Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih električ

poruka: 7
|
čitano: 2.637
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih električ".
4 godine
neaktivan
offline
Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih električ

Svašta se danas naziva očuvanjem okolisa, a zapravo nema veze sa tim

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih elek
u kojem motorsportu žene i muškarci nisu teoretski ravnopravni da je to specifično za ovo natjecanje?
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih električ

Pogrešan navod: moći će savladavati i uspone pozitivnog nagiba od čak 130° 

Ispravak pogrešnog navoda: 130 % iliti 52.4 stupnja

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 7:59 (Eshol).
 
3 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih elek
Mislim da rovanje kotačima po zemlji koja bi inače bila pokrivena zelenim pokrovom baš i ne možemo nazvati "ekološki"...
 
0 2 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih elek
Gallu kaže...
Mislim da rovanje kotačima po zemlji koja bi inače bila pokrivena zelenim pokrovom baš i ne možemo nazvati "ekološki"...

 Kako ne, zemlja se rahli. Umjesto pluga i magarca koriste kotace.

6 godina
offline
Re: Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih elek
budem gledao na svom TV-u kupljenom na ne "ekološki" način

Ekologija je znanost koja proučava odnose među živim organizmima, kao i njihov utjecaj na okoliš u kojem obitavaju, te utjecaj tog okoliša na njih. Iako se razvila kao grana biologije, ekologija se, osim onih iz biologije, koristi i saznanjima iz kemije, fizike, matematike, te brojnih drugih prirodnih znanosti. Ovaj se pojam često NEPRAVILNO KORISTI PRI OPISIVANJU AKTIVNOSTI VEZANIH UZ ZAŠTITU PRIRODE.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Extreme E – ekološke offroad utrke moćnih električ

- i ja sam ekološki-zelen, ''o(ne)svješćen'' ..  igrajući death relly, samo što su sad autići veći (isti fičeri kao turbo-boost) :)

no ne vidim kao će npr vožnja po grenlandskim glečerima pozitivno utjecati na npr njihovo otapanje, što je recimo uzrok-posljedica globalnog zatopljenja i problema-krize kao co2..

-spolna (ne)jednakost, po pijesku države u kojoj je prije godinu žena dobila vozačku kao i EV-robot.. ili klasičan showbiz na paradoxima-suprotnostima, kao freekšou ali bitno da je eko, jer tad može iz odgovarajućih fondova poticaj.

-što je iduće, možda neke eko-cigarete, možda eko-nuklearke (pa i bojeve glave).. tj važno je dodati epitet eko-green nevažno što je istod etikete, domaći kulen ili plastični miš. Nakaradno-lobotomno gdje čak manje moralno upitno vidim trke milijardera koje se pred kraj ljetne sezone po etapama sele jadranom, tj oni troše 'krvavo' zarađen novac, svoj (dok sud ne kaže drugačije) pa su po tome etičniji dok ovi to rade kao obični gladijatori, poneka žena, .. što me opet vraća na izbor likova u tom tipu igara, tj avatara kojim se igrač poistovjećuje.. večinom mačo-rambo tipovi ili vamp-kul specijalke ako su ruskinje tad nekim imenom sonja-tanja, dok su zapadne dolly-molly-debby tj odgovarajućih atributa ili već implementiran boost ali ne pod haubom auta nego dekoltea :)

 

-ekološko? to su 'autići' a sise su ono što prodaje sve kao i sex. Jedino prirodno u svemu ili u skaldu s prirodom je reakcija prosječnog gamera muškog roda na ženke suprotnog spola (osim slinjenja, posljedice nalik covid-asimptomatskih smetnji..) dok ženski dio nalazi zadovoljstvo u tome da mačoima natrljaju nos prašinom (digitalnom) tj pobjede ih jer su im motoričke funkcije (prstići) primjerenije multitaskingu nego lovac-mužjak-mozgu koji nikad nije svladao daktilografiju kao žene :)))

-evolucija će nas doći glave, no poigrajmo se barem u tom procesu, zabavno je.. (dok promo-floskule o ekologiji možemo preskočiti kao svaku dosadnu reklamu, set miracleblade noževa i posebne ponude dana..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice