Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

poruka: 14
|
čitano: 3.102
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin".
10 godina
protjeran
offline
Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

Znači ukratko Facebook će sam sebe prvi upozoriti i ugasiti jer sami šire dezinformacije??

Moj PC  
7 7 hvala 0
15 godina
offline
Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

klečanje na kukuruzu čitav dan + 100 x napisati "neću više"? 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

Eh kad bi si i youtube, twitter i ostali dali truda te smanjili širenje laži. 

 

Već odavno se svaka informacija koji pročitam mora dva puta provjeriti, pogotovo kad to pišu random ljudi u komentare na facebooku. U zadnje vrijeme često vidim kako pišu da su švicarci zabranili 5G, a potvrdili su da nije tako.

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook će upozoravati one koji su dijelili d
Hoće li kazniti samoprozvanog genijalca opće prakse Olega Maštruka? Već tjednima laprda na fejsu po maksimi "tko jebe stare i bolesne, ekonomija je jedino bitna" i uokolo priča da je gripica, a lik ima preko 50 godina i oca u poprilično poznim godinama. Lupeta kao napušeni tinejdžer.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2020 21:10 (ivaninho).
 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

Ovo je prvi čin uspostavljanja ministarstva istine. "Mi ćemo reći što je istina i upozoriti vas da širite laži." 

 

Jao si ga nama ljudima ako nam treba ministarstvo istine da nam govori što treba pisati i misliti, a što ne.

 

Drago mi je da nemam veze s FB-om.

 
6 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

Meni idu na živce oni koji dijele sadržaj da je 5g uzrok korone. Da korona ne postoji kao pandemija već je 5g uzrokovao da ljudi obole.

 

 

To se posebno širi kod umirovljenika koji niti neznaju osnove tehnike i niti ne provjere kod iskusnih, njima je dovoljno to podjeliti jer je to "stravično čuti".

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

A ministarstvo istine je upravljano od strane "nezavisnih" (ljevičarskih) organizacija. Što može poći po zlu?

Why so serious?
 
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

Ovo pravilo ce ostati nakon korone i primjenjivat ce se na nepocudni govor koji je nevezan uz koronu.

Ali sad se naslo opravdanje za uvesti tako nesto.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook će upozoravati one koji su dijelili d
BarbaVeli kaže...

Ovo je prvi čin uspostavljanja ministarstva istine. "Mi ćemo reći što je istina i upozoriti vas da širite laži." 

 

Jao si ga nama ljudima ako nam treba ministarstvo istine da nam govori što treba pisati i misliti, a što ne.

 

Drago mi je da nemam veze s FB-om.

Od kad je prvi čin odigran, već je i zastor koji se nakon njega spustio izgubio boju...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
protjeran
offline
Facebook će upozoravati one koji su dijelili dezin

Ovo je ocito zabranjivanje osnovnih ljudskih prava i misljenja.

 

Ja sam misljenja da je ovo sve pretjerano , da se brojkama manipulira i svim drugim podatcima u neke vise svrhe...

 

Virusa Covid ima mnostvo, a test koji se radi ne daje odgovor na covid19 nego na bilo koji.

 

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook će upozoravati one koji su dijelili d

Je li ti shvaćaš da svako mišljenje nije jednako relevatno i da nije svatko prošao put do formiranja mišljenja? Iza mog mišljenja su godine i godine učenja, prevođenje literature sa svih mogućih jezika, natjecanje za najbolje stipendije, štednja 30 kuna dnevno kako bih kupio svu relevantnu svjetsku literaturu, itd.. Pitaj me nešto o drugim strukama i znanostima i otvoreno ću ti glasno reći; NEMAM POJMA i moje je mišljenje nebitno. Tako da nemojte si davati za pravo u ime neke slobode izražavanja i govora lupetati pizdarije bez posljedica, ako Vas zanima tematika vrlo rado ću kad budem imao vremena objasniti Vam neke stvari, a usput možete pratiti odličnog Igora Bereckog na Facebooku, on redovito prati najnovija saznanja. Zar stvarno mislite da je mišljenje narko dilera Bujanca, neostvarenog propalog znanstvenika Sladoljeva, liječnice obiteljske medicine koja se otvoreno i gorljivo poziva na knjige i literaturu iz pedesetih godina Gajski🤦🏻‍♂️, Raspudića koji je stručnjak za talijansku književnost 😂, Pernara kojeg je mamica zaposlila u bolnici i koji se druži s čovjekom koji zagovara teoriju o ljudima gušterima, Maštruka pustolova, fotografa, koji je završio ekonomiju i cijeli život je u novinarstvu usmjerenom na tehnologije jedanko relevantno i stručno zasnovano kao čovjeka koji je cijele svoje resurse usmjerio tome i odabrao taj put? Da, treba upozoravati jer bez toga ćemo biti nova Italija. Sretno!

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 3:05 (ivaninho).
15 godina
offline
Re: Facebook će upozoravati one koji su dijelili d
ivaninho kaže...

... nova Italija ...

 daj ne copraj. bili su već italija neki tamo dolje, zahvaljujući poglavniku. nakon oslobođenja, ostalo je samo  .

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Facebook će upozoravati one koji su dijelili d
ivaninho kaže...
Hoće li kazniti samoprozvanog genijalca opće prakse Olega Maštruka? Već tjednima laprda na fejsu po maksimi "tko jebe stare i bolesne, ekonomija je jedino bitna" i uokolo priča da je gripica, a lik ima preko 50 godina i oca u poprilično poznim godinama. Lupeta kao napušeni tinejdžer.

 Evo zašto laprda o ekonomiji: https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-children-un-idUSKBN21Y2X7

10 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook će upozoravati one koji su dijelili d
ivaninho kaže...

Je li ti shvaćaš da svako mišljenje nije jednako relevatno i da nije svatko prošao put do formiranja mišljenja? Iza mog mišljenja su godine i godine učenja, prevođenje literature sa svih mogućih jezika, natjecanje za najbolje stipendije, štednja 30 kuna dnevno kako bih kupio svu relevantnu svjetsku literaturu, itd.. Pitaj me nešto o drugim strukama i znanostima i otvoreno ću ti glasno reći; NEMAM POJMA i moje je mišljenje nebitno. Tako da nemojte si davati za pravo u ime neke slobode izražavanja i govora lupetati pizdarije bez posljedica, ako Vas zanima tematika vrlo rado ću kad budem imao vremena objasniti Vam neke stvari, a usput možete pratiti odličnog Igora Bereckog na Facebooku, on redovito prati najnovija saznanja. Zar stvarno mislite da je mišljenje narko dilera Bujanca, neostvarenog propalog znanstvenika Sladoljeva, liječnice obiteljske medicine koja se otvoreno i gorljivo poziva na knjige i literaturu iz pedesetih godina Gajski🤦🏻‍♂️, Raspudića koji je stručnjak za talijansku književnost 😂, Pernara kojeg je mamica zaposlila u bolnici i koji se druži s čovjekom koji zagovara teoriju o ljudima gušterima, Maštruka pustolova, fotografa, koji je završio ekonomiju i cijeli život je u novinarstvu usmjerenom na tehnologije jedanko relevantno i stručno zasnovano kao čovjeka koji je cijele svoje resurse usmjerio tome i odabrao taj put? Da, treba upozoravati jer bez toga ćemo biti nova Italija. Sretno!

 Eto vidis, ne trebaju nikakve zabrane, nego ce snaga argumenata i razum prevladati

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice