Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno ček

poruka: 9
|
čitano: 6.224
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno ček".
7 godina
offline
Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno ček

Mene zanima odgovor na samo jedno pitanje. Kada ce izaci verzija za PC?

(ovo je vise retoricko pitanje)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno
Gdje kupiti jeftinije ovu igru za PS4?
500 kn je brutalno puno.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno
tokyu kaže...

Mene zanima odgovor na samo jedno pitanje. Kada ce izaci verzija za PC?

(ovo je vise retoricko pitanje)

 to se još ne zna. sigurno će se pojaviti ali prije 2021 je ne očekuj. prvo da izađu sve epizode za konzole pa će tek tada biti pc verzija

7 godina
online
Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno ček

"Gleda Cloud u vrata..."

Aha.... 

 

Šteta kaj su sjebali priču zbog današnjih SJW trendova, i ti retardirani alternate timelineovi su sad u trendu, samo zato da Aerith ne mora poginut jer bi se ovi gejčići današnji rasplakali...

I Zack preživi, i ekipa s početka igre, i uopće više nema smisla.

ali ajd, možda bar dodaju mogućnost da Cloud nategne Baretta  (premda bi Barret upotrijebio minigun za predigru sigurno ).

 

Kruha i igala...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno ček

Meni je igra super, i ne kužim ovo whinanje oko promjene priče. Zato i je remake, a ne remaster. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno

A promjena priče je tu isključivo zato da ih ovi new age emosi ne razapni zato kaj sephiroth dekapira aerith, ništa drugo.

Timu koji radi na igri nije uopće to bilo u planu, ali kad se PR odjel upetljao sve je pošlo po zlu.

Na kraju budu motali frulicu i trčkarali livadom svi skupa s sephirothom, hojom, i svima iz shinre...

Debilana na kvadrat, samo da ne bi povrijedili filinge današnjim dečko-curicama...

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno ček

Ja sam se davno pomirio sa time da su remakeovi hit ili miss pa ako mi ne pašu odnosno nisu doslovni remake ih idem gledati iz prizme "nove igre".

 

Prvo pravo razočaranje sam doživio sa Twin Snakesom jer nemam Gamecube, a gledao sam po internetu kako igra super izgleda ali si nisam htio igru spojlati gledajući videe.

Kad je igra postala igriva na Dolphin emulatoru skoro sam zaplakao, al ne od sreće nego muke koliko je to smeće od igre. Od tad taj isprdak ne postoji za mene...

Spyro Reignited Trilogy, Crash N Sane Trilogy i CTR sam s guštom odigrao uzduž i poprijeko jer su pravi remakeovi i stvarno su pogodili set i setting u igrama.

 

FF7R gledam kao nastavak i kao takav dobar je. Crisis Core sam morao dva puta prijeći da ga prihvatim.

Sa drugim prijelazom sam znao što me čeka i zguštao se u igri.

 

Uglavnom sad sam u 20h igre i zabavljam se, igra lijepo izgleda. Jedino što materije ne rade isto kao i prije, to me malo je8e.

IT me iznevjeri
Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno ček

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE izlazi za 

PC 16.12.2021., a moći će se kupiti samo na EGS

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 12:54 (Hero96).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Final Fantasy VII Remake - Putovanje vrijedno ček

80 eura, no thank you

Nadam se 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice