k'o vas jebe / ja sam budala samo za sebe." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Ajar kaže...
EricCartman kaže...

Kad ćete ugostiti Ajara? 

bora čorba ("dvorska budala"): "nađite drugog, k'o vas jebe / ja sam budala samo za sebe." 

Pročitao si me  "Veliko, veliko hvala."

 

Btw ovaj folding@home bi bio dobar način za opravdati nabavku jednog R9-3950 kad mi sada jedva treba i quad core za starcraft2

14 godina
odjavljen
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
EricCartman kaže...
Ajar kaže...
EricCartman kaže...

Kad ćete ugostiti Ajara? 

bora čorba ("dvorska budala"): "nađite drugog, k'o vas jebe / ja sam budala samo za sebe." 

Pročitao si me  "Veliko, veliko hvala."

 

Btw ovaj folding@home bi bio dobar način za opravdati nabavku jednog R9-3950 kad mi sada jedva treba i quad core za starcraft2

 

Šta nije ta igra single thread?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

Kaze moja mama da sam lijep i da ste hejteri

Freak Show Inc.
 
41 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Friday kaže...

Kaze moja mama da sam lijep i da ste hejteri

 Mama uvijek zna najbolje

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Jakovp kaže...
EricCartman kaže...
Ajar kaže...
EricCartman kaže...

Kad ćete ugostiti Ajara? 

bora čorba ("dvorska budala"): "nađite drugog, k'o vas jebe / ja sam budala samo za sebe." 

Pročitao si me  "Veliko, veliko hvala."

 

Btw ovaj folding@home bi bio dobar način za opravdati nabavku jednog R9-3950 kad mi sada jedva treba i quad core za starcraft2

 

Šta nije ta igra single thread?

 Još po izlasku 2010. je bila 2-threaded, a mislim da su s nekim od brojnih updatea promijenili engine, pa se sad snalazi i sa quad coreom.

9 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Ajar kaže...
nixass kaže...
EricCartman kaže...

Kad ćete ugostiti Ajara?

 mislis, kad ce Ajar ugostiti njih?

 h) nemam kameru (i namjeru kupiti je) no ionako se od dima ništa ne bi vidjelo

nj) headset (sennheiser gsp 107) od prvoga dana skuplja prašinu u originalnom pakiranju jer mi je jedan klijent rekao da će mi trebati skajp (nemam ni to) pa se predomislio.

ž) volim biti anonimni asocijalan neznanac iz sjene te samozatajno nevidljiv

k) ne želim biti povod nekome da poslije djecu plaši mnome, u okviru pedagoško-odgojnih mjera nacističke provenijencije

š) nisam programer izvan područja mikrovalne i vešmašine (u IT-u samo korisnik te ka(n)tica za sve, za očvrsja i napudbine, kad nekome zapne)

h) gotovo sam 100% (zaokruženo) nezanimljiv ikome osim onima u petrovoj, na davanju krvi, i svojem psu (motivi nepoznati)

č) nema bug toliko cenzure koliko mogu pizadrija izgovoriti u MT/sek

 

bora čorba ("dvorska budala"): "nađite drugog, k'o vas jebe / ja sam budala samo za sebe." 

 Vecer sa barba Ajarom, svaki tjedan dok se ne umorimo. Salji adresu na PP, saljem ti webcam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 1:13 (pravi_covijek).
9 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Friday kaže...

Kaze moja mama da sam lijep i da ste hejteri

 Nisi lijep, ali si simpatican i imas ok posao pa ti je sve oprosteno.

16 godina
odjavljen
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

Sad kad su svi rekli svoje da kazem i ja koju...

 

Prvo - mislio sam da je neka zajebancija u pitanju jer me Petric 1.4. pitao da to odradimo. Mislio sam da ce u konacnici biti clanak tipa "kako smo navukli velikog zajebanta za prvi april". Ali kako sam od onih koji non-stop nekog jebu onda sam objerucke prihvatio jer ako dajes trebas znati i primiti. Don't do the crime if you can't do the time...

Nisam uopce pogledao video iako mi ga je Petric odmah poslao. Previse cringy za bilo koga a pogotovo za mene u ovom konkretnom slucaju. Moja zena ga je pogledala i ostala je jako razocaran jer sam previse ozbiljan bio.

A kako je jedan kolega vec primjetio - moja slika je vec bila tu na forumu kad je bila nagradna igra za nuforce slusalice. Isto tako je bio i moj video na predzadnjem BFS (bar mislim da je bio predzadnji) gdje sam se javio iz Irske Centralne Banke gdje sam radio u to vrijeme. A ako pretrazite forum za "Spelac" naci cete omanju hrpu postova gdje me ljudi koji me poznaju zapravo oslovljavaju po prezimenu (iako masa njih misli da mi je to nadimak)

 

Nadalje, ovo je velik iskorak za jednu stvarnu osobu koja je do sada bila sakrivena iza avatara i nicka. Bez obzira kako "lame" ovo sadrzajno bilo ipak je trebala doza hrabrosti za pokazati se glavom i bradom.

Po prirodi sam neki poremeceni ekstrovert koji se dobro osjeca u drustvu i javnom nastupanju ali ipak nisam pretjerano sklon druzenju. Vise volim biti kod kuce sa zenom i djecom ali ako me pitas da odrzim govor pred par tisuca ljudi - samo cu pitati gdje je mikrofon. Kad sam zadnji puta bio kum u svatovima mlada mi je otisla ugasiti mikrofon dok sam drzao govor (jer sam poceo objasnjavati njenoj rodbini da smo se mladozenja i ja upoznali u zatvoru).

 

Spominju se tu u temi opsjednutost zvjezdicama, statusom, ovim i onim... Kakvim statusom ljudi? Koliko vrijede te zvjezdice? Jel mogu otici na intervju za posao pa to staviti kao referencu? Ili zaraditi koju tisucu eura od svojih slika na "instacu"?

Ja uzivam ovdje na forumu jer ima hrpetina stvarno kul likova iza kojih se ja mogu samo sakriti i ljudi koji su spremni nakucati kilometre teksta da pomognu nekom anonimcu. Pa tko normalan ne bi uzivao? Ima lezernih tema gdje se moze drobiti o svemu i svacemu. Da, radije cu 2 sata citati kako ljudi undervoltaju procesore ili zatezu latencije na memorijama nego otici u pub u kojem je pivo 7 eura. E nek sam glup... Uostalom, uopce ne pijem alkohol. Koji kurac cu u pubu onda? To je kao da odes u javnu kucu po zagrljaj.

 

A kad smo kod pomaganja... Sudjelovao sam u temama o programiranju i bazama. Moj najveci doprinos je definitivno u temi o odlasku u Irsku. Dao sam sve od sebe da ljudima pruzim informacije iz prve ruke. A mimo javno napisanog - dobio sam stotine privatnih poruka sa konkretnim pitanjima. I to tako sirok spektar pitanja da je tesko za povjerovati. Od pitanja vezanih za rentanje stana u Dublinu, kuda dalje sa karijerom, konkretna pitanja za baze podataka, do osnovnoskolaca koji me pitaju za savjet o upisu u racunalnu skolu. Poslao sam ovdje na forumu vec poprilican broj originalnih win10 keyeva ljudima koje uopce ne poznam. Zasto da placaju na ebayu par eura ako ima ja mogu dati nesto sto svejedno necu iskoristiti?

Morat cete mi vjerovati na rijec - ima toga vise nego se vidi u mojim postovima i u ovom intervjuu...

 

Ali da se razumijemo - ja sam pain in the ass ovdje na forumu mnogima. Jer podjebavam, prgav sam kad se povampirim i vrlo cesto sam na granici dobrog ukusa i forumskih pravila. Ali zajebant sam i privatno i tu nema bulsita - ono sto vidite na forumu vidjeli biste i da me poznate.

 

A posebno mi je fascinantan lik koji me proziva da sjedim kod kuce i brojim svoje postove. Ne, ne sjedim kod kuce i ne brojim svoje postove. Nakucao sam od nule crawler koji skupi sve podatke i parser koji ih obradi i ispljune u bazu. I upite za neke stvari koje bi ljudima mogle biti zanimljive. Statistika1, Statistika2

Znas, bavim se bazama i obradama podataka. I potrosio sam sate i sate da bi ljudi mogli uzivati koju minutu dok proskrolaju kroz tih par postova. To je jedan od nacina na koji vracam ovoj zajednici sto me trpi.

A sto se tice toga da "iz glave" napisem koliko sam kada postao... sad cu ti odati veliku tajnu nas ultrapopularnih zvijezda - novinari ti posalju otprilike o cemu ce se raditi u intervjuu pa se mozes pripremiti. Zato sam ja malo skicnuo u svoju bazu da ga mogu demantirati u tome da sam najaktivniji forumas

 

Kul, ha? A evo sada sam te cak i naucio kako izgleda jednostavan SQL upit. Vidis da nisam tako los

 

A sad molim da se organizira peticija da se isti oblik intervuja napravi sa Ajarom i ihushom. Bez toga ne priznam...

Freak Show Inc.
 
45 0 hvala 18
12 godina
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

Stari moj, samo rolaj...

Nit ti Ajar, silu gubi

Stari Ihush, svijetu reci...

 

Zbog ovakve ekipe i ostalih ok članova, volim popratiti ovaj forum... 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Friday kaže...

Sad kad su svi rekli svoje da kazem i ja koju...

 

 

Svaka čast na postu, ali nemaš se potrebe opravdavati, pogotovo ne onom povampirenom trollu :)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Jakovp kaže...

Svaka čast na postu, ali nemaš se potrebe opravdavati, pogotovo ne onom povampirenom trollu :)

 

Ma ne pravdam se. Barem mislim da se ne pravdam iako mozda tako izgleda.

Jebe mi se - imam 5 zvjezdica, buducnost mi je osigurana...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 1:15 (Friday).
15 godina
online
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
"Poslao sam ovdje na forumu vec poprilican broj originalnih win10 keyeva ljudima koje uopce ne poznam. Zasto da placaju na ebayu par eura ako ima ja mogu dati nesto sto svejedno necu iskoristiti?"

Mogu posvjedočiti da je ovo istina.
Čovjek mi je poslao ključ za Windows 10 x64 Pro bez ikakvih kompliciranja. Odgovorio mi normalno na moju zamolbu, napomenuo da mu se javim na PP ako slučajno zaboravi jer se upravo sprema na put iz Hr u Irsku.
Kad sam sljedeći dan došao ponovno na forum, čekala me privatna poruka od kolege Fridaya a u njoj navedeni Win 10 ključ.
Eto, iskoristiti ću ovu prigodu da se još jedared zahvalim kolegi Fridayu na tome.
Živio 🍻
Tigar Krezumica
16 godina
odjavljen
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

Ovo gore je moj drugi account (jedan od), tako stvaram privid popularnosti

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 1:22 (Friday).
 
14 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
"Ovo gore je moj drugi account (jedan od), tako stvaram privid popularnosti"

Ovo si se sad zlagao k'o pes 😜😂
Tigar Krezumica
9 godina
neaktivan
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

Nisam pogledao ni jedan bugov video kad imaju gosta pa tako necu ni ovaj.

Kak kazes cringe je i vjerojatno se izgovara mnogo pizdarija bar iz prijasnjih videa u komentarima se vidjelo.

Fora kaj je forumas bio. Cestitam.

Inace mislim da je Friday vec stavio sliku davno sa nekog rostilja ili Tako nesto i vec se vidjelo da misli da su ljudi glupi ko kurac.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

 

Drugovi forumaši, ajd ostavite se Friday-a. Čovjeka prozivate za džaba.

Friday je svojim sudjelovanjem ovdje na forumu, u samom BUG-u svojim tekstom, pojavljivanjem u video dao ogroman doprinos cijeloj stvari za koju se BUG bori.

BUG je instituacija, a Friday je ljudina. 

 

Ljudi ne vole njegov uspjeh, pa mu zamjeraju tobože neke stvari. Okretanje pile napako, čisti spin. Trollanje, nekogs jer nije luzer kao i vi.

Sramota, vaša trollerska.

 

Volim Friday tekstove, baš sam uživao u njegov videu sa Draganom, te ne mogu ostati ravnodušan kada čitam mrziteljske komentare kontra njega. 

Friday je napisao gomilu korisnih tekstova, dao veliki doprinos ststisci foruma, dobar je drug, radničkog podrijetla, u sebi nosi sve vrline jenodg viteza slavonske ravni, pomaže svima kome može,...

Plemenit, humorističan, dobra duša....Šta bi vi još više?

 

Ljudi ako ste nezadovoljni sa sobom, okrenite se prema sebi, te počnite raditi na sebi. Gledanjem tuđih života, neće poboljšati sebe.

Iako je ovo virtualni svijet, brijem da u real life niste baš tako odvažni.

Zbog toga što u real life ima ljudi koji neće baš tako blagonaklno gledati na vaše bahato komentiranje.

 

 

------------

 

@Silent horror1992

 

Ostavi se Drage na miru. Drago je ljudina.

Takve rasprave su bile sprečavane zbog kršenja pravila foruma.

SF-SN!

 

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
4 3 hvala 0
11 godina
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

petko, ajd odsviraj nam nešto... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Friday kaže...

 Ja sam pogledao. 

Cijenim ovaj istup te normalan pristup u razgovoru dva normalna čovjeka.

Sto se mene tice jedan veliki plus, apsolutno nemam negativnih komentar vec cista pozitiva a u nekim stvarima smo zapravo i dost slicni

 

Ako nekog zanima ja u "pubu" birtija kaficu nisam bio vise od 5 puta u 10 godina... Najveci domet i to obozavam mi je otic u setnjicu s klincima i zenom i sjesti u kafic na sladac, limunadu ili tak nesto.. Kafice, izlaske itd ne volim, imam vise vremena doma se posvetit nekim svojim stvarima koje vise volim..

 

Samo naprijed.

Eto sada igram Farming Simulator 19 i zabrijo sam da bi se mogo bavit time i doma s obzirom da sam s sela i bas gledam kak da kupim traktor i opremu :):)

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 11:15 (toxic).
14 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Friday kaže...

Sad kad su svi rekli svoje da kazem i ja koju...

 

 

A sad molim da se organizira peticija da se isti oblik intervuja napravi sa Ajarom i ihushom. Bez toga ne priznam...

 A glavnog forum gura si zaboravio,da njega nema forum bi davno propao a on je  RAMBOX.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 12:25 (dreadmoore).
12 godina
neaktivan
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

"Poslao sam ovdje na forumu vec poprilican broj originalnih win10 keyeva ljudima koje uopce ne poznam. Zasto da placaju na ebayu par eura ako ima ja mogu dati nesto sto svejedno necu iskoristiti?"- Friday 

 

Još jednom zahvaljujem od srca na dva win 10 key-a, Pro i Home.

Hvala ti !!!

Drži se gore u Irskoj.

Pozdrav tebi i tvoj obitelji!!!

"Just A Dream ".
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

Sad ce fridaya zasuti porukama, ej imas kljuc 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite se

ha ništa onda ako ne može ajar, dajte nam PzKpfw 

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Friday kaže...

...

Kul, ha? A evo sada sam te cak i naucio kako izgleda jednostavan SQL upit. Vidis da nisam tako los

A sad molim da se organizira peticija da se isti oblik intervuja napravi sa Ajarom i ihushom. Bez toga ne priznam...

 Za jednog od njih dvojice će trebati simultani prevoditelj.

 

fromcelltohell kaže...
"Poslao sam ovdje na forumu vec poprilican broj originalnih win10 keyeva ljudima koje uopce ne poznam. Zasto da placaju na ebayu par eura ako ima ja mogu dati nesto sto svejedno necu iskoristiti?" 
Mogu posvjedočiti da je ovo istina. 
...

 Ja mogu posvjedočiti da je ovo čista laž.

 

Meni je isto poklonio key, a mene pozna.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 16:50 (CyberDemonVZ).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Silent horror1992 kaže...
PzKpfw kaže...

 

------------

 

@Silent horror1992

 

Ostavi se Drage na miru. Drago je ljudina.

Takve rasprave su bile sprečavane zbog kršenja pravila foruma.

SF-SN!

 

 

 

 

Gle ga. 😂

Jesi ti njegov staratelj, odvjetnik ili bilo koja persona koja ga zastupa i govori umjesto njega ?

Nijednom riječju nisam rekao kakav je on čovjek, ne poznam čovjeka, kako da to uopće kažem ?

Niti želim to.

Ali to što sam napisao je istina, doduše malo sam se našalio dok sam opisivao kak je to izgledalo, ali kom krivo il pravo no tako je bilo.

Eto ti si imao potrebu stavit na kraj posta partizansku parolu koju su parzizani izvikivali dok su ubijali nedužne i bacali žene i civile u jame.

Ajde mi reci samo jednu stvar. 

Što će na IT forumu ratni poklič ? 

Ma kakav on bio.

 

 

Ajde sad kad si tako pametan reci koji rat se vodio pod pokličem SF-SN? U pm...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Friday s Bugovog foruma vas poziva: pridružite
Jakovp kaže...

 

Ajde sad kad si tako pametan reci koji rat se vodio pod pokličem SF-SN? U pm...

 

Svi znamo koji 

 

 

 

 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 16:53 (texas.bug).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice