Foxonn seli dio proizvodnje iPhonea u Indiju

poruka: 5
|
čitano: 2.704
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Foxonn seli dio proizvodnje iPhonea u Indiju".
12 godina
offline
Foxonn seli dio proizvodnje iPhonea u Indiju

Polako ali sigurno radna snaga u Kini postaje skupa. U zadnjih 7 godina se cijena nasih radnika u IT-u udvostrucila. Jos uvijek je to puno jeftinije od cijene u EU, ali trend je vise no ocit. Za najkasnije 10 godina se vecina proizvodnje seli natrag na stari kontinent, ali ovaj put robotima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Foxonn seli dio proizvodnje iPhonea u Indiju

indijci još nisu upoznali sve čari bacanja kroz prozor. kako ljubazno od foxxcona! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Foxonn seli dio proizvodnje iPhonea u Indiju
Ajar kaže...

indijci još nisu upoznali sve čari bacanja kroz prozor. kako ljubazno od foxxcona! 

 Zato i idu tamo, dica ne mogu dobavit ponistru. 

13 godina
offline
Foxonn seli dio proizvodnje iPhonea u Indiju

Baš me zanima koliko bi ste srali po “Foxonn” firmi da otvori takav pogon u Hrvatskoj, i da vas postave za neke makar poslovođe u smjenama ?! 

Uvjeren sam da nebi bilo većih lajavaca, gorih diktatora spram radnika i većih prvoboraca od onih iz II Svjetskog rata koji bi očekivali i odlikovanja za sebe prije nego što bi uopće počeli i prvi dan raditi 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Foxonn seli dio proizvodnje iPhonea u Indiju

Radim u tvrtci koja ima ogranke po cijelom svijetu, pa tako imam priliku surađivati i s našim Indijcima.Ne može ih Foxconn toliko malo platiti koliko ovi mogu muljati i zabušavati. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice