Facebook još strože prema antivakserima i lažnim t

poruka: 37
|
čitano: 8.310
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook još strože prema antivakserima i lažnim t".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook još strože prema antivakserima i lažn

To bi značilo da nitko od cijepljenih neće trebati hospitalizaciju zbog covida. Podaci iz Izraela, iako potvrđuju visoku efikasnost, pokazuju da ipak ima hospitaliziranih koji su cijepljeni, dakle tvrdnja nije točna.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Facebook još strože prema antivakserima i lažn
MrBlc kaže...

To bi značilo da nitko od cijepljenih neće trebati hospitalizaciju zbog covida. Podaci iz Izraela, iako potvrđuju visoku efikasnost, pokazuju da ipak ima hospitaliziranih koji su cijepljeni, dakle tvrdnja nije točna.

 ja sam citao sluzbene tablice, baci link na tvoje podatke.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook još strože prema antivakserima i lažn

Još nije izašla studija, ali po člancima u kojima objavljuju podatke o uspješnosti cjepljenja uredno navode hospitalizirane koji su se cijepili. Naravno, njihov broj je znatno manji, ali ih ima.

 

Baci i ti link na službnene tablice...

 

 

Edit: ja bih volio da je u pravu jer bi to bilo super, ali praksa pokazuje da gotovo ništa u medicini nije ni 100% učinkovito ni 100% sigurno, tako da se ne treba olako razbacivati s tom brojkom.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 12:44 (MrBlc).
13 godina
offline
Facebook još strože prema antivakserima i lažnim t

Problem u ovom pristupu kod fb je taj da su jako selektivni u odabiru istine. Ima čitav niz eminentnih znanstvenika okupljeni oko Great Barrington deklaracije, njih preko 13000 sa svih eminentnih svjetskih sveučilišta i klinika. Njihovo mišljenje je da se cijela pandemija vodi pogrešno, a svrstava ih se u teooetičare zavjere i njihov znanstveni ugled se namjerno blati. S ovom pandemijom uvedeni su novi kriteriji u znanosti, gdje se svakoga tko nema mainstream mišljenje tretira s omalovažavanjem. Izostaje znanstvena rasprava, znanstvenici se polariziraju i marginaliziraju, i upravo to je jedan od razloga zašto sve ovo oko covida jako smrdi i ljudi su nepovjerljivi. 

gbdeclaration.org, pogledajte.

 
6 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Facebook još strože prema antivakserima i lažnim t

Ništa začuđujuće, znanost je dvosjekla oštrica, kao i mnoga druga područja djelovanja, pojave ili stvari; s jedne strane je nužna i korisna, dok je s druge strane dogmatična, štetna, samo još jedan alat u službi kontrole, u obliku zastrašivanja i propagande. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
online
Facebook još strože prema antivakserima i lažnim t
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Facebook još strože prema antivakserima i lažnim t

Treba cestitat nekome.  Covid je danas za sve kriv glad bolest neimastina nerad netolerancija nemoral sve je kriv covid prijw covida smo zivili u savrsenom svijetu... 

Samo da recem da jebem ja mater covidu i ko ga je izmislio bili to kinezi ili sismisi ili nesto peto...  Rodica samohrana majka ostala bez posla jer jbg covid je...  Ko ce njoj sad pomoc sa podstanarstvom djetetom i slicno... Tako da jebi mater sve cijepi i otvori sve da ljudi mogu radit i prezivljavat ne zivit nego prezivit... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice