Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

poruka: 45
|
čitano: 9.261
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo".
7 godina
protjeran
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

Veoma lijepo

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

Jedva čekam Charlie Chaplin i Stan&Laurel filmove u 4K !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
ATJLučko kaže...

Jedva čekam Charlie Chaplin i Stan&Laurel filmove u 4K !!!! 

 Misliš Stan Laurel & Oliver Hardy?

8 godina
neaktivan
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

Kaže se stajalište ili kolodvor, a ne stanica

 
0 27 hvala 1
16 godina
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

Za zainteresirane tu je Jacksonov "they shall not grow old".

Malo drukčiji princip al isti cilj, dobiti WW1 snimke u modernom, high def, normaliziranom obliku

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
13 0 hvala 4
8 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
Punti kaže...
ATJLučko kaže...

Jedva čekam Charlie Chaplin i Stan&Laurel filmove u 4K !!!! 

 Misliš Stan Laurel & Oliver Hardy?

 mislite na Debelog i Mršavog ?  

 

waaagh ; #boycottTurkey
6 godina
protjeran
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Kaže se stajalište ili kolodvor, a ne stanica

 

ukrućena goropadnica
15 godina
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

ovo se u nas ne bi moglo snimiti, jer nitko nema strpljenja toliko čekati.  (ustvari, mogu ostaviti fotić pa time-lapse, ako netko ne ukrade napravu, a hoće u roku kraćem od 10 min. )

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 15:57 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Kaže se stajalište ili kolodvor, a ne stanica

 

Nemas ni jednu zvjezdicu i pricat ces onako kako mi kazemo

Freak Show Inc.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
Friday kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Kaže se stajalište ili kolodvor, a ne stanica

 

Nemas ni jednu zvjezdicu i pricat ces onako kako mi kazemo

 

7 godina
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

Ja čekam da isto naprave s Murnauovim djelima, to bi bila prava stvar...

 

Kruha i igala...
 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

 

 

Imas srece sto Mary Sue nije raspolozena za lov...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
Je. Kaže se postaja. Ko Slovenci. I kaže se magično. Ko Srbi.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
fer-de-lance kaže...

Ja čekam da isto naprave s Murnauovim djelima, to bi bila prava stvar...

 

 O da, to bi bilo zanimljivo vidjeti, pogotovo Fausta koji mi je njegov vizualno najjači film. 

 

Neznam jesi znao, ali Eggers planira napraviti remake Nosferatua. Inače bi na takvo što rekao da je čista glupost, ali nakon što sam pogledao The Lighthouse, možda i ne bude loše

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 19:46 (geronimo4661).
14 godina
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

Boje se mijenjaju kao na božićnjem drvcu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
geronimo4661 kaže...

 O da, to bilo bilo zanimljivo vidjeti, pogotovo Fausta koji mi je njegov vizualno najjači film.

 

Neznam jesi znao, ali Eggers planira napraviti remake Nosferatua. Inače bi na takvo što rekao da je čista glupost, ali nakon što sam pogledao The Lighthouse, možda i ne bude loše. 

 O da, i meni je Faust najjači, a bome je i Nosferatu genijalan, to današnji debili-redatelji ne mogu napraviti, premda su im na raspolaganju sva čuda tehnike, ali badava kad ne kuže kaj je film, i pogotovo ovi kaj ih financiraju.

A ovo za Eggersa nisam znao, idem baš googlat, hvala na informaciji 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

Bilo bi fora obraditi i video-e iz ww2. Hićo u 4k 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
loky4i4 kaže...

Bilo bi fora obraditi i video-e iz ww2. Hićo u 4k 

 

Ima toga vec jako puno

 

 

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo
Ovo je još jedan dokaz da je naša civilizacija CIVILIZACIJA KIČA. Sve se pretvara u kič, pa i ovaj film izuzetne povijesne vrijednosti. Da pojasnim. Nije štos u tome da se snimi ulazak vlaka u stanicu, nego je riječ o prvom filmu kojeg takvog, kao prvog, treba shvatiti i prihvatiti. Njegova je vrijednost prije svega u originalnosti. Ovako djeluje kao anakronizam, kao laž - a laž je drugo ime za kič. Tko ovo razumije dobro je da razumije, tko ne - nisam mu ja za to kriv.
 
4 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
danen kaže...
Ovo je još jedan dokaz da je naša civilizacija CIVILIZACIJA KIČA. Sve se pretvara u kič, pa i ovaj film izuzetne povijesne vrijednosti. Da pojasnim. Nije štos u tome da se snimi ulazak vlaka u stanicu, nego je riječ o prvom filmu kojeg takvog, kao prvog, treba shvatiti i prihvatiti. Njegova je vrijednost prije svega u originalnosti. Ovako djeluje kao anakronizam, kao laž - a laž je drugo ime za kič. Tko ovo razumije dobro je da razumije, tko ne - nisam mu ja za to kriv.

 

Mi ovdje okupljeni zapravo jako cijenimo tehnoloski napredak koji je ovo omogucio. Besane noci i napredne algoritme koji stoje iza ovoga.

 

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
nixass kaže...

Za zainteresirane tu je Jacksonov "they shall not grow old".

Malo drukčiji princip al isti cilj, dobiti WW1 snimke u modernom, high def, normaliziranom obliku

 baš su krasni ti mladi dečki s početka stoljeća

12 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
danen kaže...
Ovo je još jedan dokaz da je naša civilizacija CIVILIZACIJA KIČA. Sve se pretvara u kič, pa i ovaj film izuzetne povijesne vrijednosti. Da pojasnim. Nije štos u tome da se snimi ulazak vlaka u stanicu, nego je riječ o prvom filmu kojeg takvog, kao prvog, treba shvatiti i prihvatiti. Njegova je vrijednost prije svega u originalnosti. Ovako djeluje kao anakronizam, kao laž - a laž je drugo ime za kič. Tko ovo razumije dobro je da razumije, tko ne - nisam mu ja za to kriv.

 Nije mi jasno o cemu ti? Koliko znam nije unisten original pa mos uzivat u njemu jos uvijek...

16 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
picajzla0707 kaže...
nixass kaže...

Za zainteresirane tu je Jacksonov "they shall not grow old".

Malo drukčiji princip al isti cilj, dobiti WW1 snimke u modernom, high def, normaliziranom obliku

 baš su krasni ti mladi dečki s početka stoljeća

 Kad bih otočane morao svesti na jednu stereotipnu osobinu onda su to truli ščrbavi zubi

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
fer-de-lance kaže...
geronimo4661 kaže...

 O da, to bilo bilo zanimljivo vidjeti, pogotovo Fausta koji mi je njegov vizualno najjači film.

 

Neznam jesi znao, ali Eggers planira napraviti remake Nosferatua. Inače bi na takvo što rekao da je čista glupost, ali nakon što sam pogledao The Lighthouse, možda i ne bude loše. 

 O da, i meni je Faust najjači, a bome je i Nosferatu genijalan, to današnji debili-redatelji ne mogu napraviti, premda su im na raspolaganju sva čuda tehnike, ali badava kad ne kuže kaj je film, i pogotovo ovi kaj ih financiraju.

A ovo za Eggersa nisam znao, idem baš googlat, hvala na informaciji 

 

 

Da da, radi on vec dugo na tome, ali citao sam neke intervjue da i on sam kaze da u biti nije potreban jos jedan Nosferatu, ali kad je vec ulozio hrpu truda,da bi bilo steta da sve to propadne. Uostalom, i Herzogov Nosferatu je meni jako dobar film, i mislim da nikome nije zao sto je snimljen.

Sad samo treba pametno izabrat glavnog glumca, Dafoe se cini kao logican izbor jer je slicnu ulogu odradio u Shadow of the Vampire , za kojeg je trebao pokupiti oskara.

7 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K

E vidiš, ovaj Shadow of the Vampire nisam gledao, ali definitvno ide na watch listu ,  i Herzogovog Nosferatua sam isto jako davno gledao (mislim da iste godine kad i Murnauovog) i fakat je vrhunski homage, morat ću ga ponovno pogledati, tak se to radi.

Ali Murnauov mi je do dan danas ostao jedini film koji mi je utjerao strah u kosti i od njega sam imao noćne more mjesecima, premda i scena sa štakorima u Herzogovoj verziji je maestralna, čovjek se fakat usere.

 

Uglavnom, ionak nemam više kaj za igrat pa se bacam na gledanje filmova već ovaj vikend 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 22:06 (fer-de-lance).
11 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
fer-de-lance kaže...

E vidiš, ovaj Shadow of the Vampire nisam gledao, ali definitvno ide na watch listu ,  i Herzogovog Nosferatua sam isto jako davno gledao (mislim da iste godine kad i Murnauovog) i fakat je vrhunski homage, morat ću ga ponovno pogledati, tak se to radi.

Ali Murnauov mi je do dan danas ostao jedini film koji mi je utjerao strah u kosti i od njega sam imao noćne more mjesecima, premda i scena sa štakorima u Herzogovoj verziji je maestralna, čovjek se fakat usere.

 

Uglavnom, ionak nemam više kaj za igrat pa se bacam na gledanje filmova već ovaj vikend 

 

 

 

Je, Murnauov Nosferatu je do dan danas ostao najbolji vampirski film, a po meni dio zasluga za to pripada i glavnom glumcu, Schrecku. Toliko je bio uvjerljiv u svojoj ulozi da su kruzile price da on ustvari i je vampir. A sto se tice Shadow of The Vampire, taj film je  svakako vrijedan gledanja, ako nista, bar onda zbog glumaca koji su vrhunski odradili posao.

15 godina
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
Friday kaže...
* * *

 

Imas srece sto Mary Sue nije raspolozena za lov...

Je li to Arendelle? :-D Ako jest, biti će veselo.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
Envy kaže...

Je li to Arendelle? :-D Ako jest, biti će veselo.

 

Arendelle sa smislom za mjeru

Freak Show Inc.
9 godina
neaktivan
offline
Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K rezo

Poznata mi scena, jel ovo u hercegovini?

Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Film Ulazak vlaka u stanicu iz 1896. dobio 4K
Uskoro će se moći snimiti i domaća verzija - kad HaŽeov vlak, taman nekako za 150 godišnjicu originala, istom brzinom (a skoro i tehnologijom) "uleti" u stanicu... da ne kažem stajalište ili, još bolje / hrvatskije, u postaju.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 13:58 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice