Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatnost p

poruka: 13
|
čitano: 4.434
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatnost p".
13 godina
offline
Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatnost p

37% nije neki loš rezultat kad zamislimo da je to "prosječni Hrvoje" i koncept privatnosti kod nas.

gramatika bljak
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatnost p

Kad kod nas ljudi "nemaju što kriti" 

Ali nisu ni drugi puno bolji. 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatnost p

nismo paranoični poput skandinavaca (imaju zašto i biti) a i protkani smo duhom "b.m.q"/"k.g.j." (= sažetak sociološke anal-ize). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatnost p

Kad nemamo potrebu skrivati, ionako Bog od gore vidi sve

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatnost p

Nije to, nego mi pri instalacijama nemamo vremena i volje čitati ona pitanja nego udri next-yes dok ne kaže finish. 

 
9 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatno
Iako smo najgori, samo manjina njih 37% odobrava sve što app od njih traži.

takvi rade ko mobilne mule za anglosferu pa ostalih 63% badave kriju lokaciju, slike, podatke...

(jer ih mobilna mula može uslikati, snimiti chat razgovore, te skenirati mrežu wifi i Bluetooth, a da ni nezna)

Najbolje ne imati posla s mobilnim mulama ako vam je stalo do privatnosti.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 18:45 (ccc2002).
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatno
ludizao kaže...

Prosječan Hrvat je previše gladan pažnje da bi cijenio privatnost. Njemu privatnost budi asocijacije na izoliranost i samovanje.

 Živimo u društvu

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatno
Krunoo7 kaže...
ludizao kaže...

Prosječan Hrvat je previše gladan pažnje da bi cijenio privatnost. Njemu privatnost budi asocijacije na izoliranost i samovanje.

 Živimo u društvu

Društvo i privatnost mogu koegzistirati to jest granice moraju postojati. Nismo Borg.

Na kraju krajeva, pojedinac bi trebao biti u mogućnosti odabrati što točno želi podijeliti s "društvom".

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
13 godina
offline
Re: Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatno
Haha, sa mobilnim mulama ni ne razgovaram uzivo, a kamoli četujem... obozavam ih zaobilaziti :)
12 godina
offline
Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatnost p

Kakav narod apsurda. Trideset i sedam posto nije briga za privatnost, ali su forumi zato puni teorija zavjere o čipiranju, praćenju, cijepljenju, 5G i o čemu god hoćeš. Gomile neobrazovanih budala nariču kako ih Bill Gates prati i to rade na telefonu na kojem su sami dozvolili hrpi aplikacija da ih prate. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatno
mi i češi najpametniji!
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatno
Kad malo bolje razmisliš absurda nema, tih 37%, se očito slabo kuže u tehnologiju, pa me nebi čudilo da među njima ima i najviše covidiota.

Nitko tko se kuži u tehnologiju neće reći da 5g izaziva covid, da su čipirani cjepivom i pomoću čipa nadzirani.

Ovi koji se kuže u tehnologiju znaju da nikakvo čipiranje nije potrebno da bi te nadzirali. Treba znati i tko je taj tko nadzire, to uglavnom mogu biti anglosfera, i rodijaci iz raznih mobilnih telekoma. Te ponekad kriminalci.

A najčešće obiteljsko špijuniranje, kad ljubomorni supružnici, ili paranoidni roditelji špijuniraju, partnera ili djecu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2021 17:44 (ccc2002).
10 godina
offline
Re: Eurostat: Hrvate je najmanje briga za privatno
Pa jer su Hrvati općenito slabo obrazovani, a još manje informatički pismeni te ne razumiju koje opasnosti vrebaju na internetu.

Da ne kažem o "boli me k****" mentalitetu.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice