Europska komisija pokrenula dvije istrage protiv A

poruka: 3
|
čitano: 2.188
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europska komisija pokrenula dvije istrage protiv A".
4 godine
offline
Europska komisija pokrenula dvije istrage protiv A

Treba im udarit jednu. Sve je to napravljeno u svrhu "sigurnosti" al developerima treba ostavit izbor kako god 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Europska komisija pokrenula dvije istrage protiv A

Potpuno je jasno da igraju prljavu igru kroz nametanje podlih pravila, a uz to je 30% bezobrazno puno. Nema tu nista veze sa sigurnoscu, jer kako onda na Androidu NFC mogu koristiti i druge aplikacije - dakle moguce je, ali ovako Apple zadrzava 100% kontrolu u svom dvoristu.

 

Edit - nadam se da ce ih ekspresno oderati i natjerati da igraju posteno i pravedno. Samo kada se sjetim price o USB standardu, dode mi muka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 11:05 (kerum).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Europska komisija pokrenula dvije istrage protiv A

-meni je EU 'malo čudna'.. tj sankcije-odluke-kazne. Ovo je samo jedna od novih istraga, ako dođe do kazne može biti do 23-milijarde.. + svaka kazna može iznositi toliko a ima ih više, po više osnova.

-npr, što je s neplaćenim porezom (Irska) tj 13 milijardi koji mora platiti ili to irska mora tad kao kaznu platiti eu.. ništa? to je već presuđeno, no provedba? Kakve tad ima veze još jedna istraga koja vrlo lako završi kaznom (obično neki kompromis, 10-50% mogućeg iznosa.. tj u ovom slučaju 2-5-max10 milijardi) kad već postojeće ne provode, ne naplaćuju .. tj u slučaju irske, ne može eu kazniti apple nego on to mora platiti kao porez irskoj, odnosno ako to nije napravljeno (nije) tad irska mora platiti kaznu-razliku eu.. a desio se brexit i trump.. pa se to ne spominje? Čemu tad istraga ako će provedba biti ovakva?

-appleu to nije jedina kazna tj osnova za kaznu i svaki put je moguća kazna 10% prihoda .. tj lako je čak doći do npr 100% i više, no koji god bio postotak kazne nevažan je ako se ne naplati + ako se ponovi uvećava se (nepisano pravilo x3 i više, automatizam). Provedba? Tj upravo zato to apple radi, jer može, jer nema sankcija čak i kad ih formalno ima kao presude-odluke, jer i dalje je stvar odnosa velesila, velikih, kao eu-usa-uk.. i nije lako kazniti većeg-jačeg kao unclesama. Čemu tad ovaj igrokaz ili formalnost, istraga? Smiješno.. kao da treba nešto istražiti-otrkriti-potvrditi.. 'sve se zna'.. osim kazne koje nema.

 

edit: tj kao polu-odgovor iznad kerumu.. neće se desiti ništa, kao što se ni do sad nije ništa desilo, tj kazne već postoje no naplata? Prisjećam se npr šjor.ive i onog ća je nosia novce u švicu, obeća je da će vrat't no nije, umro čoik, nema novca.. ujo vuk magare. Magare iz te priče nisu grimmovi junaci nego mi, eu (građani)..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 14:26 (ihush).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice