Facebook će informacije o vjerskim i političkim st

poruka: 7
|
čitano: 3.703
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook će informacije o vjerskim i političkim st".
16 godina
offline
Facebook će informacije o vjerskim i političkim st

Zašto bi to uopće bilo tamo? Kada se s nekim upoznajem nikada ne kažem podatke o političkim uvjerenjima i religiji. Koga to zaista briga ?

Možemo li stvoriti ideju kakva je netko osoba ako mu piše da je vjernik, ateist ili da je brak zajednica muškarca i žene? To je tako nebitno u svakodnevnom životu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 19:26 (Korny1603987).
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Facebook će informacije o vjerskim i politički
Ma da, poznato je da su politicka uvjerenja i vjeroispovjest glavni alati u govoru mrznje pa ih je najdemokratskije zabraniti.

Barem sto se tice liberala, sva uvjerenja su dozvoljena tako dugo dok se ne kose s onim liberalnima. 🙂
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Facebook će informacije o vjerskim i političkim st

Drago mi je da FB ukida vjeroispovijest kao kategoriju. Do '91 zivili smo u laickom i modernom drustvu di je vjeroispovijest bila stvar proslosti...

nazalost danas je vjera ponovo postala prisutna u drustvu i ovim potezom ce se ta, suluda, ideologija lagano diskreditirati i omalovaziti...

 

pustimo te gluposti tamo di im je mjesto na bliskom istoku i u proslosti i prosvijetlimo se ateizmom!

 
3 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook će informacije o vjerskim i politički
Ugasiti Face i ponovno pokrenuti Usenet
K
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Facebook će informacije o vjerskim i politički
LudaRajcica kaže...

 

 

pustimo te gluposti tamo di im je mjesto na bliskom istoku i u proslosti i prosvijetlimo se ateizmom!

 

 

Bem ti, ovaj idiotizam je za staviti u potpis....

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
11 godina
offline
Re: Facebook će informacije o vjerskim i politički
Zaporožac kaže...
LudaRajcica kaže...

 

 

pustimo te gluposti tamo di im je mjesto na bliskom istoku i u proslosti i prosvijetlimo se ateizmom!

 

 

Bem ti, ovaj idiotizam je za staviti u potpis....

 znam, inspiracija me lupila! :D

10 godina
offline
Re: Facebook će informacije o vjerskim i politički
Ostavlja dojam nekog tko pise iz sanatorija i thumbs up ako je to bila namjera.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice