Family Link - besplatna roditeljska zaštita za pam

poruka: 12
|
čitano: 6.841
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Family Link - besplatna roditeljska zaštita za pam".
16 godina
neaktivan
offline
Family Link - besplatna roditeljska zaštita za pam

Yup

stvar generalno radi kako se i reklamira.

Ni ja ni supruga nemamo nekih prigovora. Posebno je cool limitiranje vremena po aplikciji. Dakle moze se kostiti mobom ali nema igranja.

preporuka

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Family Link - besplatna roditeljska zaštita za
Nema do 3310
Šta će djetetu smartphone?
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Family Link - besplatna roditeljska zaštita za pam

Mislim da sam jedini problem imao s Youtube Kids (mislim da mora biti instaliran prije instaliranja Family Linka). Možda bi bilo dobro vidjeti i neki browsing history. 

Ali slažem se, aplikacija radi.

 

Vidio sam i alternative s zanimljivim mogućnostima (recimo s GPS trackingom). Nije mi to bilo kritično, a kasnije kad su djeca veća, ionak ne bi imali FL instaliran. 

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Family Link - besplatna roditeljska zaštita za

Ovisi o dobi i ovisi o potrebama, ali koliko god mrzim, svejedno vidim da se život i trendovi mijenjaju. Baš kao što su se naši roditelji pitali kaj ti treba 18 brzina, ili C64 kad imaš 3 iz matematike... Sad je to njima potreba. Glupo mi je da mi dijete ne odgovori na WA, Viber ili kaj već... Neće dijete patiti ako ga i nema, no neće imati ni neke beneficije. Recimo samo da to što dijete nema, ne znači da će se ostatak društva prilagoditi djetetu (i recimo igrati više vani nego će moje dijete biti "samo).

In vino veritas
15 godina
offline
Re: Family Link - besplatna roditeljska zaštita za
Super stvar za malo pripazit kako ti dijete koristi mob, posebno dobro za ogranicit vrijeme i vremensko razdoblje kad moze koristiti. Djeca su dosta nezasticena online i na tome treba hitno poraditi, također lako razviju ovisnost ako nemaju granice. Moja kcer (10god) je tek ove god dobila svoj mob, dnevno moze max 2,5h biti online u razdoblju od 8h - 19h. Kad vidim djecu koji vise od jutra do mraka na mobu ne shvacam roditelje, kasnije se čude zasto je dijete "odsutno" i nezaineresirano za real world, nazalost takvi ce ostat cijeli zivot..
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Family Link - besplatna roditeljska zaštita za
Sjećam se kad sam rođi namještao WP mobitel, neki q mu je tražio da bude dodan u Family. Dodao ga u svoj "family" kao dijete. Doslovno sam sve mogao vidjeti šta radi. Pre dobra stvar za to.

Djetetu je dovoljno da ima na računu za nazvat i poslat SMS.

663355 62555666 84447552
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Family Link - besplatna roditeljska zaštita za pam

Isprobao na zeninom mobitelu. Radi ocekivano, malo se bunila, ali naviknut ce se.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Family Link - besplatna roditeljska zaštita za pam

i još da netko roditeljima pojasni da ova aplikacija ne zamjenjuje potrebu da se s djecom razgovara i umjesto ograničenja uvede alternativa tom vremenu provedenom na mobitelu

 

meni nitko nije branio biti na Spectrumu cijelu noć i ujutro imati oči poput zombija zbog zračenja katodne cijevi tadašnje telke, a sad se brinemo za ekrančić koji držiš u ruci :-)

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Family Link - besplatna roditeljska zaštita za
Lako se i za to nađe app ;)
16 godina
neaktivan
offline
Family Link - besplatna roditeljska zaštita za pam

 

Radi, all... Kad npr. pokušaš prodati stari tablet na kojem je bio Family Link, shvatiš koji je to poluproizvod.

Uglavnom, nakon dosta utrošenih živaca, prošlo je tako da se ukine nadzor nad članom obitelji, makne account s tableta, napravi factory reset, a onda se ponovo upali nadzor nad članom obitelji na novom uređaju.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Family Link - besplatna roditeljska zaštita za
Mycroft kaže...

 

Radi, all... Kad npr. pokušaš prodati stari tablet na kojem je bio Family Link, shvatiš koji je to poluproizvod.

Uglavnom, nakon dosta utrošenih živaca, prošlo je tako da se ukine nadzor nad članom obitelji, makne account s tableta, napravi factory reset, a onda se ponovo upali nadzor nad članom obitelji na novom uređaju.

 

 ček ček zar ne možeš po defaultu napraviti factory reset bez obzira koji je user vezan za taj mobitel?

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
12 godina
offline
Family Link - besplatna roditeljska zaštita za pam

Dal' još netko koristi ovaj Family Link puno je bagova ajmee..

Npr ne možes izbrisati stari uređaj koje je djete koristilo i sl

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice